Obsadenie R a DS – PR BFZ 19.-28.9.2016 č. 9

Súťaže riadené SFZ

Turnaj regionálnych výberov U 14

19.9. 9.30 (PON) ZsFZ – VsFZ Straka, Hádek, Piatka (HP V. Biel)

19.9. 11.15 (PON) SsFZ – BFZ Piatka, Hádek, Straka (HP V. Biel)

20.9. 9.30 (UT) SsFZ – ZsFZ Vašš, Strapek, Ruc (HP Viničné)

20.9. 11.15 (UT) BFZ – VsFZ Ruc, Strapek, Vašš (HP Viničné)

21.9. 9.00 (STR) VsFZ – SsFZ Čižmár, Štofik, Hajnala (HP V. Biel)

21.9. 10.30 (STR) ZsFZ – BFZ Hajnala, Štofik, Čižmár (HP V. Biel)

Turnaj regionálnych výberov U 14 dievčat (HP D. Lužná)

26.9. 15.30 (PON) ZsFZ – BFZ  Kočický, Gaži, Malárik

26.9. 17.00 (PON) SsFZ – VsFZ  Malárik, Gaži, Kočický

27.9. 9.00 (UT) VsFZ – BFZ  Olša D., Lalo, Strapek

27.9. 10.30 (UT) ZsFZ – SsFZ  Strapek, Lalo, Olša D.

27.9. 13.00 (UT) BFZ – SsFZ  Henček, Abrman, Kica

27.9. 14.30 (UT) VsFZ – ZsFZ  Kica, Abrman, Henček

II.Liga Ženy skupina „A“ – 5. kolo

24.9. 15.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur  Matejová, Krčová

25.9. 15.00 Vrakuňa – Kopčany  Štofik

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 5. kolo

24.9. 10.00-12.00 Slovan – FC Petržalka akadémia  Straka, Fischer, Szakáll

24.9. 10.00-12.00 K. Ves – Z. Moravce  Polakovič Ľ.,Srna, Henček (HP Údernícka Petržalka)

24.9. 10.00-12.00 Inter – Levice Hajnala, Malárik, Pati Nagy

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 2. kolo

21.9. 14.30-17.00 (STR) FC Petržalka akadémia – K. Ves  Ruc, Kočický, Sabela

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 17. kolo

21.9. 13.00-15.30 (STR) Domino – Inter  Bohun, Polakovič Ľ., Matejová

  1. Západ SD – MD U19, U17 – 8. kolo

24.9. 10.00-12.30 FC Petržalka ak. – Domino  Lauer, Dujava, Lalo

25.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Skalica  Parilák, Sabela, Samko

25.9. 10.00-12.30 K. Ves – L. Trnava   Ježík, Vašš, Štofik(HP Stará Bajkalská)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 8. kolo

24.9. 15.30 Bohunice – Moravský Krumlov  Piatka, Vašš, Tománek; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 9. kolo

24.9. 16.00 PŠC Pezinok – Báhoň  Parilák, Ruc, Martiš; Chladek

25.9. 16.00 FC Malacky – Inter  Vondryska, Tichánek,Ševela za JmKFS; Pinček

25.9. 16.00 D. Lužná – Rača  Hajnala, Polakovič Ľ., Dujava; Lazar

25.9. 16.00 Bernolákovo – Tomášov  Malárik, Polomský, Ralbovský; Darlea

25.9. 16.00 Vajnory – Kráľová p/S  Tanglmayer, Gaži, Ježík; Truchlý

25.9. 16.00 Ivanka p/D – D. N. Ves  Hudy, Lauer, Ruc; Páchnik

25.9. 16.00 Lozorno – Rovinka  Pavlíková, Martiška, Martiš; Ľupták

25.9. 16.00 Most p/B – Rohožník  Straka, Martinkovič, Olša D.; Ondrušek

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 9. kolo

24.9. 16.00 Domino – Borinka  Sabela, Samko, Štofik; Marczell

25.9. 16.00 Rusovce – Jablonové  Choreň, Strapek, Franek; Slezák

25.9. 16.00 Šenkvice – Lamač  Kica, Čižmár, Krčová; Brody

25.9. 16.00 Viničné – FC Petržalka akadémia  Henček, Kachnič, Kocurek; Pavlík R.

25.9. 16.00 Limbach – S. Grob  Valko, Matejová, Lalo; Mydlárik

25.9. 16.00 Kalinkovo – Závod  Srna, Brody, Triskal; Farkaš

25.9. 16.00 V. Leváre – Čunovo  Kočický, Hádek, Pati Nagy; Šuniar

25.9. 16.00 Jakubov – Vrakuňa  Fischer, Abrman, Szakáll; Príkopa

St. Dorast III. Liga SD3R – 2. kolo

20.9. 16.00 (UT) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Štofik, Krčová, Lalo

20.9. 16.00 (UT) Rača – Šenkvice Polakovič Ľ., Martinkovič, Gaži

21.9. 16.00 (STR) Iskra Petržalka – Kráľová p/S  Tanglmayer, Fischer, Laciňák

21.9. 16.00 (STR) MŠK Senec – Inter „B“Vašš, Parilák, Piatka(HP Igram)

21.9. 16.00 (STR) D. Lužná – NMŠK 1922  Kica, Malárik, Valko

21.9. 16.00 (STR) Jablonové – Dubová  Dujava, Hudy, Tománek

21.9. 16.00 (STR) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov  Straka, Štofik, Krčová (HP Hamuliakovo)

St. Dorast III. Liga SD3R – 9. kolo

24.9. 14.00 D. N. Ves – Dubová  Martiška, Tanglmayer, Kočický

24.9. 16.00 Kráľová p/S – Hamuliakovo  Pati Nagy, Hajnala, Malárik

25.9. 10.30 Inter „B“ – Ružinov  Martiška, Lauer, Matejová (HP ŠCP)

25.9. 10.30 Rača – Rohožník  Martinkovič, Tanglmayer, Ruc

25.9. 13.30 Šenkvice – NMŠK 1922  Čižmár, Krčová, Kica

25.9. 13.30 MŠK Senec – Jablonové  Toman, Orlíková, Dubravec za ObFZ-m(HP Igram)

25.9. 13.30 PŠC Pezinok – D. Lužná  Piatka

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 6. kolo – dohrávka

19.9. 16.30 (PON) Šamorín Hamuliakovo – Lamač  Strapek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 7. kolo

24.9. 9.30 PŠC Pezinok – Iskra Petržalka  Martinkovič, Ježík

24.9. 16.00 Zohor – P. Úľany  Hudy

25.9. 10.00 D. N. Ves – Šamorín Hamuliakovo  Polakovič Ľ., Choreň

25.9. 10.30 Sv. Jur – Ružinov  Lalo

25.9. 10.45 Lamač – Rača Dujava, Gaži

25.9. 11.30 MŠK Senec – NMŠK 1922  Polomský(HP Igram)

25.9. 13.30 Domino „B“ – Tomášov  (R) za ObFZ-m, (AR1) za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 2. kolo

21.9. 16.00-14.30 (STR) FKP Dúbravka – BernolákovoSrna, Martiška

21.9. 16.00-14.30 (STR) MŠK Senec – Iskra PetržalkaHádek, Strapek(HP Reca)

21.9. 16.00-14.30 (STR) PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Ježík, Lalo

21.9. 16.00-14.30 (STR) Rača – D. Lužná  Henček, Brody

21.9. 16.00-14.30 (STR) D. N. Ves – Žolík Malacky  Abrman, Samko

21.9. 17.00-15.30 (STR) Sv. Jur – Vrakuňa  Pati Nagy, Franek

22.9. 16.00-14.30 (ŠTV) Domino – Ružinov  Matejová, Kica

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 9. kolo

24.9. 9.00-11.00 Rača – Sv. Jur  Kočický, Gaži

24.9. 10.00-12.00 D. Lužná – Šenkvice  Strapek, Triskal

24.9. 10.00-12.00 Bernolákovo – Domino  Kica, Franek

24.9. 10.00-12.00 MŠK Senec – D. N. Ves  Choreň, Kocurek (HP Reca)

24.9. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Ružinov  Brody, Abrman

25.9. 9.30-11.30 Vrakuňa – FKP Dúbravka  Kocurek, Strapek

25.9. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Žolík Malacky  Abrman,Brody

I. Liga žiačok BFZ – 1. kolo

28.9. 17.00 (STR) D. Lužná –NMŠK 1922  Strapek

I. Liga žiačok BFZ – 3. kolo

22.9. 15.00 (ŠTV) FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Abrman(HP Pankúchová)

I. Liga žiačok BFZ – 4. kolo

24.9. 11.30 NMŠK 1922 – Slovan Krčová

25.9. 9.30 FC Petržalka akadémia – D. Lužná Franek

Prípravka PMA1 –1. kolo – dohrávka

27.9. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – K. Ves  Čisárik

Prípravka PMA1 –12. kolo – dohrávka

27.9. 17.00 FKP Dúbravka – Domino  Rataj

Prípravka PMA1 –11. kolo (ŠTVRTOK)

22.9. 18.00 D. Lužná – FKP Dúbravka  Marczell

22.9. 18.00 Rača – FC ŠTK Šamorín  Křivan

22.9. 18.00 FC Petržalka akadémia – MŠK Senec  Uram

22.9. 18.00 K. Ves – Vrakuňa  Vanek

22.9. 18.00 NMŠK 1922 – Inter  Čisárik

22.9. 18.00 D. N. Ves – Slovan  Šusták st.

Prípravka PMA1 – 4. kolo

24.9. 9.00 Domino – FC ŠTK Šamorín  Čisárik

24.9. 9.00 Inter – Vrakuňa  Hucko

24.9. 13.00 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Harajbič

24.9. 14.00 FKP Dúbravka – K. Ves  (R)

Prípravka PMA1 – 5. kolo

29.9. 17.00 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – D. N. Ves  (R)

Prípravka PMB1 –1. kolo – dohrávka

27.9. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – K. Ves  (R)

Prípravka PMB1 –11. kolo (ŠTVRTOK)

22.9. 17.00 D. Lužná – FKP Dúbravkav  Marczell

22.9. 17.00 Rača – FC ŠTK Šamorín  Křivan

22.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – MŠK Senec „B“  Uram

22.9. 17.00 K. Ves – Vrakuňa  Vanek

22.9. 17.00 NMŠK 1922 – Inter  Čisárik

22.9. 17.00 D. N. Ves – Slovan „B“  Šusták st.

Prípravka PMB1 – 4. kolo

24.9. 9.00 Domino – FC ŠTK Šamorín  Harajbič

24.9. 10.30 Inter – Vrakuňa  Hucko

24.9. 12.00 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Harajbič

24.9. 14.00 FKP Dúbravka – K. Ves  Sopata

24.9. 10.30 D. N. Ves – Rača  Kormaník

Prípravka PMC –1. kolo – dohrávka

27.9. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – K. Ves  Slyško

Prípravka PMC –11. kolo (ŠTVRTOK)

22.9. 16.00 D. Lužná – FKP Dúbravka  Marczell

22.9. 16.00 Rača – FC ŠTK Šamorín  Křivan

22.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – MŠK Senec „C“  Uram

22.9. 16.00 K. Ves – Vrakuňa  Vanek

22.9. 16.00 NMŠK 1922 – Inter  Čisárik

22.9. 16.00 D. N. Ves – Slovan „C“  Šusták st.

Prípravka PMC – 4. kolo

24.9. 10.30 Domino – FC ŠTK Šamorín  Čisárik

24.9. 12.00 Inter – Vrakuňa  Hucko

24.9. 11.00 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Harajbič

24.9. 15.30 FKP Dúbravka – K. Ves  Sopata

24.9. 12.00 D. N. Ves – Rača  Kormaník

Prípravka PMA2 – 4. kolo

24.9. 9.00 K. Ves „B“ – N. Dedinka  Kakaščík

24.9. 9.00 FA Lafranconi – Vajnory  Vanek

24.9. 9.00 FA Bratislava – Hargašova Z. Bystrica  Straka M.

24.9. 9.30 Malacky – Ivanka p/D  ObFZ-v

25.9. 16.00 Domino „B“ – FK Dúbravka  Čisárik

Prípravka PMB2 – 4. kolo

24.9. 10.15 K. Ves „B“ – N. Dedinka  Kakaščík

24.9. 10.15 FA Lafranconi – Vajnory „B“  Vanek

24.9. 10.30 FA Bratislava – Hargašova Z. Bystrica  Straka M.

24.9. 9.30 Malacky „B“ – Ivanka p/D  ObFZ-v

25.9. 16:00 Domino „B“ – FK Dúbravka(R)

Prípravka PMA3 – 4. kolo

24.9. 9.30 Lamač – Rusovce  Šusták st.

25.9. 10.00 Jarovce – FC Petržalka akadémia  Matúš

25.9. 11.00 Čunovo – FK Mariathal „C“  Hrješik

25.9. 15.00 Domino „C“ – Scorpions  Hrješik (HP Mamateyova Petržalka)

Prípravka PRSC – 12. kolo

22.9. 17.30 Kráľová p/S – Miloslavov „A“  (R)

22.9. 17.30 Čataj – Ch. Grob(R)

22.9. 17.30 Senec „B“ – Tomášov  (R)

22.9. 17.30 Rovinka – Most p/B  (R)

22.9. 17.30 Kalinkovo – Bernolákovo(R)

22.9. 17.30 Danubia – Š.Hamuliakovo(R)

22.9. 17.30 Ivanka p/D „B“ – Malinovo(R)

Prípravka PRSC – 5. kolo

24.9. 9.30 Rovinka – Kráľová p/S  (R)

24.9. 14.00 Kalinkovo – Senec „B“  (R)

25.9. 13.30 Danubia H. Šúr – Čataj  (R)

25.9. 10.00 Ivanka p/B„B“ – Miloslavov „B“  (R)

25.9. 10.30 Malinovo – Miloslavo  (R)

25.9. 13.00 Bernolákovo – Ch. Grob(R)

25.9. 09.30 Most – TomášovToman

Prípravka U11 PRSC – 1. kolo (dohrávka)

27.9. 18.00 Rovinka – Miloslavov  (R)

Prípravka PRPK – 12. kolo

22.9. 17.30 Sv. Jur – Šenkvice(R)

22.9. 17.30 Jablonec – Častá  Olša M.

22.9. 17.30 Grinava – Báhoň  Húska

22.9. 17.30 S. Grob – Vištuk  Randa

22.9. 17.30 Vinosady – Budmerice  Kľúčik

22.9. 17.30 Modra – Viničné  Farkaš

22.9. 17.30 Limbach – CFK Pezinok  (R)

Prípravka PRPK – 5. kolo

24.9. 10.00 S. Grob – Sv. Jur  (R)

25.9. 13.30 Vinosady – Grinava  Húska

25.9. 10.00 Modra – Jablonec   Kľúčik

25.9. 10.30 Limbach – PŠC Pezinok  (R)

24.9. 9.00 CFK Pezinok – Šenkvice  (R)

25.9. 10.00 Budmerice – Častá  Olša M.

25.9. 10.00 Vištuk – Báhoň  (R)

Prípravka U11 PRMA – 5. kolo

24.9. 10.30 Kostolište – Lozorno  (R)

24.9. 11.00 Borinka – V. Leváre  (R)

24.9. 09.30 Stupava – Sološnica  (R) (HP Borinka)

25.9. 10.00 Rohožník – Závod Polák

25.9. 09.30 Láb – Studienka Škrinár

25.9. 11.30 Jakubov – Zohor (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM – 16. kolo

28.9. 16.00 (STR) Tomášov – Scorpions  Hádek (R) za BFZ

Ml. žiaci MZM A – 7. kolo

25.9. 13.30 Kalinkovo – NMŠK 1922 „B“  Triskal (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Dorast SD4V – 9. kolo

25.9. 13.30 V. Leváre – Závod  Hádek, Pati Nagy


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV