Obsadenie R a DS – PR BFZ 3.-12.10. 2016 č. 11

Súťaže riadené SFZ

Priateľské medzištátne stretnutia U16

4.10. 15.30 (UTOROK) Slovensko – Turecko Ruc, Gaži, Martinkovič (HP V. Biel)

6.10. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko – Turecko Straka, Roszbeck, Parilák (HP V. Biel)

Seniori II. Liga – 12. kolo

8.10. 15.00 Sv. Jur – Skalica Kozák, Bobko, Vitko, Ruc; Bóc; Richtárik

8.10. 15.00 Šamorín – Pohronie Gemzický, Žákech, Halíček, Straka; Medovič; Cuninka

St. dorast – LSD U19 – 7. kolo

8.10. 11.00 Senica – Ružomberok Cvengroš, Lauer, Parilák; Hracho

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 7. kolo

8.10. 11.00-13.15 Slovan – Michalovce Tanglmayer, Hajnala, Maretta

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 7. kolo

8.10. 10.00-12.00 K. Ves – Spartak Trnava Fischer, Srna, Gosiorovský (HP Údernícka Petržalka)

8.10. 10.00-12.00 Inter – H.Nitra Vašš, Olša D., Brody (HP Drieňová)

I. Liga Ženy – 6. kolo

8.10. 12.30 Slovan – Michalovce Polakovič Ľ., Szakáll, Bláha

I. Liga Juniorky – 6. kolo

8.10. 14.30 Slovan – Michalovce Bláha, Szakáll

II. Liga Ženy skupina „A“ – 4. kolo – dohrávka

8.10. 9.30 Sv. Jur – FK Dúbravka Samko, Choreň

II. Liga Ženy skupina „A“ – 7. kolo

8.10. 15.00 NMŠK 1922 – Spartak Trnava Bródy, Olša D.

8.10. 15.00 D. Lužná – Kopčany Abrman, Vasilenko

9.10. 15.00 Vrakuňa – Sv. Jur Kica

Slovenský pohár ženy – Štvrťfinále

12.10. 14.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Bardejov Čižmár, Franek, Krčová

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 17. kolo – dohrávka

12.10. 15.30-18.00 (STR) FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky Tanglmayer, Henček, Gosiorovský

II. Západ SD – MD U19, U17 – 10. kolo

8.10. 10.00-12.30 FC Petržalka akadémia – Dubnica Ježík, Pati Nagy, Kocurek

8.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Púchov Dujava, Tománek, Hudy

9.10. 10.00-12.30 K. Ves – Skalica Čižmár, Hrazdira, Szakáll (HP Stará Bajkalská)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 11. kolo

8.10. 15.30 PŠC Pezinok – FC Malacky Malárik, Gaži, Laciňák; Ondrušek

9.10. 15.30 D. Lužná – Inter Polakovič Ľ., Tománek, Tanglmayer; Keller

9.10. 15.30 Bernolákovo – Rača Straka, Ruc, Laciňák; Páchnik

9.10. 15.30 Vajnory – Báhoň Hudy, Ralbovský, Bláha; Somoláni

9.10. 15.30 Ivanka p/B – Tomášov Bohun, Piatka, Olša D.; Lazar

9.10. 15.30 Lozorno – Kráľová p/S Lauer, Dujava, Martiš; Príkopa

9.10. 15.30 Most p/B – D. N. Ves Vašš, Martiška, Martinkovič; Jablonický

9.10. 15.30 Rohožník – Rovinka Hajnala, Parilák, Maretta; Ľupták

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 11. kolo

8.10. 15.30 Domino – Rusovce Kica, Čižmár, Kalmár; Truchlý

8.10. 15.30 Vrakuňa – Čunovo Choreň, Samko, Kardelis; Pavlík R.

9.10. 15.30 Šenkvice – Jablonové Štofik, Fischer, Krčová; Pinček

9.10. 15.30 Viničné – Lamač Henček, Lalo, Gosiorovský; Hájek

9.10. 15.30 Limbach – Borinka Triskal, Brody, Strapek; Marczell

9.10. 15.30 Kalinkovo – FC Petržalka akadémia Kočický, Kachnič, Valko; Darlea

9.10. 15.30 V. Leváre – S. Grob Sabela, Srna, Franek; Brody

9.10. 15.30 Jakubov – Závod Hádek, Vasilenko, Abrman; Mydlárik

St. Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo – predohrávka

5.10. 16.00 (STREDA) D. N. Ves – Inter „B“ Bohun, Kočický, Laciňák​

St. Dorast III. Liga SD3R – 11. kolo

8.10. 13.00 Rohožník – D. Lužná Hrazdira, Martiška, Triskal

8.10. 15.30 Kráľová p/S – Dubová Piatka, Hádek, Strapek

9.10. 10.30 Inter „B“ – NMŠK 1922 Ruc, Laciňák, Maretta

9.10. 10.30 Rača – Jablonové Bláha, Tanglmayer, Ralbovský

9.10. 13.00 Šenkvice – Iskra Petržalka Fischer, Krčová, Štofik

9.10. 13.00 MŠK Senec – Ružinov Koštrna, Rataj, Křivan za ObFZ-m (HP Igram)

9.10. 13.30 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo Choreň, Kocurek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo – dohrávky

3.10. 16.30 (PON) Šamorín Hamuliakovo – Domino „B“ Strapek, Valko

4.10. 15.00 (UTOROK) Ružinov – Zohor Abrman, Gosiorovský

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 9. kolo

8.10. 9.30 PŠC Pezinok – Tomášov Čižmár, Kalmár

8.10. 15.30 P. Úľany – NMŠK 1922 Štofik, Krčová

8.10. 15.30 Zohor – Iskra Petržalka Hudy, Dujava

9.10. 10.00 D. N. Ves – Sv. Jur Abrman, Gosiorovský

9.10. 10.45 Lamač – Ružinov Gaži, Samko

9.10. 11.00 MŠK Senec – Šamorín Hamuliakovo Rataj, Koštrna za ObFZ-m (HP Igram)

9.10. 13.30 Domino „B“ – Rača Malárik, Pati Nagy

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 11. kolo

8.10. 9.00-11.00 Rača – D. N. Ves Kardelis, Valko

8.10. 10.00-12.00 D. Lužná – FKP Dúbravka Abrman, Vasilenko

8.10. 10.00-12.00 Bernolákovo – Žolík Malacky Štofik, Krčová

8.10. 10.00-12.00 MŠK Senec – Ružinov Hádek, Strapek (HP Réca)

8.10. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Šenkvice Henček, Franek

9.10. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Domino Choreň, Kocurek

9.10. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa Kardelis, Kalmár

I. Liga žiačok BFZ – 3. kolo

5.10. 16.30 (STREDA) Sv. Jur – D. Lužná (R)

I. Liga žiačok BFZ – 6. kolo

8.10. 11.30 NMŠK 1922 – D. Lužná Kalmár

9.10. 15.30 Slovan – Sv. Jur (R)

Prípravka PMA1 – 1 kolo – dohrávka

5.10. 16.00 (STREDA) Inter – Domino Šusták ml.

Prípravka PMA1 –4. kolo – dohrávka

6.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Slovan – MŠK Senec Höger

6.10. 17.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Rača Vanek

Prípravka PMA1 – 6. kolo

8.10. 9.00 D. N. Ves – K. Ves Hrješik

8.10. 9.00 Domino – Rača Volek

8.10. 9.00 Slovan – D. Lužná Ťažký

8.10. 9.00 Inter – FC ŠTK Šamorín Šusták st.

8.10. 10.15 Vrakuňa – MŠK Senec Šusták ml.

8.10. 14.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922 Ťažký

Prípravka PMB1 – 1 kolo – dohrávka

5.10. 17.00 (STREDA) Inter – Domino Šusták ml.

Prípravka PMB1 – 4.kolo – dohrávka

6.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Slovan „B“ – MŠK Senec „B“ Höger

Prípravka PMB1 – 6. kolo

8.10. 10.30 D. N. Ves – K. Ves Hrješik

8.10. 9.00 Domino – Rača Toman

8.10. 10.00 Slovan „B“ – D. Lužná Ťažký

8.10. 10.30 Inter – FC ŠTK Šamorín Šusták st.

8.10. 11.30 Vrakuňa – MŠK Senec „B“ Šusták ml.

8.10. 14.00 FKP Dúbravka – NMŠK 1922 Vány

Prípravka PMC – 1. kolo – dohrávka

5.10. 18.00 (STREDA) Inter – Domino Šusták ml.

Prípravka PMC – 4. kolo – dohrávka

6.10. 18.00 (ŠTVRTOK) Slovan „C“ – MŠK Senec „C“ Höger

Prípravka PMC – 6. kolo

8.10. 12.00 D. N. Ves – K. Ves Hrješik

8.10. 10.30 Domino – Rača Volek

8.10. 11.00 Slovan „C“ – D. Lužná Ťažký

8.10. 12.00 Inter – FC ŠTK Šamorín Šusták st.

8.10. 9.00 Vrakuňa – MŠK Senec „C“ Šusták ml.

8.10. 15.30 FKP Dúbravka – NMŠK 1922 Vány

Prípravka PMA2 – 6. kolo

8.10. 9.00 FA Lafranconi – N. Dedinka Vány

8.10. 9.00 Vajnory – FK Dúbravka Kašper

8.10. 9.30 FC Malacky – K. Ves „B“ (R) za ObFZ-v

9.10. 15.30 Domino „B“ – Hargašova Z. Bystrica Straka M.

Prípravka PMB2 – 6. kolo

8.10. 10.15 FA Lafranconi – N. Dedinka Vány

8.10. 10.30 Vajnory „B“ – FK Dúbravka Kašper

8.10. 9.30 FC Malacky „B“ – K. Ves „B“ (R) za ObFZ -v

9.10. 15.30 Domino „B“ – Hargašova Z. Bystrica (R)

Prípravka PMA3 – 6. kolo

8.10. 9.30 Lamač – FK Mariathal „C“ Straka M.

9.10. 10.00 Jarovce – Scorpions Čisárik

9.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – Rusovce Lehuta

9.10. 11.00 Čunovo – Domino „C“ Straka M.

Prípravka PRSC – 7. kolo

8.10. 9.30 Šamorín Hamuliakovo – Miloslavov „B“ (R)

8.10. 14.00 Kalinkovo – Kráľová (R)

9.10. 9.00 Tomašov – Ch. Grob Toman

9.10. 10.oo Ivanka“B“ – MŠK Senec (R)

9.10. 10.30 Malinovo – Čataj (R)

9.10. 12.30 Bernolákovo – Miloslavov (R)

9.10. 13.00 Danubia – Rovinka (R)

Prípravka PRPK – 7.kolo

6.10. 17.30 (ŠTVRTOK) Viničné – Vinosady Húska

8.10. 9.00 CFK Pezinok – Jablonec Tahotný

8.10. 10.30 Báhoň – Častá (R)

8.10. 11.00 Viničné – PSČ Pezinok Farkaš M.

8.10. 13.00 Vinosady – Sv. Jur Patlevič

9.10. 10.00 Budmerice – Šenkvice Olša M.

9.10. 10.00 Modra – S. Grob Húska

9.10. 10.30 Limbach – Grinava Kľúčik

Prípravka PRMA – 7. kolo

8.10. 9.30 Stupava – Kostolište Randa

8.10. 11.00 Borinka – Lozorno Randa

8.10. 13.30 Zohor – Studienka Randa

9.10. 9.30 Láb – Závod Škrinár

9.10. 10.00 Rohožník – V. Leváre Polák

9.10. 10.00 Vysoká p/M – Sološnica (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Dorast SD4V – 11. kolo

9.10. 13.00 V. Leváre – N. Dedinka Srna, Franek


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV