Výber rozhodcov BFZ zdolal starých pánov ŠK Bernolákovo

V nedeľu 24. júla sa uskutočnilo na štadióne ŠK Bernolákovo priateľské hodové stretnutie výberu rozhodcov BFZ so starými pánmi ŠK Bernolákovo.  Stretnutie skončilo víťazstvom rozhodcov BFZ v pomere 4:2 (1:1). Góly: Ralbovský 3, Ondrušek – Jančula, Popluhár.

,,Pavlovi Príkopovi zavolal prezident ŠK Radovan Balogh , že by si starí páni  Bernolákova chceli zahrať s nami priateľský hodový zápas. Ich ponuku sme prijali, rýchlo sme dali dokopy mužstvo a išli sme si tam zahrať. Hralo sa síce vo veľkej horúčave a hoci súper mal k dispozícii viac hráčov, osemnásť,  keď nás bolo iba trinásť, nakoniec sa prejavila dobrá kondícia výberu rozhodcov BFZ a tiež aj to, že sme mali mladší tím. Pravda, treba povedať, že Bernolákovo, za ktoré nastúpil aj bývalý slovenský reprezentant Tibor Jančula, bolo herne lepšie.  Zaujímavé je tiež, že po niekoľkých rokoch sme hrali na veľkom ihrisku, lebo chodíme na rôzne turnaje na menšie hracie plochy, hlavne do hál.  Chceli by sme obnoviť niekdajšiu tradíciu a raz mesačne by sme sa radi stretli s rôznymi mužstvami,“ povedal nám tréner výberu rozhodcov BFZ a predseda ŠTK Miroslav Richtárik.

Nominácia výberu rozhodcov BFZ: Matej Choreň (brankár),  Andrej Chromý, Marián Vašš, Vladimír Ondrušek (kapitán),  Marián Rúc, Stanislav Polomský, Filip Malárik, Tomáš Straka, Dušan Štofík, Lukáš Koštrna, Pavol Minárik, Tomáš Ralbovský, Gabriela Matejová. Realizačný tím: Miroslav Richtárik, Pavel Príkopa.
Stretnutie pred 250 divákmi s prehľadom rozhodoval Alexander Marczell. Posledným hvizdom rozhodcu „Šaniho“ Marczella, čerstvého sedemdesiatnika sa akcia ešte neskončila. Nasledovala zaslúžená odmena pre hráčov za dobrý výkon obidvoch mužstiev, keď na víťazov a porazených čakal perfektný bernolákovský guláš, ktorému by neodolal ani vegeterián…

Milan Valko, manažér komunikácie BFZ


PARTNERI
 • BSK
  ZSE
  11teamsports
 • FUTBAL SERVIS
  DEMISPORT
  SLOVNAFT
 • GRANDEN
  JAKO
  PANINI