Obsadenie R a D na 25.- 26.5.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LS/M/D – 27. kolo
22.5. 15.30-17.45 Slovan – Trnava Šuniar za SFZ, Zálesňák, Smirnov, Kočický; Kopča (Rapid)

II. LS/M/DZ – 27. kolo
25.5. 10.00-12.15 Petržalka – Slovan „B“ Bohun, Ďurčo M., Jendruš; Sedlák (Sklodowskej)
25.5. 10.00-12.15 Ružinov – Myjava Chromý, Havrila, Křivan; Likavský
25.5. 10.00-12.15 Senec – Inter Fischer, Valko, Parilák; Jablonický ( V. Biel)

I. LSŽ-Z A+B – 24. kolo
25.5. 10.00-12.00 Petržalka – Levice Kočický, Martinkovič ml., Bláha (Pankúchová)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 28. kolo
25.5. 10.30 ŠKP – Lozorno Polakovič Ľ., Brody, Smirnov; Keller
25.5. 17.00 Sv. Jur – Rovinka Henček, Smolíková, Berner; Chladek
26.5. 10.30 Inter – Bernolákovo Cvengroš, Chromý, Henček; Lônčík
26.5. 10.30 Rača – Ružinov Martinkovič ml., Tanuška, Melíšek; Somoláni
26.5. 17.00 Králová p/S – Ivanka Bohun, Havrila, Smolíková; Brody
26.5. 17.00 Jablonec – Limbach Tanglmayer, Berner, Brody; Ľupták
26.5. 17.00 Sl. Grob – Pl. Štvrtok Vašš, Dobrovský, Hádek; Šuran
26.5. 17.00 Rohožník – Stupava Fischer, Polakovič Ľ., Bláha; Vaško

Seniori S4A – 24. kolo
25.5. 9.30 BCT – Rusovce Straka, Srna, Orlický; Truchlý
26.5. 17.00 Hrubý Šúr – Igram Maretta, Dujava, Cvengroš; Marczell
26.5. 17.00 Čunovo – Lamač Ralbovský, Kudlica, Križko; Vyletel
26.5. 17.00 Vrakuňa – Danubia Zálesňák, Čižmár, ObFZ-m; Ležovič
26.5. 17.00 Kalinkovo – D. N. Ves Dávid D., Melíšek, Dávid M.; Hájek
26.5. 17.00 Vajnory – Domino „B“ Abrman, Orlický, ObFZ-m; Randa
26.5. 17.00 Tomášov – Most p/B Kočický, Ďurčo M., Gosiorovský; Mazanec I.

Seniori S4B – 21. kolo
22.5. 17.30 Viničné – Šenkvice Bohun, Polakovič Ľ., Maretta, Banič;

Seniori S4B – 24. kolo
26.5. 17.00 Báhoň – Jablonové Moravec, Jendruš, Krč; Dadykin
26.5. 17.00 B. Pezinok – Viničné Valko, Koštrna, ObFZ-m; Minárik
26.5. 17.00 Budmerice – Závod Lauer, Pinček, Straka; Csabay
26.5. 17.00 PŠC Pezinok – Kostolište Parilák, Křivan, ObFZ-m; Banič
26.5. 17.00 Šenkvice – V. Leváre Chálka, Srna, Smirnov; Rášo
26.5. 17.00 Jakubov – Malacky Lazar, Hrazdira, Martinka; Slezák

Dorast SD3R – 28. kolo
25.5. 14.30 Sv. Jur – Kostolište Berner, Smolíková, ObFZ-v
25.5. 16.30 K. Ves – Ivanka Gosiorovský, Vašš, Križko
25.5. 17.00 Vrakuňa – ŠKP Tanglmayer, Kudlica, Abrman
26.5. 10.00 FC Petržalka – Bernolákovo Srna, Maretta, Gosiorovský
26.5. 10.00 D. Lužná – FK Dúbravka Kudlica, Bláha, Smirnov
26.5. 10.30 Iskra –PŠC Pezinok Križko, Abrman, Ďurčo M.
26.5. 13.30 Rača – Domino Tanuška, Orlický, ObFZ-m

Dorast MD3R – 26. kolo
25.5. 9.00 Vrakuňa – ŠKP Hrazdira, Lauer, Martinka
25.5. 14.30 K. Ves – Domino Vašš, Gosiorovský, Križko

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 24. kolo
25.5. 9.00-11.00 Lozorno – FA Bratislava Lazar, ObFZ-v
25.5. 9.00-10.30 D. N. Ves – Rača Ralbovský, Maretta
25.5. 10.00 D. Lužná – Žolík Malacky Krč, Moravec ( iba st.žiaci)
25.5. 10.00 Žolík Malacky – D. Lužná Dávid M. (iba ml.žiaci)
25.5. 14.00-15.30 Ružinov – BCT Křivan, Koštrna
26.5. 13.30-15.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa Křivan, ObFZ-m
26.5. 13.00 Ivanka – Iskra ObFZ-v (iba ml.žiaci)

LMŽ SFZ U12, U13- 19.kolo
25.5. 14.00-15.30 ŠKP – Petržalka Matejová
23.5. 17.30-16.00 Slovan – Inter Sabo
23.5. 17.00 Domino U-12 – Senec U-12 Rataj
26.5. 13.00-14.30 Ružinov – K. Ves Lacena
25.5. 9.00 Domino U-13 – Senec U-13 Brody

I.LMŽZ U13, U12- 27. kolo
26.5. 10.00-11.45 Slovan – Levice Janco
21.5. 16.00-17.45 Petržalka – Nitra Gubančok (Pankúchova)

Školský pohár – žiaci
23.5. 9.00 – 14.00 Hádek, Křivan, Vašš (BCT)

Školský pohár – žiačky
24.5. 9.00 – 13.00 Kuzmová, Krčová, Orlíková (BCT)

Prípravka ( PMA ) 21. kolo
25.5. 10.30 Domino – Slovan „B“ Brody
23.5. 17.30 Ružinov – FA Bratislava Randa
25.5. 9.00 Inter – ŠKP Dano
25.5. 16.00 Senec – Rača Kuzmová
26.5. 9.00 FC Petržalka – Žolík Malacky Straka Martin
25.5. 11.00 Slovan „A“ – K. Ves Orlíková

Prípravka ( PMB ) 21. kolo
25.5. 10.30 Domino – Slovan „B“ Takáč
23.5. 16.00 Ružinov – FA Bratislava Lovás
25.5. 9.00 Inter – ŠKP Krčová
25.5. 17.00 Senec – Rača Kuzmová
26.5. 10.00 FC Petržalka – Žolík Malacky Straka Martin
25.5. 10.00 Slovan „A“ – K. Ves Orlíková

Prípravka ( PMC ) 21. kolo
25.5. 12.00 Domino – Slovan „B“ Takáč
23.5. 16.00 Ružinov – FA Bratislava Randa
25.5. 10.45 Inter – ŠKP Dano
25.5. 8.30 Senec – Rača R
26.5. 11.00 FC Petržalka – Žolík Malacky Straka Martin
22.5. 17.00 Slovan „A“ – K. Ves Straka Martin

Prípravka ( PMA 2 ) 21. kolo
26.5. 10.30 K. Ves „A“ – Vrakuňa Kravárik
26.5. 9.30 K. Ves „ B“ – Vajnory Kravárik
25.5. 10.45 Inter – D. Lužná Krčová
26.5. 9.00 D. N. Ves – Scorpions Ľupták
26.5. 12.30 BCT – Iskra Švárny

Prípravka ( PMB 2 ) 21. kolo
26.5. 8.30 K. Ves „A“ – Vrakuňa Kravárik
25.5. 9.30 K. Ves „ B“ – Danubia Matejová
25.5. 12.15 Inter – D. Lužná Dano
26.5. 11.00 D. N. Ves – Z. Bystrica Ľupták
26.5. 9.30 FK Dúbravka – Kalinčiakova Dano
25.5. 10.30 Čunovo – Jarovce Lovás

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VA – 21. kolo
26. 5. 17.00 Kuchyňa – Pernek Višváder, Gilan
26. 5. 17.00 Pl. Mikuláš – Studienka Hušek, Hurban
26. 5. 17.00 Suchohrad – Sološnica Boldižár, Ďurčo
26. 5. 17.00 M. Leváre – Gajary Pirník, Hudy
25. 5. 17.00 Marianka – Borinka Augustovič, Hošo

Seniori – S5VB – 28. kolo
26. 5. 17.00 Sv. Jur B – Modra Zborovan, Hošo, Kardelis
26. 5. 17.00 N. Dedinka – Blatné Augustovič, Brejcha, Strapek
26. 5. 17.00 Doľany – Kaplná Rybár, Miško, Boško
26. 5. 17.00 Vištuk – Grinava Patlevič, Mičura, Gajarský
25. 5. 17.00 Sl. Grob B – Čataj Rybár, Boško, Miško
26. 5. 17.00 Častá – Miloslavov Habo, Zárecký, Huska
26. 5. 17.00 Dubová – Malinovo Olša M., Olša D., Opálek
25. 5. 17.00 Králová p. S. B – Ch. Grob Huska, Habo, Zborovan

Dorast – SD4VA – 17. kolo
25. 5. 17.00 Pl. Mikuláš – Malacky Ďurčo, Hušek
25. 5. 14.00 Žolik MA – Pl Štvrtok Hurban, Hudy
26. 5. 14.30 Lozorno – Jakubov R

Dorast – SD4VB – 24. kolo
26.5. 14.30 Báhoň –N. Dedinka Jendruš, Krč
26.5. 14.30 Sl. Grob – Igram Dobrovský, Hádek
26.5. 14.30 B. Pezinok – Viničné Koštrna, ObFZ-m
26.5. 14.30 Budmerice – Modra Pinček, Straka
25. 5. 17.00 Častá – Limbach Olša D., Olša M.
25. 5. 14.30 Králová p. S. – Malinovo Habo, Zborovan

Žiaci – SZVMA – 21. kolo
26. 5. 15.00 Jablonové – Zohor R
26. 5. 10.00 ŽOLIK B – Závod Hudy
25. 5. 17.00 Kuchyňa – diev. – Gajary Hurban
25. 5. 17.00 Jakubov – Malacky hrá sa 29.5. 17.30
26.5. 15.00 Rohožník – Stupava Bláha

Žiaci – SZVPK – 18. kolo
26. 5. 15.00 Dubová – Modra Opálek
26. 5. 15.00 Doľany – Sl. Grob Lieskovský
26. 5. 9.30 B. Pezinok – Báhoň Kardelis
26. 5. 10.00 Budmerice – Jablonec Opálek
26. 5. 15.00 Častá – Šenkvice Zárecký

Žiaci – SZVSC – 17. kolo
26. 5. 11.00 Hr. Šúr – Igram Valko
26. 5. 10.00 Tomášov – N. Dedinka Marczell
25. 5. 11.30 Králová p. S. – Ch. Grob Hošo

Žiaci – MZV – 20. kolo
25. 5. 10.00 Modra – V. Leváre Huska
26. 5. 15.00 Vištuk – Marianka Mičura
25. 5. 14.30 Pusté Úľany – Limbach Konečný
26. 5. 10.00 Pl. Štvrtok B – Pl. Štvrtok A Konečný
26. 5. 10.00 Kuchyňa  – B. Pezinok Pirník

Prípravka – PrMA – 18. kolo
26. 5. 14.30 Záh. Ves – Lozorno Konečný
26. 5. 9.30 Láb – Pl. Štvrtok A R
25. 5. 10.00 Pl. Štvrtok B – Sološnica R
26. 5. 10.00 Stupava – Zohor R
25. 5. 10.00 Rohožník – Jakubov Ďurčo

Prípravka – PrPK – 18. kolo
26. 5. 15.00 Grinava – Ch. Grob R
26. 5. 10.00 Sl. Grob – B. Pezinok R
25. 5. 15.00 Jablonec – Modra R
26. 5. 9.30 Sv. Jur Viničné Brejcha

Prípravka – PrSC – 21. kolo
26. 5. 14.30 Kalinkovo A – Králová p. S. B R
25. 5. 10.00 N. Dedinka – Most p. B. R
25. 5. 17.00 Malinovo – Ivanka p. D. R
26. 5. 14.30 Čataj – Bernolákovo R
26. 5. 10.00 Miloslavov – Rovinka R
25. 5. 10.00 Králová p. S. A – Kalinkovo B R

Dohrávky !!!

Seniori – S5VB – 19. kolo
22. 5. 17.30 Modra – Malinovo Patlevič, Mičura, Hošo
22. 5. 17.30 Sl. Grob B – Častá Augustovič, Brejcha, Strapek
Žiaci – SZVMA – 19. kolo
22.5. 17.30 Žolík B – Zohor Konečný

Žiaci – SZVMA – 15. kolo
23.5. 17.00 Malacky – Závod Hudy
Žiaci – SZVSC – 13. kolo
26.5. 10.00 Most – Malinovo Marczell

Prípravka – PrMA – 16. kolo
20.5. 17.30 Jakubov – Zohor Konečný

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV