Obsadenie R a DS – PR BFZ 17.-23.8.2016 č. 4

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovanaft Cup 2. kolo

17.8. 17.30 (STR)  V. Leváre – Gabčíkovo Straka, Martiška, Hudy; Keller

St. dorast – LSD U19 – 1. kolo

21.8. 11.00 Senica – Košice  Chromý, Lauer, Parilák; Likavský

23.8. 16.00 (UT) Slovan – Prešov Špaček, Gaži, Martinkovič; Richtárik (HP Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 1. kolo

17.8. 10.00-12.00 (STR) Slovan – Z. Moravce  Gaži, Choreň, Strapek

17.8. 10.00-12.00 (STR) K. Ves – Inter Kočický, Čižmár, Franek(HP Údernícka Petržalka)

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 1. kolo

17.8. 14.30-17.00 (STR) K. Ves – N. Zámky Ruc, Kočický, Franek(HP Pasienky)

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 3. kolo

20.8. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Gabčíkovo Laciňák, Matejová, Piatka

20.8. 10.00-12.30 Inter – Topoľčany Olša D., Abrman, Tanglmayer(HP ŠCP)

20.8. 10.00-12.30 Domino – Komárno Dujava, Hrazdira, Srna

21.8. 10.00-12.30 K. Ves – Levice Strapek, Matejová, Valko(HP Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 3. kolo

20.8. 17.00 Báhoň – Kráľová p/S Ruc, Tománek, Parilák; Páchnik

20.8. 17.00 PŠC Pezinok – Most p/B Martiška, Vašš, Maretta; Truchlý

21.8. 10.30 Rača – D. N. Ves Piatka, Martinkovič, Ralbovský; Chladek

21.8. 17.00 Tomášov – Inter Polakovič Ľ., Martiška, Gaži; Somoláni

21.8. 17.00 FC Malacky – Rovinka Tanglmayer, Parilák, Lauer; Darlea

21.8. 17.00 D. Lužná – Rohožník Straka, Vašš, Dujava; Jablonický

21.8. 17.00 Bernolákovo – Lozorno Malárik, Ruc, Olša D.; Keller

21.8. 17.00 Vajnory – Ivanka p/D Bohun, Martiš, Laciňák; Pinček

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 3. kolo

20.8. 17.00 Lamač – Závod Valko, Strapek, Lalo; Brody

20.8. 17.00 Domino – Jakubov Franek, Brody, Krčová; Mydlárik

21.8. 10.30 FC Petržalka – Jablonové Hádek, Kachnič, Abrman; Farkaš

21.8. 17.00 S. Grob – Borinka Choreň, Kočický, Gosiorovský; Príkopa

21.8. 17.00 Rusovce – Čunovo Tománek, Hrazdira, Štofik; Hájek

21.8. 17.00 Šenkvice – Vrakuňa Čižmár, Szakáll, Sabela; Slezák

21.8. 17.00 Viničné – V. Leváre Srna, Samko, Triskal; Marczell

21.8. 17.00 Limbach – Kalinkovo Pati Nagy, Fischer, Kica; Pavlík R.

St. Dorast III. Liga SD3R – 3. kolo

20.8. 9.00 NMŠK 1922 – Jablonové  Martinkovič, Brody, Samko

20.8. 11.00 Vrakuňa – D. Lužná Fischer, Čižmár, Gosiorovský

20.8. 14.00 D. N. Ves – Rača Bohun, Choreň, Kica

20.8. 17.00 Dubová – Šamorín Hamuliakovo Štofik, Gaži, Pati Nagy

20.8. 17.00 Kráľová p/S – MŠK SenecLauer, Straka, Vasilenko

21.8. 9.30 Ružinov – Iskra Petržalka Dujava, Ruc, Franek

21.8. 10.30 Inter „B“ – PŠC Pezinok Brody, Choreň, Vasilenko

21.8. 14.30 Šenkvice – Rohožník Sabela, Szakáll, Čižmár

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo

20.8. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922 Kočický, Martiš

21.8. 10.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok Gosiorovský, Fischer

21.8. 10.30 Sv. Jur – Zohor Vašš, Olša D.

21.8. 10.45 Lamač – P. Úľany Laciňák, Malárik

21.8. 13.00 Rača – Iskra Petržalka Ralbovský, Martinkovič

21.8. 14.30 Tomášov – Ružinov Gaži, Martiška

21.8. 17.00 Domino „B“ – MŠK Senec Brody, Franek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 3. kolo

20.8. 9.00-11.00 Šenkvice – D. N. Ves Valko, Hádek

20.8. 9.30-11.30 Ružinov – FKP Dúbravka Krčová, Triskal

20.8. 10.00-12.00 Bernolákovo – MŠK Senec Lalo, Sabela

20.8. 10.00-12.00 D. Lužná – Sv. Jur Štofik, Szakáll

20.8. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Hrješik, Vanek za ObFZ-m

21.8. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Domino Kica, Lalo

21.8. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Rača Štofik, Krčová


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV