Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 23.- 27.4.2016 č. 24

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo 

27.4. 14.00-16.00 (Streda) K. Ves – Púchov  Ďurčo M.,Dujava,Koštrna (Údernícka Petržalka)

I. LMŽ U13 – U12 – 21. kolo

23.4. 10.00-12.00 K. Ves – Púchov  Knopp zaĽuptáka, Štofik za Orlíkovú za ObFZ – m(Údernícka Petržalka)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 14. kolo

23.4. 13.30 NMŠK 1922 – Čaka  Martiš, Martiška (Zmena UHČ)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 23.kolo

24.4. 10.30 Rača – Viničné  Straka, Gaži (AR1) za Ruca, Lackovič; Richtárik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 23. kolo

24.4. 17.00 Rusovce – Kalinkovo  Martinkovič ml. (R) zaČižmára, Kachnič, Szakáll; Dadykin

St. Dorast III. Liga SD3R – 23. kolo

24.4. 9.30 Ružinov – PŠC Pezinok  Tanglmayer, Franek, Ruc (AR1) za Gažiho

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 13. kolo

27.4. 17.30 (Streda) V. Leváre – D. N. Ves  Hudy

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 15. kolo

24.4. 11.30 Ružinov – PŠC Pezinok  Ruc (R) za Gažiho, Franek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

27.4. 17.30-16.00 (Streda) Domino – D. N. Ves  Chromý

27.4. 17.30-16.00 (Streda) D. Lužná – PŠC Pezinok  Choreň, Křivan za ObFZ-m

Prípravka PMA2 – 15. kolo

23.4. 9.00 Rusovce – Stupava  Kormaník zaŠustáka ml.

Prípravka PMB2 – 15. kolo

23.4. 10.00 Rusovce – Stupava  Kormaník za Šustáka ml.

23.4. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“  Kakaščík zaLehutu

Prípravka PMA3 – 14. kolo

23.4. 9.30 Lamač – Domino „B“  Höger zaTakáča

24.4. 11.00 Čunovo – Vajnory  Bogdáň (Zmena UHČ)

Prípravka PRSC – 17. kolo

24.4. 9.30 Kráľová p/S „B“ – Most p/B  Marczell za Lacenu

24.4. 11.00 Kráľová p/S „A“ – Čataj  Marczell zaLacenu

Reginálny výber dievčat WU14

UTOROK          26.4.2016 – NTC SFZ Dunajská Lužná :

Straka T. Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m

15.30      1.zápas            BFZ : ZsFZ

17.00      2. zápas      VsFZ : SsFZ

 STREDA          27.4.2016 – NTC SFZ Dunajská Lužná :

Choreň, Valko, Křivan za ObFZ-m

9.00       3. zápas          SsFZ : ZsFZ

10.30     4. zápas          BFZ : VsFZ

 13.00    5. zápas           ZsFZ : VsFZ

14.30     6. zápas           SsFZ : BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

23.4. 17.00 FK Dúbravka – Ch. Grob  Kardelis (D) BFZ zaLacenu, Volek, Krčová; Koprla (D) za Ľuptáka

24.4. 10.30 FC Petržalka akadémia – FA Bratislava  Pavlíková, Martinkovič st., Choreň za BFZ , Bóc (D) za SFZ

24.4. 17.00 Malinovo – K. Ves  Chalka (R) za BFZ, Kocurek, Kakaščík; Marczell (D) za BFZ

24.4. 17.00 Domino „B“ – Jarovce  Berner, Sabo, Harajbič; Jablonický (D) za BFZ

24.4. 17.00 Danubia H. Šúr – NMŠK 1922  Triskal, Roszbeck (AR1) SFZ za Voleka, Volek (AR2) za Knoppa; Ľupták (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V – 19. kolo

24.4. 17.00 Borinka – Kostolište  Franek, Tanglmayer, Hádek, Lazar za BFZ; (D)

Dorast SD4V – 19. kolo

Ekonóm – Jakubov  Orlíková, Cisár, Mistrík za ObFZ-m(Nehrá sa)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV