Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 3.-6.9. 2016 č. 6

Súťaže riadené SFZ

St. dorast – LSD U19 – 3. kolo

3.9. 11.00 Senica – Prešov Perašin, Vician (AR1) za Mókoša, Gaži; Kopča

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 6. kolo

4.9. 16.30 Most p/B – Ivanka p/D Piatka, Lauer, Ralbovský; Hájek (D) za Beňa

3.9. 16.30 Rovinka – Bernolákovo Straka, Gaži, Martinkovič (AR2) za Ježíka; Pinček (Zmena hracieho dňa)

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 6. kolo

3.9. 16.30 Vrakuňa – Limbach Strapek (R) za Abrmana, Pati Nagy, Abrman (AR2) za Strapeka; Šuniar (D) za Pavlíka R.

4.9. 16.30 Čunovo – Viničné Čižmár, Samko, Kocurek; Pavlík R. (D) za Brodyho

St. Dorast III. Liga SD3R – 6. kolo

3.9. 16.30 Dubová – NMŠK 1922 Lauer, Maretta

4.9. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Šenkvice Vasilenko, Straka M. (AR1) za ObFZ-m,Chalka (AR2) za ObFZ-m (HP Hamuliakovo)

St. Dorast III. Liga SD3R – 1. kolo

6.9. 17.00 (UT) Ružinov – Jablonové Martiška, Srna, Krčová (AR2) za Ruca

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 4. kolo

3.9. 16.30 Zohor – Domino „B“ Lomňančík (R) ObFZ-v za Tománka

4.9. 10.00 NMŠK 1922 – Lamač Gosiorovský (R) za Vasilenka, Abrman

Prípravka PMA1 – 1. kolo

27.9. 18.00 D. Lužná – K. Ves Volek (Zmena dňa)

4.9. 9.00 Šamorín – NMŠK 1922 (R) za Slyška

Prípravka PMB1 – 1. kolo

27.9. 17.00 D. Lužná – K. Ves Volek (Zmena dňa)

4.9. 10.00 Šamorín – NMŠK 1922 (R) za Slyška

Prípravka PMC – 1. kolo

27.9. 17.00 D. Lužná – K. Ves (R) (Zmena dňa)

4.9. 11.00 Šamorín – NMŠK 1922 (R) za Slyška

Prípravka PRSC – 2. kolo

4.9. 9.30 Most p/B – Šamorín Hamuliakovo Križko za Harajbiča

Prípravka PRMA – 2. kolo

3.9. 14.00 Sološnica – V . Leváre Polák M.

3.9. 14.00 Závod – Kostolište Škrinár

3.9. 14.30 Zohor – Rohožník Lomňančík

4.9. 12.00 Jakubov – Vysoká Polák M.

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 4. kolo

3.9. 10.30 Krasňany – FK Dúbravka Chalka, Křivan, Koštrna; Lônčík (D) za SFZ

4.9. 16.30 Igram – Malinovo Kočický, Martiš, Laciňák, Truchlý (D) za BFZ

4.9. 16.30 NMŠK 1922 – Miloslavov Dúbravec, Lacena, Knopp; Marczell (D) za ObFZ-m

Seniori VI. liga S6A – 2. kolo

4.9. 16.30 Hamuliakovo – Čataj Chalka, Vasilenko (AR1) BFZ za Harajbiča, Straka M.; Lehuta

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 4. kolo

4.9. 14.00 Sv.Jur“B“ – Kostolište Ježík (R) za BFZ, Húska, (AR1); (D)

4.9. 14.00 Dubová – CFK Cajla Tahotný, Lalo (AR1) za BFZ, Kľúčik; Banič (D) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV