Pozvánka na 1. ročník DANUBE CUP 2016

Bratislavský futbalový zväz v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom pozýva všetkých fanúšikov futbalu na 1.ročník medzinárodného futbalového turnaja mladších dorastencov DANUBE CUP 2016. Za účasti 8 výberov s 5 štátov sa počas dvoch hracích dní odohrá na šiestich štadiónoch Bratislavského regiónu celkovo 16 stretnutí.

 

 

 

Rozpis jednotlivých stretnutí

14.9.2016 (streda)

Prvé kolo:
9:30 – 11:00 – A1 : A4 Výber BFZ – Výber FSB (štadión Pezinok),
9:30 – 11:00 – A2 : A3 Výber JmKFS – Výber GMSLSZ (štadión Limbach),
9:30 – 11:00 – B1 : B4 Výber ZsFZ – Výber ZNS (štadión Ivanka pri Dunaji),
9:30 – 11:00 – B2 : B3 Výber PFS – Výber BLSZ (štadión Kráľová pri Senci).

Druhé kolo:
16:00 – 17:30 –  A1 : A3 Výber BFZ – Výber GMSLSZ (štadión Slovenský Grob),
16:00 – 17:30 –  A2 : A4 Výber JmKFS – Výber FSB (štadión Limbach),
16:00 – 17:30 –  B1 : B3 Výber ZsFZ – Výber BLSZ (štadión Tomášov),
16:00 – 17:30 –  B2 : B4 Výber PFS – Výber ZNS (štadión Kráľová pri Senci).

15.9.2016 (štvrtok – dopoludnia)

Tretie kolo:

9:00 – 10:30 – A1 : A2 Výber BFZ – Výber JmKFS (štadión Pezinok)
9:00 – 10:30 – A3 : A4 Výber GMSLSZ – Výber FSB (štadión Sl. Grob)                                        9:00 – 10:30 – B1 : B2 Výber ZsFZ – Výber PFS (štadión Ivanka pri Dunaji)
9:00 – 10:30 – B3 : B4 Výber BLSZ – Výber ZNS (štadión štadión Tomášov)

Stretnutia o konečné umiestnenie (15.9.2016 – popoludní):

Na základe umiestnenia tímov v tabuľke skupinovej fáze sa vytvoria dvojice, ktoré sa stretnú vo vzájomných zápasoch o konečné umiestnenie

Stretnutia o 7. miesto 15:00 – 16:30 – 4. A : 4.B (štadión Limbach)

Stretnutie o 5. miesto 15:00 – 16:30 – 3. A : 3. B (štadión Ivanka p. Dunaji)

Stretnutie o 3. miesto 15:00 – 16:30 – 2. A : 2. B (štadión Slovenský Grob)

Finále                                  17:00 – 18:15 – 1. A : 1. B (štadión Pezinok)
Slávnostné vyhlásenie výsledkov turnaja sa uskutoční po odohratí finálového stretnutia.

DUNAJSKY POHAR plagat 2016-4


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV