Obsadenie R a DS – PR BFZ 20.- 27.4.2016 č. 24

Súťaže riadené SFZ

Priateľské medzinárodné stretnutie

21.4. 11.00 (Štvrtok) Slovensko WU19 – Srbsko WU19 Pavlíková, Smolíková, Matejová (D. Lužná)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo 

27.4. 14.00-16.00 (Streda) Inter – Slovan  Ruc, Brody, Bohun (Drieňova)

27.4. 14.00-16.00 (Streda) Senec – Myjava  Malárik, Bláha, Martiška (Tomášov)

I. LMŽ U13 – U12 – 14. kolo

20.4. 13.30-15.00 (Streda) Inter – Spartak Trnava  Křivan za ObFZ-m, Tanglmayer (Drieňova)

I.LMŽ U13 – U12 – 21. kolo

23.4. 10.00-12.00 Inter – Z. Moravce  Ťažký, Křivan za ObFZ-m(Drieňova)

23.4. 10.00-12.00 Senec – Slovan  Kocurek, Kakaščík za ObFZ-m(Kráľová p/S)

23.4. 10.00-12.00 K. Ves – Púchov  Ľupták, Orlíková za ObFZ-m(Údernícka Petržalka)

I. Liga Ženy – 14. kolo

23.4. 13.00 Slovan – Spartak Myjava  Matejová, Abrman, Gosiorovský

I. Liga Juniorky – 14. kolo

23.4. 15.00 Slovan – Spartak Myjava  Gosiorovský, Abrman, Matejová

II. Liga Ženy Západ „A“ – 14. kolo

23.4. 14.30 NMŠK 1922 – Čaka  Martiš, Martiška

23.4. 14.30 Sv. Jur – Bodíky  Gaži, Brody

23.4. 15.00 D. Lužná – Kopčany  Strapek, Olša D.

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 23. kolo

23.4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Skalica  Maretta, Polakovič Ľ., Chalka; Chladek

24.4. 10.00-12.30 K. Ves – Topolčany  Brody, Valko, Kočický; Darlea(HP Pasienky)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor 23. kolo

24.4. 16.00 Lanžhot – Jevišovice  Martiška, Malárik, Kardelis; Lônčík

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 23.kolo

23.4. 17.00 Sv. Jur – PŠC Pezinok  Tanglmayer, Brody, Gaži; Jablonický

24.4. 10.30 Inter – D. N. Ves  Polakovič Ľ., Lauer, Martinkovič ml.; Truchlý

24.4. 10.30 Rača – Viničné  Straka, Ruc, Lackovič; Richtárik

24.4. 17.00 Kráľová p/S – Most p/B  Polomský, Ďurčo M., Hajnala; Brody

24.4. 17.00 Bernolákovo – Tomášov Bohun, Smolíková, Martiš; Pinček

24.4. 17.00 Ivanka p/D – Rovinka  Parilák, Ježík, Bláha; Ondrušek

24.4. 17.00 Rohožník – Báhoň  Papuga, Chabiča, Procházka za JmKFS; Páchnik

24.4. 17.00 Lozorno – S. Grob  Chromý, Henček, Srna; Príkopa

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 23. kolo

23.4. 17.00 Vrakuňa – Čunovo  Hádek, Martinkovič st., Franek; Somoláni

23.4. 17.00 Domino – Vajnory  Kočický, Valko, Choreň; Farbula

24.4. 17.00 FC Malacky – Jablonové  Koštrna, Matejová, Gosiorovský; Šuniar

24.4. 17.00 V. Leváre – Jakubov  Hudy, Hrazdira, Abrman; Keller

24.4. 17.00 Rusovce – Kalinkovo  Čižmár, Kachnič, Szakáll; Dadykin

24.4. 17.00 Šenkvice – Lamač  Fischer, Strapek, Maretta; Slezák

24.4. 17.00 Závod – Limbach  Olša D., Laciňák, Ralbovský; Beňo

Seniori Pohár BFZ – 2. kolo

27.4. 17.30 (Streda) Ivanka p/D – Lamač  Srna, Martiš, Kočický; Richtárik

27.4. 17.30 (Streda) Báhoň – Kráľová p/S  Lackovič, Henček, Fischer; Jablonický

27.4. 17.30 (Streda) Kalinkovo – Tomášov  Gaži, Straka, Martinkovič ml.; Keller

27.4. 17.30 (Streda) Rohožník – Rovinka  Hajnala, Tanglmayer, Čižmár; Darlea

St. Dorast III. Liga SD3R – 21. kolo

20.4. 16.30 (Streda) Rohožník – Vrakuňa  Dujava, Ruc

St. Dorast III. Liga SD3R – 23. kolo

23.4. 14.00 D. N. Ves – Jablonové  Ďurčo M., Bohun, Laciňák

23.4. 14.00 Modra – FC Petržalka akadémia  Lackovič, Hudy, Koštrna

23.4. 14.30 Rohožník – NMŠK 1922  Lauer, Chromý, Parilák

23.4. 17.00 Šenkvice – Kráľová p/S  Malárik, Ruc, Ježík

24.4. 9.30 Ružinov – PŠC Pezinok  Tanglmayer, Franek, Gaži

24.4. 13.00 Rača – Vrakuňa  Ruc, Lackovič, Straka

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 16. kolo

20.4. 17.00 (Streda) D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Gosiorovský, Abrman, Choreň

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 15. kolo

24.4. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922  Hádek, Chalka

24.4. 11.30 Ružinov – PŠC Pezinok  Gaži, Franek

24.4. 14.30 CFK Pezinok – D. N. Ves  Rybecký, Ďurčo P. za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

21.4. 17.00-15.30 (Štvrtok) D. N. Ves –FKP Dúbravka  Gosiorovský, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 19. kolo

23.4. 9.30-11.00 Ružinov – Domino  Hajnala, Bláha

23.4. 10.00-11.45 D. Lužná – Rača  Strapek, Olša D.

23.4. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Bernolákovo  Polomský, Fischer

24.4. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – FKP Bratislava  Olša D., Srna

24.4. 10.00-12.00 Žolík Malacky – D. N. Ves  Hrazdira, Abrman

24.4. 13.15-15.00 Šenvice – Vrakuňa  Strapek, Maretta

24.4. 13.15-15.00 Ivanka p/D – NMŠK 1922  Ježík, Bláha

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Rača – NMŠK 1922  Kardelis, Franek

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Vrakuňa – FKP Bratislava  Chalka, Laciňák

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Domino – D. N. Ves  Chromý, Maretta

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Bernolákovo – Žolík Malacky  Valko, Hádek

27.4. 17.30-16.00 (Streda) D. Lužná – PŠC Pezinok  Koštrna, Choreň

27.4. 17.30-16.00 (Streda) FC Petržalka akadémia – Ivanka p/D  Gosiorovský, Abrman

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Ružinov – Šenkvice  Parilák, Ralbovský

II. Liga žiačok BFZ – 14. kolo

23.4. 9.00 Senec – FC Petržalka akadémia  Valko

 23.4. 9.30 Sv. Jur – D. Lužná  Randa

 23.4. 13.00 FK Dúbravka – Slovan  Volek za ObFZ-m

 Prípravka PMA1 – 15. kolo

20.4. 15.30 Senec – K. Ves  Marczell

 21.4. 16.00 Ružinov – Domino  Vanek

 21.4. 16.00 FC Petržalka akadémia – FKP Bratislava  Uram

 23.4. 9.00 D. N. Ves – Rača  Vanek

 23.4. 9.00 Vrakuňa – Šamorín  Caňo

 23.4. 11.30 NMŠK 1922 – Inter  Bogdáň

Prípravka PMA1 – 16. kolo

25.4. 16.30 Rača – FC Petržalka akadémia  Křivan

Prípravka PMB1 – 15. kolo

20.4. 16.30 Senec – K. Ves  Marczell

21.4. 17.30 Ružinov – Domino  Vanek

21.4. 17.00 FC Petržalka akadémia – FKP Bratislava  Uram

28.4. 16.30 D. N. Ves – Rača  Vanek

23.4. 10.15 Vrakuňa – Šamorín  Caňo

23.4. 10.00 NMŠK 1922 – Inter  Bogdáň

Prípravka PMC – 15. kolo

20.4. 17.30 Senec – K. Ves  Marczell

21.4. 16.00 Ružinov – Domino (R)

21.4. 18.00 FC Petržalka akadémia – FKP Bratislava  Uram

23.4. 10.30 D. N. Ves – Rača  Vanek

23.4. 11.30 Vrakuňa – Šamorín  Caňo

23.4. 9.00 NMŠK 1922 – Inter  Bogdáň

Prípravka PMA2 – 15. kolo

23.4. 9.00 Rusovce – Stupava  Šusták ml.

23.4. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“  Lehuta

23.4. 9.30 Ivanka p/D – FC Malacky  Marczell

23.4. 10.00 D. Lužná – FK Dúbravka  Čisárik

23.4. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – FA Lafranconi  Bočák Jo.

24.4. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava  Vanek

Prípravka PMB2 – 15. kolo

23.4. 10.00 Rusovce – Stupava  Šusták ml.

24.4. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“  Lehuta

23.4. 11.00 Ivanka p/D – Žolík Malacky  Marczell

23.4. 11.30 D. Lužná – FK Dúbravka  Čisárik

23.4. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – FA Lafranconi  Bočák Jo.

24.4. 11.00 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava  Vanek

Prípravka PMA3 – 14. kolo

23.4. 9.30 Lamač – Domino „B“  Takáč

24.4. 10.00 Jarovce – FK Mariathal  Uram

24.4. 15.00 Čunovo – Vajnory  Bogdáň

Prípravka PRSC – 17. kolo

24.4. 9.30 Kráľová p/S „B“ – Most p/B  Lacena

24.4. 11.00 Kráľová p/S „A“ – Čataj  Lacena

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

24.4. 10.30 FC Petržalka akadémia – FA Bratislava  Pavlíková, Martinkovič st., Choreň za BFZ , (D) za BFZ

24.4. 17.00 Malinovo – K. Ves  Chalka (R) za BFZ, Kocurek, Kakaščík; (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Dorast SD4V – 19. kolo

24.4. 14.30 Ekonóm – Jakubov  Orlíková, Cisár, Mistrík za ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV