Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 24.-28.9. 2016 č. 9

Súťaže riadené SFZ

Turnaj regionálnych výberov U 14 dievčat (HP D. Lužná)

26.9. 15.30 (PON) ZsFZ – BFZ Kočický, Gaži, Malárik

26.9. 17.00 (PON) SsFZ – VsFZ Malárik, Gaži, Kočický

27.9. 9.00 (UT) VsFZ – BFZ Tanglmayer za Olšu D., Hádek za Lala, Strapek

27.9. 10.30 (UT) ZsFZ – SsFZ Strapek, Hádek za Lala, Tanglmayer za Olšu D.

27.9. 13.00 (UT) BFZ – SsFZ Henček, Abrman, Kica

27.9. 14.30 (UT) VsFZ – ZsFZ Kica, Abrman, Henček

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 2. kolo – dohrávka

27.9. 14.00-16.15 (UT) Slovan – Ružomberok Tanglmayer. Hajnala, Hádek (HP Prievoz Rapid)

Slovenský pohár ženy – Osemfinále

28.9. 15.00 (STR) Vrakuňa – Slovan Pavlíková, Gaži, Kočický

28.9. 15.00 (STR) NMŠK 1922 – FC Nitra Matejová, Hajnala, Čižmár

Súťaže riadené BFZ

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 7. kolo

25.9. 13.30 Domino „B“ – Tomášov Rataj, Kormaník za ObFZ-m

Prípravka PMA3 – 4. kolo

25.9. 11.00 Čunovo – FK Mariathal „C“ Šusták ml. (R) za Hrješika

25.9. 15.00 Domino „C“ – Scorpions Šusták ml. (R) za Hrješika (HP Mamateyova Petržalka)

Prípravka U11 PRSC – 5. kolo

24.9. 09.30 Rovinka – Kráľová p/S Randa

25.9. 10.30 Malinovo – Miloslavov „A“ Randa

25.9. 13.00 Bernolákovo – Ch. Grob Marczell

Prípravka U11 PRMA – 5. kolo

24.9. 10.30 Kostolište – Lozorno Rybecký

24.9. 11.00 Borinka – V. Leváre Škrinár

24.9. 09.30 Stupava – Sološnica Škrinár (HP Borinka)

25.9. 11.30 Jakubov – Zohor Rybecký

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 7. kolo

25.9. 16.00 Miloslavov – Jarovce Koštrna, Höger, Matúš; Lônčík (D) za SFZ

25.9. 16.00 Malinovo – FK Dúbravka Křivan, Knopp (AR1) za Žilavého L., Kakaščík; Marczell (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori S5VA – 7. kolo

25.9. 16.00 Kostolište – Vištuk Škrinár, Bulík, Polák; Keller (D) za BFZ

25.9. 16.00 Budmerice – Sv. Jur „B“ Parilák, Sabela, Samko za BFZ; (D)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV