Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 21.- 25.5.2016 č. 28

Súťaže riadené SFZ

Priateľské medzištátne stretnutie WU 19

24.5. o 17,00 Slovensko WU19 – Taliansko WU19  Pavlíková, Smolíková, Matejová, ihr. NTC Senec

St. dorast. LSD – U19 23. kolo 

24.5. 14.00 (Utorok) Senec – Senica  Cvengroš, Roszbeck, Parilák; Zábranský (V.Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo 

24.5. 14.00-16.00 (Utorok) Inter –Slovan  Ruc,Bohun, Choreň (Pasienky)           

I.LMŽ U13 – U12 – 25. kolo

22.5. 14.30-16.30 Inter – Púchov  Gaži zaTriskala, Lacena ObFZ-m za Högera(Drieňova)

I. LMŽ U13 – U12 – 26. kolo

24.5.17.00-15.00 (Utorok) K. Ves – Inter  Ľupták, Kormaník za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

Súťaže riadené BFZ

St. Dorast III. Liga SD3R – 30. kolo – predohrávka

25.5. 17.30 (Streda) D. Lužná – D. N. Ves  Choreň, Strapek, Hádek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo

22.5. 14.30 CFK Pezinok – NMŠK 1922 Ďurčo M.

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo – dohrávky

24.5. 17.30-16.00 (Utorok) Rača – PŠC Pezinok  Martinkovič ml., Křivan za ObFZ-m

24.5. 18.00-16.30 (Utorok) D. N. Ves – Šenkvice  Malárik, Abrman

25.5. 17.30-16.00 (Streda) FKP Bratislava – Ružinov  Hajnala, Abrman

I.Liga žiačok – 17. kolo

22.5. 15.30 Slovan – D. Lužná  (R) za Randu        

Prípravka PMA1 – 18. kolo

21.5. 9.00 FKP Bratislava – Vrakuňa  Ťažký za Caňa

Prípravka PMB1 – 19. kolo

23.5. 17.30 K. Ves – Inter  Čisárik (Zmena dňa)

Prípravka PMA2 – 19. kolo

 21.5. 9.00 Rusovce – FA Bratislava  Höger za Lehutu

21.5. 9.00 Iskra Petržalka – FC Malacky  Sabo

Prípravka PMB2 – 19. kolo

 21.5. 10.00 Rusovce – FA Bratislava  Höger za Lehutu

Prípravka PRSC – 21. kolo

22.5. 9.30 Tomášov – Bernolákovo  Marczell

Prípravka PRPK –25. kolo

23.5.16.00 Vištuk – Budmerice  Olša M.

Prípravka PRPK –21. kolo 

22.5. 10.00 S.Grob – CFK Pezinok  Brejcha

22.5. 10.00 Častá – Šenkvice  Lalo

Družobné stretnutie U15

25.5. 11.00 (Streda) BFZ – JmKFSKočický, Henček, Abrman (D.Lužná)

Apelia Cup 2016 – deti z detských domovov U13-18

25.5. 9.00-12.35 (Streda) Tanglmayer, Křivan za ObFZ-m (NTC Senec)

Súťaže riadené ObFZ BA- mesto

Seniori V. liga S5A – 23. kolo

21.5. 17.00 FK Dúbravka – FC Petržalka akadémia  Martinkovič st. (R) za BFZ, Martinkovič ml. (AR1) za BFZ, Křivan; Truchlý (D) za BFZ

22.5. 17.00 Igram – K. Ves  Bláha(R) za BFZ, Sabela, Sabo; Koprla za (D)

22.5. 17.00 Jarovce – Ch. Grob  Samko, Parilák (AR1) BFZ za Högera, Höger (AR2) za Hrješika; Bóc (D) za SFZ

22.5. 17.00 Malinovo – NMŠK 1922  Triskal, Knopp, Koštrna; Príkopa (D) za BFZ

22.5. 17.00 Domino „B“ – Čataj  Kramár, Harajbič, Vanek; Lônčík (D) za SFZ

22.5. 17.00 Danubia H. Šúr – N. Dedinka  Kocurek, Kakaščík, Krčová; Ľupták (D) za BFZ

Ml. žiaci Nadstavbová časť – 1. kolo

O umiestnenie (7. -12. miesto)

21.5. 14.00 Domino „B“ – Šamorín Hamuliakovo  Matejová (R) BFZ za Ľuptáka (Zmena dňa)

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 23. kolo

21.5. 17.00 P. Štvrtok – Pernek  Dávid M., Bulík, Rybecký; Slezák (D) za BFZ

22.5. 17.00 CFK Pezinok – Kostolište  Lauer, Ďurčo M., Olša D.; Mydlárik (D) za BFZ

22.5. 17.00 Budmerice – Borinka  Henček (R) za BFZ, Farkaš, Brejcha; Banič (D) za BFZ

Dorast SD4V – 23. kolo

22.5. 14.30 Ekonóm – Dubová  Ťažký, Šusták st. (AR1) za Caňa, Volek             


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV