Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 17.-22.9.2016 č. 8

Súťaže riadené SFZ

Turnaj regionálnych výberov U 14

21.9. 9.00 (STR) VsFZ – SsFZ Čižmár, Štofik za Gažiho, Hajnala(HP V. Biel)

21.9. 10.30 (STR) ZsFZ – BFZ Hajnala, Štofik za Gažiho, Čižmár(HP V. Biel)

II. Liga Ženy skupina „A“ – 1. kolo

15.9. 13.30 (ŠTV) D. Lužná – FK Dúbravka  Matejová, Krčová

II.Liga Ženy skupina „A“ – 4. kolo

8.10. 9.30 Sv. Jur – FK Dúbravka Abrman, Kica (Zmena dňa a UHČ)

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 17. kolo

21.9. 13.00-15.30 (STR) Domino – Inter Bohun, Polakovič Ľ., Matejová

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo

17.9. 16.00 D. N. Ves – Vajnory Straka, Bohun (AR1) za Vašša, Martinkovič; Somoláni

18.9. 16.00 Rovinka – Ivanka p/D Polakovič Ľ., Martinkovič (AR1) za Vašša, Maretta; Lazar

St. Dorast III. Liga SD3R – 8. kolo

17.9. 10.30 Iskra Petržalka – Rača Laciňák, Vašš (AR1) za Bohuna, Kočický

18.9. 10.30 D. Lužná – MŠK Senec Matejová, Vašš (AR1) za Lala, Pati Nagy

St. Dorast III. Liga SD3R – 2. kolo

20.9. 16.00 (UT) PŠC Pezinok – D. N. Ves Štofík (R) zaOlšu D., Krčová (AR1) za Ježíka, Lalo

21.9. 16.00 (STR) Iskra Petržalka – Kráľová p/S Tanglmayer, Fischer (AR1) za Martišku, Laciňák

21.9. 16.00 (STR) MŠK Senec – Inter „B“ Vašš, Parilák, Piatka (AR2) za Marettu(HP Igram)

21.9. 16.00 (STR) D. Lužná – NMŠK 1922 Kica (R) zaBohuna, Malárik, Valko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 8. kolo

17.9. 9.30-11.30 Ružinov – NMŠK 1922 Pati Nagy, Henček za Srnu

17.9. 14.30-16.30 Domino – Iskra Petržalka Čižmár, Srna za Henčeka

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 2. kolo

21.9. 16.00-14.30 (STR) FKP Dúbravka – Bernolákovo Srna, Martiška za Fischera

22.9. 16.00-14.30 (ŠTV) Domino – Ružinov Matejová, Kica (Zmena dňa)

I. Liga žiačok BFZ – 3. kolo

5.10. 16.30 Sv. Jur – D. Lužná (R) zaKrčovú (Zmena dňa a UHČ)

Prípravka PMA1 – 3. kolo

17.9. 9.00 Inter – FKP Dúbravka  Šusták ml.

17.9. 9.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  Chalupka

17.9. 10.00 D. Lužná – D. N. Ves  Kravárik

17.9. 13.00 Rača – NMŠK 1922  Höger

18.9. 9.00 MŠK Senec – Domino  Hrješik

Prípravka PMB1 – 3. kolo

17.9. 10.30 Inter – FKP Dúbravka  Šusták ml.

17.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  Chalupka

17.9. 11.15 D. Lužná – D. N. Ves  Kravárik

17.9. 14.15 Rača – NMŠK 1922  Höger

18.9. 10.30 MŠK Senec „B“ – Domino  Hrješik

Prípravka PMC – 3. kolo

17.9. 12.00 Inter – FKP Dúbravka  Šusták ml.

17.9. 11.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  Chalupka

17.9. 15.30 Rača – NMŠK 1922  Höger

18.9. 12.00 MŠK Senec „C“ – Domino  Hrješik

Prípravka PMA2 – 3. kolo

17.9. 9.00 FC Malacky – FK Dúbravka  Kožuch

17.9. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“  Lehuta

17.9. 10.00 N. Dedinka – Ivanka p/D  Marczell

18.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FA Lafranconi  Ťažký

18.9. 9.30 FA Bratislava – Domino „B“  (R)

Prípravka PMB2 – 3. kolo

17.9. 9.00 Iskra Petržalka – K. Ves „B“  Höger

17.9. 9.00 N. Dedinka – Ivanka p/D  Marczell

18.9. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – FA Lafranconi  Ťažký

18.9. 11.00 FA Bratislava – Domino „B“  (R)

Prípravka PMA3 – 3. kolo

17.9. 11.00 Rusovce – Domino „C“  Hrješik

17.9. 12.00 Scorpions – FK Mariathal „C“  Žilavý L.

Prípravka PRPK – 4. kolo

17.9. 13.30 Grinava – S. Grob  Randa

18.9. 9.00 Sv. Jur – Vištuk  Randa

18.9. 9.00 PŠC Pezinok – Modra  Húska

Prípravka – PRMA – 4. kolo

17.9. 13.30 Závod – Stupava  Rybecký

Súťaže riadené ObFZ BA- mesto

Seniori V. liga S5A – 6. kolo

18.9. 16.00 Jarovce – Igram  Bočák Jo., Vanek, Toman; Ľupták (D) BFZ za Lehutu

18.9. 16.00 Ch. Grob – Malinovo  Fischer, Matejová, Sabela; Šuniar za BFZ

18.9. 16.00 NMŠK 1922 – Danubia H. Šúr  Koštrna, Barát (AR1) za Hrješika, Volek; Bóc (D) za SFZ

Súťaže riadené ObFZ BA- vidiek

Seniori V. liga S5V – 6. kolo

18.9. 16.00 CFK Pezinok – Kostolište  Olša D. (R) za BFZ, Opálek, (AR2); Ležovič

18.9. 16.00 Vištuk – Grinava  Hajnala (R) za BFZ, Lalo (AR1) za BFZ, Olša M.; (D)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV