Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 16.- 17.4.2016 č. 23

Súťaže riadené SFZ

21.4. 11.00 (Štvrtok) Slovensko WU19 – Srbsko WU19 Pavlíková, Smolíková, Matejová (D. Lužná)

I.LMŽ U13 – U12 – 20. kolo

17.4. 10.00-12.00 Slovan – Levice  Křivan za Kuzmovú, Ľupták za ObFZ-m (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

St. Dorast III. Liga SD3R – 21. kolo

20.4. 16.30 (Streda) Rohožník – Vrakuňa  Dujava, Ruc

St. Dorast III. Liga SD3R – 22. kolo

16.4. 11.00 Vrakuňa – Šenkvice  Laciňák, Križko, Malárik (AR2) za Somošiho

17.4. 14.30 Igram – Ružinov  Rataj (R) za Kašpera, Ťažký (AR1) za Rataja, Sabo za ObFZ-m

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 16. kolo

20.4. 17.00 (Streda) D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Gosiorovský, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

21.4. 17.00-15.30 (Štvrtok) D. N. Ves –FKP Dúbravka  Gosiorovský, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

17.4. 14.00-15.30 Domino – Šenkvice  Martiška, Lauer

Prípravka PMA1 – 14. kolo

16.4. 9.00 D. N. Ves – Senec  Kormaník za Ľuptáka

Prípravka PMB1 – 14. kolo

16.4. 10.30 D. N. Ves – Senec  Kormaník z Ľuptáka

Prípravka PMC – 14. kolo

16.4. 12.00 D. N. Ves – Senec  Kormaník za Ľuptáka

Prípravka PMA2 – 14. kolo

16.4. 9.00 FA Bratislava – Ivanka p/D  Orlíková za Čisárika

16.4. 9.00 Rusovce – Iskra Petržalka  Šusták st. za Šustáka ml.

16.4. 9.30 Stupava – FC Malacky  Rom

16.4. 10.00 K. Ves „B“ – D. Lužná  Vanek za Rataja

Prípravka PMB2 – 14. kolo

16.4. 10.30 FA Bratislava – Ivanka p/D  Orlíková za Čisárika

16.4. 10.00 Rusovce – Iskra Petržalka  Šusták st. za Šustáka ml.

16.4. 11.00 Stupava – Žolík Malacky  Rom

16.4. 9.00 K. Ves „B“ – D. Lužná  Vanek za Rataja

Prípravka PRSC – 16. kolo

16.4. 14.00 Kalinkovo – Senec  Randa

17.4. 10.30 Malinovo – Kráľová p/S „B“  Randa

17.4. 15.00 Ch. Grob – N. Dedinka  Uram zaKendiho

Prípravka PRPK – 16. kolo

16.4. 10.30 Báhoň – S. Grob  Olša M.

16.4. 11.00 Viničné – PŠC Pezinok  Randa

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 18. kolo

17.4. 17.00 Igram – FK Dúbravka  Sabo, Rataj, Ťažký (AR2) za Kašpera; Farbula (D) za BFZ

17.4. 17.00 Jarovce – Miloslavov  Matejová (R) za BFZ, Kocurek, Kružliak A. (AR2) za Sabelu; Brody (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V – 18. kolo

16.4. 17.00 Jablonec – Borinka  Brejcha, Lalo, Farkaš, Mydlárik (D) za BFZ

17.4. 17.00 Gajary – KostolišteSrna, Kachnič,Valko za BFZ; (D) za BFZ

17.4. 17.00 Vištuk – Budmerice  Kica, Opálek, Mičura; Pinček (D) za BFZ

17.4. 17.00 Zohor – Modra  Dávid M., Ďurčo P., Rybecký; Slezák (D) za BFZ

Dorast SD4V – 18. kolo

17.4. 10.00 Bernolákovo – Grob  Štofik, Kocurek za ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV