Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.-15.9.2016 č. 7

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištátne stretnutia

6.9. 17.00 (UT) Slovensko 16 – Severné Írsko 16  Ruc, Roszbeck, Lauer (HP V. Biel)

8.9. 11.00 (ŠTV) Slovensko 16 – Severné Írsko 16  Chromý, Ferenc, Parilák (HP V. Biel).

Prípravné medzištátne stretnutie žien

5.9. 11.00 (PON) Slovensko 19 – Rumunsko 19  Straka, Smolíková, Matejová, (HP D. Lužná)

Seniori II. Liga – 8. kolo

10.9. 16.00 Sv. Jur – B. Bystrica  Perašín, Štrbo, Vician, Ruc; Kiss; Medveď

St. dorast – LSD U19 – 4. kolo

10.9. 11.00 D. Streda – Spartak Trnava  Ďurčo M., Lauer, Parilák; Likavský

10.9. 11.00 Slovan – AS Trenčín  Trenčanský, Smolíková, Gaži; Suchý

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 4. kolo 

10.9. 10.00-12.00 FC Petržalka akadémia –Myjava Dujava, Polakovič Ľ., Malárik(HP ZŠ Pankúchova)

I.Liga Ženy – 3. kolo

10.9. 13.00 Slovan – Žilina Matejová, Hádek, Franek

I.Liga Juniorky – 3. kolo

10.9. 15.00 Slovan – Žilina Franek, Hádek

II. Liga Ženy skupina „A“ – 1. kolo

15.9. 13.30 (ŠTV) D. Lužná – FK Dúbravka Matejová, Krčová

II. Liga Ženy skupina „A“ – 3. kolo

10.9. 15.00 NMŠK 1922 – Kopčany Laciňák, Martiška

11.9. 15.00 Vrakuňa – Spartak Trnava „B“ Maretta, Kocurek

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 6. kolo

10.9. 10.00-12.30 FC Petržalka akadémia – Inter Bohun, Martinkovič, Kocurek

10.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – L. Trnava Hudy, Tománek, Pati Nagy

Súťaže riadené BFZ

Danube Cup 2016 U17 – 1. kolo

14.9. 9.30 (STR) Výber BFZ – Výber FSB Ruc, Franek, Strapek (HP PŠC Pezinok)

14.9. 9.30 (STR) Výber JmKFS – Výber GMSLSZ Malárik, Lalo, Choreň (HP Limbach)

14.9. 9.30 (STR) Výber ZsFZ – Výber ZNS Gaži, Triskal, Sabela(HP Ivanka pri Dunaji)

14.9. 9.30 (STR) Výber PFS – Výber BLSZ Straka,Krčová, Štofik  (HP Kráľová pri Senci)

Danube Cup 2016 U17 – 2. kolo

14.9. 16.00 (STR) Výber BFZ – Výber GMSLSZ Strapek, Franek, Ruc(HP Slovenský Grob)

14.9. 16.00 (STR) Výber JmKFS – Výber FSB Choreň, Lalo, Malárik (HP Limbach)

14.9. 16.00 (STR) Výber ZsFZ – Výber BLSZ Sabela, Triskal, Gaži (HP Tomášov)

14.9. 16.00 (STR) Výber PFS – Výber ZNSŠtofik, Krčová, Straka (HP Kráľová pri Senci)

Danube Cup 2016 U17 – 3. kolo

15.9. 9.00 (ŠTV) Výber BFZ – Výber JmKFS Piatka, Vašš, Olša D.(HP PŠC Pezinok)

15.9. 9.00 (ŠTV) Výber GMSLSZ – Výber FSB Tanglmayer, Hajnala, Abrman( HP Slovenský Grob)
15.9. 9.00 (ŠTV) Výber ZsFZ – Výber PFS Bohun, Martiš, Kočický (HP Ivanka pri Dunaji)

15.9. 9.00 (ŠTV) Výber BLSZ – Výber ZNS Polakovič Ľ., Valko, Hádek (HP Tomášov)

Stretnutia o konečné umiestnenie

O 7. miesto

15.9. 15.00 (ŠTV) 4.A – 4.B Parilák, Ježík, Vasilenko (HP Limbach)

O 5. miesto

15.9. 15.00 (ŠTV) 3.A – 3.B Martiška, Čižmár, Gosiorovský(HP Ivanka p/D)

O 3. miesto

15.9. 15.00 (ŠTV) 2.A – 2.B Ruc, Ralbovský, Maretta (HP Slovenský Grob)

Finále

15.9. 17.00 (ŠTV) 1.A – 1.B Straka, Martinkovič, Laciňák(HP PŠC Pezinok)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo

10.9. 16.30 PŠC Pezinok – Kráľová p/S  Vašš, Martiš, Maretta; Ľupták

11.9. 10.30 Rača – Inter  Pavlíková, Straka, Laciňák; Hájek

11.9. 16.30 FC Malacky – Báhoň  Malárik, Martinkovič, Ježík; Truchlý

11.9. 16.30 D. Lužná – Tomášov  Ruc, Hudy, Ralbovský; Chladek

11.9. 16.30 Bernolákovo – D. N. Ves  Parilák, Lauer, Hajnala; Jablonický

11.9. 16.30 Vajnory – Rovinka  Martiška, Tománek, Piatka; Príkopa

11.9. 16.30 Ivanka p/D – Rohožník  Tanglmayer, Gaži, Olša D.; Ondrušek

11.9. 16.30 Lozorno – Most p/B  Polakovič Ľ., Bohun, Dujava; Darlea

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 7. kolo

10.9. 10.30 Limbach – Čunovo Vasilenko, Kočický, Krčová; Lazar

10.9. 16.30 Lamač – Jablonové  Sabela, Samko, Triskal; Pavlík R.

10.9. 16.30 Domino – S. Grob  Choreň, Gosiorovský, Kalmár; Brody

10.9. 16.30 Vrakuňa – Kalinkovo  Valko, Kachnič, Szakáll; Farkaš

11.9. 16.30 Rusovce – Borinka  Štofik, Henček, Franek; Banič

11.9. 16.30 Šenkvice – FC Petržalka akadémia  Srna, Kočický, Abrman; Slezák

11.9. 16.30 Viničné – Závod  Hádek, Fischer, Matejová; Šuniar

11.9. 16.30 V. Leváre – Jakubov  Brody, Čižmár, Lalo; Mydlárik

St. Dorast III. Liga SD3R – 3. kolo

14.9. 16.30 (STR) Inter „B“ – PŠC Pezinok  Brody, Abrman, Vasilenko

St. Dorast III. Liga SD3R – 1. kolo

6.9. 17.00 (UT) Ružinov – Jablonové  Martiška, Srna, Krčová

6.9. 17.00 (UT) NMŠK 1922 – Rohožník  Tanglmayer, Martiš, Abrman

6.9. 17.00 (UT) Šenkvice – PŠC Pezinok  Valko, Hádek, Strapek

7.9. 17.00 (STR) Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka  Parilák, Malárik, Laciňák(HP Hamuliakovo)

7.9. 17.00 (STR) Dubová – D. Lužná  Gaži, Vašš, Ježík

7.9. 17.00 (STR) D. N. Ves – MŠK Senec  Hajnala, Fischer, Samko

7.9. 17.00 (STR) Inter „B“ – Kráľová p/S  Polakovič Ľ., Straka, Henček(HP ŠCP)

St. Dorast III. Liga SD3R – 7. kolo

10.9. 9.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka Martiška, Laciňák, Štofík

10.9. 11.00 Kráľová p/S – D. Lužná Straka, Henček, Gosiorovský

10.9. 13.30 PŠC Pezinok – Rača Martiš, Maretta, Vašš

10.9. 14.00 D. N. Ves – Šamorín Hamuliakovo Tanglmayer, Brody, Abrman

11.9. 10.30 Inter „B“ – Jablonové Kachnič,Gosiorovský, Sabela (HP ŠCP)

11.9. 14.00 Šenkvice – Ružinov Kočický, Abrman, Srna

11.9. 14.00 MŠK Senec – Rohožník Valko, Choreň, Krčová(HP Igram)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo

15.9. 16.00 (ŠTV) Sv. Jur – Zohor  Vašš, Olša D.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo

7.9. 16.00 (STR) Lamač – Iskra Petržalka  Čižmár, Kica

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo

10.9. 9.30 PŠC Pezinok – P. Úľany Fischer, Hajnala

11.9. 10.00 D. N. Ves – NMŠK 1922 Pati Nagy, Kalmár

11.9. 10.30 Sv. Jur – Šamorín Hamuliakovo Ježík, Olša D.

11.9. 10.45 Lamač – Tomášov Vašš, Vasilenko

11.9. 12.00 MŠK Senec – Zohor Krčová, Choreň(HP Igram)

11.9. 13.00 Rača – Ružinov Laciňák, Straka

11.9. 14.00 Domino „B“ – Iskra Petržalka Kalmár, Pati Nagy

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

7.9. 17.00-15.30 (STR) Domino – FKP Dúbravka Brody, Hádek

7.9. 17.00-15.30 (STR) Ružinov – D. N. Ves Štofik, Triskal

7.9.17.00-15.30 (STR) Šenkvice – Sv. Jur Olša D., Lalo

7.9. 17.00-15.30 (STR) Vrakuňa – Rača Franek, Choreň

7.9. 17.00-15.30 (STR) D. Lužná – PŠC Pezinok Strapek, Marczell za ObFZ-m

7.9. 17.00-15.30 (STR) NMŠK 1922 – MŠK Senec Pati Nagy, Sabela

7.9. 17.00-15.30 (STR) Iskra Petržalka – Bernolákovo Gosiorovský, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 7. kolo

9.9. 17.00-15.30 (PIA) D. Lužná – Ružinov Hádek, Valko

10.9. 9.00-11.00 Šenkvice – FKP Dúbravka  Ježík, Olša D.

10.9. 10.00-12.00 MŠK Senec – Sv. Jur Piatka, Lalo(HP Réca)

10.9. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – D. N. Ves Čižmár, Srna

11.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – Žolík Malacky Samko, Triskal

11.9. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Rača Hudy, Ralbovský

11.9. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Domino Henček, Franek

I.Liga žiačok BFZ – 2. kolo

7.9. 15.30 (STR) Slovan – FC Petržalka akadémia Randa

10.9. 11.30 NMŠK 1922 – Sv. Jur Štofik

Prípravka PMA1 – 13. kolo

8.9. 18.00 Rača – FKP Dúbravka  Křivan

8.9. 18.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Uram

8.9. 18.00 K. Ves – Šamorín  Vanek

8.9. 18.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec  Čisárik

8.9. 18.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Rataj

8.9. 18.00 Domino – Slovan  Šusták ml.

Prípravka PMA1 – 2. kolo

10.9. 9.00 D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín Hucko

10.9. 9.00 Slovan – Inter  Čisárik

10.9. 13.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  (R)

10.9. 14.00 FKP Dúbravka – FC Petržalka akadémia  Šusták ml.

10.9. 14.30 Domino – Vrakuňa  Čisárik

11.9. 9.00 K. Ves – Rača  Hucko

Prípravka PMA1 – 12. kolo

15.9. 9.00 Inter – D. N. Ves  (R)

15.9. 9.00 Senec – K. Ves (R)

15.9. 13.30 FC ŠTK Šamorín – FC Petržalka akadémia (R)

15.9. 10.00 D. Lužná – Rača  (R)

15.9. 10.15 Vrakuňa – NMŠK 1922  (R)

15.9. 14.00 FKP Dúbravka – Domino  (R)

Prípravka PMB1 – 13. kolo

8.9. 17.00 Rača – FKP Dúbravka Křivan

8.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná Uram

8.9. 17.00 K. Ves – Šamorín  Vanek

8.9. 17.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec „B“Čisárik

8.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Rataj

8.9. 17.00 Domino – Slovan „B“ Šusták ml.

Prípravka PMB1 – 2. kolo

10.9. 10.30 D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín Hucko

10.9. 10.00 Slovan „B“ – Inter  Čisárik

10.9. 12.00 NMŠK 1922 – D. Lužná (R)

10.9. 14.00 FKP Dúbravka – FC Petržalka akadémia (R)

10.9. 14.30 Domino – Vrakuňa (R)

11.9. 10.15 K. Ves – Rača  Hucko

Prípravka PMB1 – 12. kolo

15.9. 10.30 Inter – D. N. Ves  (R)

15.9. 10.30 Senec „B“ – K. Ves  (R)

15.9. 14.45 FC ŠTK Šamorín – FC Petržalka akadémia  (R)

15.9. 11.15 D. Lužná – Rača  (R)

15.9. 11.30 Vrakuňa – NMŠK 1922  (R)

15.9. 14.00 FKP Dúbravka – Domino  (R)

Prípravka PMC – 13. kolo

8.9. 16.00 Rača – FKP Dúbravka Křivan

8.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Uram

8.9. 16.00 K. Ves – Šamorín  Vanek

8.9. 16.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec „C“ Čisárik

8.9. 16.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Rataj

8.9. 16.00 Domino – Slovan „C“ Šusták ml.

Prípravka PMC – 2. kolo

10.9. 12.00 D. N. Ves – FC ŠTK Šamorín Hucko

10.9. 11.00 Slovan „C“ – Inter Čisárik

10.9. 11.00 NMŠK 1922 – D. Lužná (R)

10.9. 15.30 FKP Dúbravka – FC Petržalka akadémia Šustak ml.

10.9. 15.30 Domino – Vrakuňa  Čisárik

11.9. 11.30 K. Ves – Rača Hucko

Prípravka PMC – 12. kolo

15.9. 12.00 Inter – D. N. Ves (R)

15.9. 12.00 Senec „C“ – K. Ves (R)

15.9. 16.00 FC ŠTK Šamorín – FC Petržalka akadémia  (R)

15.9. 11.15 D. Lužná – Rača (R)

15.9. 9.00 Vrakuňa – NMŠK 1922  (R)

15.9. 15.30 FKP Dúbravka – Domino (R)

Prípravka PMA2 – 2. kolo

10.9. 9.00 K. Ves „B“ – Vajnory Šusták ml.

10.9. 9.00 FA Lafranconi – Domino „B“  (R)

10.9. 9.00 FA Bratislava – FK Dúbravka (R)

10.9. 9.30 FC Malacky – N. Dedinka ObFZ-v

10.9. 9.30 Ivanka p/D – Iskra Petržalka  Marczell

Prípravka PMA2 – 11. kolo

15.9. 9.00 Iskra Petržalka – FC Malacky  (R)

15.9. 9.00 K. Ves „B“ – Domino „B“  (R)

15.9. 9.00 FA Lafranconi – FA Bratislava  (R)

15.9. 9.30 Ivanka p/D – Hargašova Z. Bystrica  Marczell

15.9. 10.00 N. Dedinka – Vajnory  (R)

Prípravka PMB2 – 2. kolo

10.9. 10.15 K. Ves „B“ – Vajnory „B“  Šusták ml.

10.9. 10.15 FA Lafranconi – Domino „B“ (R)

10.9. 10.30 FA Bratislava – FK Dúbravka (R)

10.9. 9.30 FC Malacky „B“ – N. Dedinka  ObFZ-v

10.9. 11.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka Marczell

Prípravka PMB2 – 11. kolo

15.9. 9.00 Iskra Petržalka – FC Malacky „B“ (R)

15.9. 10.15 K. Ves „B“ – Domino „B“ (R)

15.9. 10.15 FA Lafranconi – FA Bratislava (R)

15.9. 11.00 Ivanka p/D – Hargašova Z. Bystrica (R)

15.9. 9.00 N. Dedinka – Vajnory  „B“  (R)

Prípravka PMA3 – 2. kolo

10.9. 9.30 Lamač – Jarovce Uram

10.9. 10.30 FK Mariathal „C“ – Rusovce  Ťažký

11.9. 11.00 Čunovo – Scorpions  (R)

11.9. 15.00 Domino „C“ – FC Petržalka akadémia  (R)

Prípravka PRSC – 14. kolo

8.9. 18.00 Malinovo – Šamorín Hamuliakovo (R)

8.9. 18.00 Ivanka p/D – Bernolákovo (R)

8.9. 18.00 Danubia H.Šúr – Most p/B  (R)

8.9. 18.00 Kalinkovo – Tomášov(R)

8.9. 18.00  Rovinka – Ch.Grob (R)

8.9. 18.00  Čataj – Miloslavov (R)

8.9. 18.00 Kráľová p/S – Miloslavov (R)

Prípravka PRSC – 3. kolo

10.9.  9.30 Šamorín Hamuliakovo – Tomášov (R)

10.9. 9.30 Rovinka – Čataj (R)

10.9. 14.00 Kalinkovo – Miloslavov „B“ (R)

10.9. 14.30 Ch.Grob – Malinovo (R)

11.9. 13.30 Bernolákovo – Most p/B  (R)

11.9. 13.30 MŠK Senec – Kráľová p/S  (R)

11.9. 14.00 Danubia H. Šúr – Miloslavov  (R)

Prípravka PRSC – 13. kolo

15.9. 9.30 Most p/B – Kalinkovo  (R)

15.9. 13.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D „B“  (R)

Prípravka PRPK – 14. kolo

8.9. 18.00  Modra – Vištuk Olša M.

8.9. 18.00 Vinosady – Báhoň Farkaš M.

8.9. 18.00 CFK Pezinok – Viničné Húska

8.9. 18.00 Limbach – Budmerice Tahotný

8.9. 18.00 Jablonec – Šenkvice Polakovič A.

8.9. 18.00 Sv.Jur – PŠC Pezinok Randa

8.9. 18.00 S .Grob – Častá (R)

Prípravka PRPK – 3. kolo

10.9. 9.00 CFK Pezinok – Častá Randa

10.9. 10.00 S.Grob – Jablonec Húska

10.9. 11.00 Viničné – Báhoň (R)

11.9. 10.00 Budmerice – Vištuk Olša M.

11.9. 11.00 Modra – Šenkvice (R)

11.9. 14.00 Vinosady – PŠC Pezinok (R)

11.9. 14.00 Grinava – Sv.Jur (R)

Prípravka PRMA – 13. kolo

8.9. 18.00 Studienka – Kostolište Škrinár

8.9. 18.00 Jakubov – Stupava Kožuch

8.9. 18.00 Zohor – Borinka Polák M.

8.9. 18.00 Vysoká p/M – Lozorno (R)

8.9. 18.00 Láb – Rohožník (R)

8.9. 18.00 Závod – Sološnica Lomňančík

Prípravka PRMA – 3. kolo

10.9. 10.30  Kostolište – Sološnica Hájek

10.9. 11.00 Borinka – Závod (R)

10.9. 11.30 V.Leváre – Lozorno Lukeš

11.9. 9.30 Láb – Jakubov Škrinár

11.9. 10.00  Vysoká p/M – Zohor (R)

11.9. 10.00 Rohožník – Studienka Polák M.

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Dorast SD4V – 7. kolo

11.9. 14.00 V. Leváre – Ivanka p/D  Čižmár, Lalo za BFZ

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV