Obsadenie R a DS – PR BFZ 2.- 11.5.2016 č. 26

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 22. kolo   

7.5. 11.00-13.15 Senec – FC Nitra  Ďurčo M., Polomský, Koštrna (V. Biel)

10.5. 14.00-16.15 (Utorok)  Slovan – Senica  Tanglmayer, Ruc, Choreň(Prievoz-Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15 – 19. kolo – dohrávka

4.5. 15.00 (Streda) Slovan – K. Ves  Henček, Křivan (AR1) za ObFZ-m, Štofik (AR2) za ObFZ-m

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo – dohrávka

3.5. 11.00-13.00 Senec – Myjava  Malárik, Bláha, Martiška (HP Tomášov)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 21. kolo

11.5. 14.00-16.00 (Streda) Slovan – Senec  Gaži, Ruc, Bláha

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 23. kolo 

7.5. 10.00-12.00 K. Ves – Levice  Martinkovič ml., Srna, Hudy(Údernícka Petržalka)

I. LMŽ U13 – U12 – 23. kolo

7.5. 10.00-12.00 Inter – Myjava  Rataj, Křivan za ObFZ-m(Drieňova)

7.5. 10.00-12.00 Senec – D. Streda  Kocurek, Štofik za ObFZ-m(Kráľová p/S)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 15. kolo

7.5. 14.30 Sv. Jur – D. Lužná  Parilák, Polakovič Ľ.

Turnaj regionálnych výberov U14

PONDELOK     2.5.2016 – Tomášov :

9.30      ZsFZ – VsFZ  Straka, Choreň, Chromý

11.00    SsFZ – BFZ  Chromý, Choreň, Straka

UTOROK          3.5.2016 – Dunajská Lužná :

9.30      SsFZ – ZsFZ  Chromý, Křivan, Straka

11.00    BFZ  – VsFZ  Straka, Křivan, Chromý

STREDA          4.5.2016 – Viničné :

9.00      VsFZ – SsFZ  Ruc, Choreň, Kočický

10.30    ZsFZ –  BFZ  Kočický, Choreň, Ruc

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 25. kolo

8.5. 10.00-12.30 K. Ves – Dubnica  Polomský, Hrazdira, Kočický; Ondrušek(Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 16. kolo

4.5. 17.30 (Streda) D. N. Ves – Tomášov  Orlický, Hajnala, Gaži; Keller

4.5. 17.30 (Streda) PŠC Pezinok – Báhoň  Ďurčo M., Ruc, Smolíková; Ondrušek

4.5. 17.30 (Streda) S. Grob – Most p/B  Bohun, Malárik, Brody; Truchlý

4.5. 17.30 (Streda) Inter – Lozorno  Tanglmayer, Dujava, Martiš; Somoláni

4.5. 17.30 (Streda) Kráľová p/S – Rohožník  Polakovič Ľ., Chromý, Martiška; Brody

4.5. 17.30 (Streda) Sv. Jur – Ivanka p/D  Polomský, Martinkovič ml., Lackovič; Hájek

4.5. 17.30 (Streda) Rača – Bernolákovo  Hudy, Srna, Ježík; Páchnik

11.5. 17.30 (Streda) Viničné – Rovinka  Parilák, Straka, Henček; Richtárik

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 25. kolo

7.5. 17.00 Sv. Jur – Tomášov  Chromý, Polakovič Ľ., Parilák; Brody

8.5. 10.30 Inter – PŠC Pezinok  Martiška, Bláha, Hudy; Príkopa

8.5. 10.30 Rača – Rovinka  Pavlíková, Bohun, Smolíková; Chladek

8.5. 17.00 Most p/B – D. N. Ves  Orlický, Martiš, Srna; Jablonický

8.5. 17.00 Bernolákovo – Báhoň  Henček, Hajnala, Lackovič; Darlea

8.5. 17.00 Ivanka p/D – S. Grob  Straka, Dujava, Gaži; Beňo

8.5. 17.00 Rohožník – Lozorno  Lauer, Martinkovič ml., Ďurčo M.; Ľupták

8.5. 17.30 Kráľová p/S – Viničné  Ruc, Tanglmayer, Ježík; Richtárik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

4.5. 17.30 (Streda) Jablonové – Lamač  Čižmár, Olša D., Laciňák; Pinček

4.5. 17.30 (Streda) Kalinkovo – Čunovo  Fischer, Franek, Koštrna; Farbula

4.5. 17.30 (Streda) Stupava – Vajnory  Valko, Hádek, Strapek; Lazar(HP BCT)

4.5. 17.30 (Streda) Jakubov – Limbach  Kočický, Chalka, Szakáll; Dadykin

4.5. 17.30 (Streda) FC Malacky – Závod  Abrman, Martinkovič st., Choreň; Marczell

4.5. 17.30 (Streda) V. Leváre – Domino  Bláha, Maretta, Matejová; Darlea

4.5. 17.30 (Streda) Rusovce – Šenkvice  Kardelis, Hrazdira, Gosiorovský; Príkopa

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

7.5. 17.00 Vrakuňa – Limbach  Maretta, Martinkovič st., Abrman; Banič

7.5. 17.00 Domino – Závod  Laciňák, Szakáll, Gosiorovský; Somoláni

8.5. 17.00 Jakubov – Jablonové  Olša D., Valko, Hádek; Hájek

8.5. 17.00 FC Malacky – Stupava  Kardelis, Brody, Chalka; Mydlárik

8.5. 17.00 V. Leváre – Kalinkovo Malárik, Choreň, Kachnič; Šuniar

8.5. 17.00 Rusovce – Čunovo  Matejová, Čižmár, Strapek; Páchnik

8.5. 17.00 Šenkvice – Vajnory  Ralbovský, Franek, Križko; Slezák

St. Dorast III. Liga SD3R – 25. kolo

7.5. 14.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok Brody,Ruc,Matejová

7.5. 14.30 Šenkvice – FC Petržalka akadémia  Gaži, Bláha, Orlický

7.5. 14.30 Rohožník – D. Lužná  Malárik, Martiška, Choreň

8.5. 9.30 Ružinov – Kráľová p/S  Polakovič Ľ., Abrman, Gosiorovský

8.5. 13.00 Rača – NMŠK 1922  Bohun, Smolíková, Maretta

8.5. 14.30 Igram – Jablonové  Parilák, Chromý

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 17. kolo

8.5. 11.30 Ružinov –NMŠK 1922  Gosiorovský, Abrman

8.5. 14.30 CFK Pezinok – PŠC Pezinok  Hudy

8.5. 14.30 V. Leváre – Rača  Kachnič, Choreň

8.5. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – FC Petržalka akadémia  Bláha

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo dohrávky

3.5. (Utorok) 17.30-16.00 Ružinov – Šenkvice  Parilák

4.5. 17.30-16.00 (Streda) Vrakuňa – FKP Bratislava  Straka

4.5. 17.30-16.00 (Streda) Domino – D. N. Ves  Parilák, ObFZ-m

5.5. 17.30-16.00 (Štvrtok) Rača – NMŠK 1922  Kardelis, Křivan za ObFZ-m

5.5. 17.30-16.00 (Štvrtok) Bernolákovo – Žolík Malacky  Valko, Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo

7.5. 9.30-11.00 Ružinov – NMŠK 1922  Straka, Kardelis

7.5. 10.00-11.45 Bernolákovo – Rača  Hádek, Valko

7.5. 10.00-11.45 D. Lužná – Domino  Strapek, Olša D.

7.5. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa  Čižmár, Franek

8.5. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – Žolík Malacky  Olša D., Ježík

8.5. 13.15-15.00 Šenkvice – FKP Bratislava Križko, Franek

8.5. 13.15-15.00 Ivanka p/D – D. N. Ves  Dujava, Gaži

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Ružinov – Rača  Brody, Strapek

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Šenkvice – FC Petržalka akadémia  Orlický, Olša D.

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Ivanka p/D –D. Lužná  Polomský, Kardelis

11.5. 17.30-15.45 (Streda) PŠC Pezinok – Bernolákovo  Franek, Choreň

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Žolík Malacky – Domino  Lackovič, Hudy

11.5. 17.30-15.45 (Streda) D. N. Ves – Vrakuňa  Gosiorovský, Abrman

11.5. 17.30-15.45 (Streda) FKP Bratislava – NMŠK 1922  Laciňák, Koštrna

I. Liga žiačok BFZ – 18. kolo

4.5. 17.00 FK Dúbravka – FC Petržalka akadémia(R)

I. Liga žiačok BFZ – 15. kolo

7.5. 9.30 Sv. Jur – FK Dúbravka  Randa

8.5. 9.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Randa

8.5. 15.30 Slovan žiačky – Senec  Randa

 Prípravka PMA1 – 17. kolo

4.5. 15.30 Senec – Inter  Volek

 5.5. 16.00 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Volek

 5.5. 17.45 D. N. Ves – Šamorín  Vány

 7.5. 9.00 Vrakuňa – Domino  Krčová

 7.5. 11.30 NMŠK 1922 – FKP Bratislava  Žilavý L.

 8.5. 11.30 K. Ves – Rača  Rataj

 Prípravka PMB1 – 17. kolo

4.5. 16.30 Senec – Inter  Volek

 5.5. 17.30 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Volek

 5.5. 16.30 D. N. Ves – Šamorín  Vány

 7.5. 10.15 Vrakuňa – Domino  Krčová

 7.5. 10.00 NMŠK 1922 – FKP Bratislava  Žilavý L.

 8.5. 10.00 K. Ves – Rača  Rataj

Prípravka PMC – 16.kolo (dohrávka)

11.5. 17.00 Inter – Vrakuňa  Čisárik

Prípravka PMC – 17. kolo

4.5. 17.30 Senec – Inter  Volek

5.5. 16.00 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Krčová

7.5. 12.00 D. N. Ves – Šamorín  Sabela

3.5. 17.00 Vrakuňa – Domino  Krčová

5.5. 16.30 NMŠK 1922 – FKP Bratislava  Ľupták

8.5. 9.00 K. Ves – Rača  Rataj

Prípravka PMA2 – 21.kolo predohrávka

5.5. 16.00 FK Dúbravka – FA Bratislava  Vanek

Prípravka PMA2 – 17. kolo

7.5. 9.00 Rusovce – FK Dúbravka  Uram

7.5. 9.00 Iskra Petržalka – FA Lafranconi  Kružliak A.

7.5. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Bogdáň

7.5. 10.00 K. Ves „B“ – Stupava  Vanek

7.5. 10.00 D. Lužná – FA Bratislava  Bočák Jo.

7.5. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – FC Malacky  Čisárik

Prípravka PMB2 – 21.kolo predohrávka

5.5. 17.00 FK Dúbravka – FA Bratislava  Vanek

Prípravka PMB2 – 17. kolo

7.5. 10.00 Rusovce – FK Dúbravka  Uram

7.5. 9.00 Iskra Petržalka – FA Lafranconi  Sabo

7.5. 11.00 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Bogdáň

7.5. 9.00 K. Ves „B“ – Stupava  Vanek

7.5. 11.30 D. Lužná – FA Bratislava  Bočák Jo.

7.5. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – Žolík Malacky  Čisárik

Prípravka PMA3 – 16. kolo

7.5. 9.30 Lamač – Jarovce  Sabela

7.5. 10.30 FK Mariathal – Vajnory  Hrješik

8.5. 11.00 Čunovo – Iskra Petržalka „B“  Šusták st.

Prípravka PRSC – 19. kolo

7.5. 14.00 Kráľová p/S „A“ – Kalinkovo  Kocurek

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 21. kolo

7.5. 17.00 Danubia H. Šúr – FA Bratislava  Kočický(R) za BFZ, Knopp, Křivan; Príkopa (D) za BFZ

8.5. 17.00 Malinovo – Igram  Fischer (R) za BFZ, Harajbič, Triskal, (D) za BFZ

8.5. 17.00 N. Dedinka – FC Petržalka akadémia  Koštrna(R) za BFZ, Szakáll (AR1) za BFZ, Mistrík; (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori V. liga S5V – 21. kolo

7.5. 17.00 P. Štvrtok – Kostolište  Chalka, Dujava, Križko za BFZ; (D)

8.5. 17.00 Budmerice – Jablonec  Polakovič Ľ., Laciňák, Gosiorovský; (D)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV