Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 9.-15.9.2016 č. 7

Súťaže riadené SFZ

Mini Champions Liga Slovensko 2016 dievčat

15.9. 8.30-13.00 (ŠTVRTOK) Choreň, Štofik (HP Sv. Jur)

Súťaže riadené BFZ

Danube Cup 2016 U17 – 1. kolo

14.9. 9.30 (STR) Výber PFS – Výber BLSZ Straka,Křivan ObFZ-m za Krčovú, Štofik  (HP Kráľová pri Senci)

Danube Cup 2016 U17 – 2. kolo

14.9. 16.00 (STR) Výber PFS – Výber ZNS Štofik, Křivan ObFZ-m za Krčovú, Straka (HP Kráľová pri Senci)

Danube Cup 2016 U17 – 3. kolo

15.9. 9.00 (ŠTV) Výber ZsFZ – Výber PFS Henček za Bohuna, Martiš, Brody za Kočického (HP Ivanka pri Dunaji)

Stretnutia o konečné umiestnenie

O 7. miesto

15.9. 15.00 (ŠTVRTOK) 4.A – 4.B Parilák, Ježík, Lalo za Vasilenka (HP Limbach)

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 7. kolo

10.9. 16.30 Domino – S. Grob  Choreň, Fischer (AR1) za Gosiorovského, Kalmár; Brody

St. Dorast III. Liga SD3R – 7. kolo

10.9. 11.00 Kráľová p/S – D. Lužná Straka, Henček, Kalmár (AR2) za Gosiorovského

11.9. 10.30 Inter „B“ – Jablonové Kachnič,Gaži (AR1) za Gosiorovského, Sabela (HP ŠCP)

11.9. 13.30 PŠC Pezinok – Rača  Vašš,Martiš, Samko (AR2) za Marettu (Zmena dňa)

11.9. 14.00 MŠK Senec – Rohožník Choreň, Krčová (HP Igram)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo

11.9. 10.45 Lamač – Tomášov Vasilenko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 7. kolo

9.9. 17.00-15.30 (PIATOK) D. Lužná – Ružinov Valko zaHádeka, Vanek ObFZ-m za Valka

11.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – Žolík Malacky Kocurek za Samka, Triskal

Prípravka PMA2 2. kolo

10.9. 9.30 FC Malacky – N. Dedinka  Škrinár

Prípravka PRSC 3. kolo

10.9. 9.30 Rovinka  – Čataj  Randa

10.9. 14.30 Ch. Grob – Malinovo  Randa

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 5. kolo

10.9. 10.30 Krasňany – NMŠK 1922  Hrješik, Bočák Jo., Chalka; Príkopa (D) za BFZ

11.9. 16.30 Miloslavov – N. Dedinka  Bočák Jo., Križko, Kravárik; Brody (D) za BFZ

11.9. 16.30 Malinovo – K. Ves  Chalka, Křivan, Hrješik; Marczell (D) za BFZ

Seniori VI. liga S6A – 3. kolo

9.9. 18.30 (PIATOK) Senec – Vajnory „B“  Volek, Křivan, Kravárik; Lônčík (D) za SFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 5. kolo

10.9. 16.30  Kostolište – Dubová  Farkaš M., Paracková, Mičura; Dadykin (D) za SFZ

11.9. 16.30 CFK Pezinok – Vištuk Vasilenko (R) za BFZ, Sabela (AR1) za BFZ, Olša M., Pinček (D) za BFZ

11.9. 16.30 P. Štvrtok – Z. Ves Valko (R) za BFZ, Kožuch, Lomňančík, Lazar (D) za BFZ

11.9. 16.30 Budmerice – Jablonec  Martiš (R) za BFZ, Farkaš, Húska; (D)

Seniori V. liga S6V – 3. kolo

10.9. 16.30 Doľany – Suchohrad  Olša D. (R) za BFZ, Lalo (AR1) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV