Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 30.4.- 5.5.2016 č. 25

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 24.kolo

30.4. 17.00 Báhoň – Ivanka p/D  Lauer, Polakovič Ľ., Martiš (AR2) za Tanglmayera;Ondrušek

1.5. 17.00 D. N. Ves – Lozorno  Martiška, Lackovič (AR1) za Hudyho, Parilák; Chladek

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 24. kolo

30.4. 17.00 Lamač – Rusovce  Koštrna, Gosiorovský, Chalka (AR2) za Hádeka; Mydlárik

1.5. 17.00 Jablonové – Závod  Ralbovský, Valko, Chalka; Dadykin (D) za Slezáka

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

4.5. 17.30 (Streda) Rusovce – Šenkvice  Kardelis, Hrazdira (AR1) za Križka, Gosiorovský; Príkopa

Seniori Pohár BFZ – 2. kolo

27.4. 17.30 (Streda) Rohožník – Rovinka  Hajnala, Polakovič Ľ. (AR1) za Tanglmayera, Čižmár; Darlea

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 16. kolo

30.4. 9.30 PŠC Pezinok – V. Leváre  Olša D.

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

3.5. (Utorok) 17.30-16.00 Ružinov – Šenkvice  Parilák

4.5. 17.30-16.00 (Streda) Vrakuňa – FKP Bratislava  Straka

4.5. 17.30-16.00 (Streda) Domino – D. N. Ves  Parilák, ObFZ-m

5.5. 17.30-16.00 (Štvrtok) Rača – NMŠK 1922  Kardelis, Franek

5.5. 17.30-16.00 (Štvrtok) Bernolákovo – Žolík Malacky  Valko, Hádek

II. Liga žiačok BFZ – 19. kolo

30.4. 9.00 D. Lužná – Sv. Jur  (R) zaStrapeka (Šamorín)

Turnaj regionálnych výberov U14

PONDELOK     2.5.2016 – Tomášov :

9.30      ZsFZ – VsFZ  Straka, Choreň, Chromý

11.00    SsFZ – BFZ  Chromý, Choreň, Straka

UTOROK          3.5.2016 – Dunajská Lužná :

9.30      SsFZ – ZsFZ  Chromý, Křivan, Straka

11.00    BFZ  – VsFZ  Straka, Křivan, Chromý

STREDA          4.5.2016 – Viničné :

9.00      VsFZ – SsFZ  Ruc, Choreň, Kočický

10.30    ZsFZ –  BFZ  Kočický, Choreň, Ruc

Prípravka PMA1 – 13.kolo (dohrávka)

30.4. 8.30 Vrakuňa – D.N.Ves  Vány za Takáča

Prípravka PMB1 – 16. kolo

30.4. 10.30 Inter – Vrakuňa  Hrješik zaČisárika

 30.4. 14.00 FKP Bratislava – Ružinov  Uram za Vaneka

 Prípravka PMC – 16. kolo

11.5. 17.00 Inter – Vrakuňa  Čisárik (Zmena dňa)

 Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 20. kolo

1.5. 17.00 K. Ves – FC Petržalka akadémia  Polakovič Ľ. (R) za BFZ, Gosiorovský (AR1) za Knoppa, Knopp (AR2) za Straku M.; Richtárik (D) za SFZ

1.5. 17.00 FA Bratislava – N. Dedinka  Štofik, Henček (AR1) za Kramára, Kramár (AR2) za Hrješika; Somoláni A.(HP Malinovo)

1.5. 17.00 Čataj – Danubia H. Šúr  Křivan, Rataj (AR1) za Saba, Vanek; Ľupták (D) za BFZ

1.5. 17.00 Jarovce – Malinovo  Bláha (R) za BFZ, Straka M. (AR1) za Kašpera, Sabo; Brody (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori V. Liga – S6V  20. kolo

1.5. 17.00 Kostolište – Pernek  Hajnala, Koštrna, Strapek za BFZ; (D)

1.5. 17.00 Vištuk – Modra  Ježík (R) za BFZ, Olša M., Brejcha, Mydlárik (D) zaBFZ

Seniori VI. Liga – S6V  16.kolo

1.5. 17.00 Grinava – Vysoká p/M  Kica, Lalo, Farkaš; Pinček (D) za BFZ

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV