Obsadenie R a DS – PR BFZ 12.-16.10. 2016 č. 12

Súťaže riadené SFZ

St. dorast – LSD U19 – 8. kolo

15.10. 11.00 Slovan – B. Bystrica Ďurčo M., Martinkovič, Gaži; Richtárik

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 8. kolo

15.10. 10.00-12.00 FC Petržalka akadémia – Levice Tanglmayer, Hudy, Martiš (HP ZŠ Pankúchová)

15.10. 10.00-12.00 Slovan – D. Streda Bohun, Kočický, Abrman

II. Liga Ženy skupina „A“ – 8. kolo

15.10. 15.00 Sv. Jur – Spartak Trnava „B“ Ježík, Kica

15.10. 15.00 NMŠK 1922 – FK Dúbravka Straka, Kocurek

Slovenský pohár ženy – Štvrťfinále

12.10. 14.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Bardejov Čižmár, Franek, Krčová

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 17. kolo – dohrávka

12.10. 15.30-18.00 (STR) FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky Tanglmayer, Henček, Gosiorovský

II. Západ SD – MD U19, U17 – 11. kolo

15.10. 10.00-12.30 Inter – K. Ves Hajnala, Štofik, Gosiorovský (HP ŠCP)

15.10. 10.00-12.30 Domino – Žolík Malacky Olša D., Valko, Hádek

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 11. kolo

15.10. 15.00 Sparta Brno – Ráječko Malárik, Kardelis, Matejová; Bóllo

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 12. kolo

15.10. 15.00 Inter – Rovinka Vašš, Martiška, Bláha; Hájek (HP FC Petržalka)

15.10. 15.00 D. N. Ves – Rohožník Martinec, Lenfeld, Šenkýř za JmKFS; Likavský

15.10. 15.00 Báhoň – Ivanka p/D Ruc, Lauer, Polakovič Ľ.; Truchlý

16.10. 10.30 Rača – Vajnory Bohun, Dujava, Laciňák; Keller

16.10. 15.00 Kráľová p/S – Most p/B Piatka, Straka, Ralbovský; Jablonický

16.10. 15.00 Tomášov – Lozorno Parilák, Hudy, Gaži; Darlea

16.10. 15.00 FC Malacky – Bernolákovo Tanglmayer, Martiš, Ježík; Chladek

16.10. 15.00 D. Lužná – PŠC Pezinok Pavlíková, Martinkovič, Maretta; Páchnik

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 12. kolo

15.10. 15.00 Lamač – Limbach Tománek, Szakáll, Krčová; Príkopa

16.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – V. Leváre Čižmár, Hrazdira, Kalmár; Mydlárik

16.10. 15.00 Jablonové – Čunovo Lalo, Valko, Sabela; Šuniar

16.10. 15.00 Závod – Vrakuňa Strapek, Pati Nagy, Franek; Somoláni

16.10. 15.00 S. Grob – Jakubov Kočický, Kica, Kocurek; Slezák

16.10. 15.00 Borinka – Kalinkovo Fischer, Choreň, Abrman; Pavlík R.

16.10. 15.00 Rusovce – Viničné Srna, Kachnič, Samko; Ondrušek

16.10. 15.00 Šenkvice – Domino Vasilenko, Henček, Triskal; Banič

St. Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo

15.10. 9.00 NMŠK 1922 – Kráľová p/S Henček, Srna, Čižmár

15.10. 10.30 Iskra Petržalka – D. Lužná Hrazdira, Laciňák, Fischer

15.10. 15.00 Jablonové – Rohožník Dujava, Vasilenko, Pati Nagy

15.10. 15.00 Dubová – MŠK Senec Maretta, Parilák, Samko

16.10. 9.30 Ružinov – PŠC Pezinok Matejová, Malárik, Kardelis

16.10. 12.30 Šenkvice – D. N. Ves Henček, Triskal, Vasilenko

16.10. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Rača Lauer, Vašš, Martiška

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo – dohrávka

18.10. 15.00 (STR) Ružinov – Zohor Abrman, Gosiorovský

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 10. kolo

15.10. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok Strapek, Triskal

16.10. 10.00 NMŠK 1922 – Zohor Bláha, Hajnala

16.10. 10.30 Sv. Jur – Domino „B“ Olša D., Ježík

16.10. 10.45 Lamač – D. N. Ves Polakovič Ľ., Gosiorovský

16.10. 11.30 Ružinov – Iskra Petržalka Kardelis, Malárik

16.10. 12.30 Tomášov – P. Úľany Gaži, Hudy

16.10. 13.00 Rača – MŠK Senec Laciňák, Dujava

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo

15.10. 9.00-11.00 Šenkvice – Bernolákovo Kalmár, Choreň

15.10. 9.30-11.30 Ružinov – PŠC Pezinok Sabela, Lalo

15.10. 10.00-12.00 D. Lužná – NMŠK 1922 Strapek, Triskal

15.10. 14.30-16.30 Domino – Rača Hádek, Olša D., Valko

16.10. 9.00-11.00 D. N. Ves – Sv. Jur Štofik, Krčová

16.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – MŠK Senec Choreň, Abrman

16.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – Iskra Petržalka Ralbovský, Hádek

I. Liga žiačok BFZ – 7. kolo

16.10. 9.30 FC Petržalka akadémia – Slovan Randa

16.10. 12.00 Sv. Jur – NMŠK 1922 Randa

Prípravka PMA1 – 7. kolo

13.10. 16.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves Uram

15.10. 9.00 FC Petržalka akadémia – Domino Uram

15.10. 10.00 D. Lužná – Inter Orlíková

15.10. 14.00 Rača – Slovan Kružliak A.

16.10. 9.00 MŠK Senec – FKP Dúbravka Čisárik

16.10. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták ml.

Prípravka PMB1 – 7. kolo

15.10. 12.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves Kramár

15.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – Domino Uram

15.10. 11.15 D. Lužná – Inter Šusták st.

15.10. 15.15 Rača – Slovan „B“ Kružliak A.

16.10. 10.30 MŠK Senec „B“ – FKP Dúbravka Čisárik

16.10. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták ml.

Prípravka PMC – 7. kolo

15.10. 11.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves Kramár

15.10. 11.00 FC Petržalka akadémia – Domino Uram

15.10. 11.15 D. Lužná – Inter Orlíková

15.10. 16.30 Rača – Slovan „C“ Kružliak A.

16.10. 12.00 MŠK Senec „C“ – FKP Dúbravka Čisárik

16.10. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták ml.

Prípravka PMA2 – 7. kolo

15.10. 9.00 Vajnory – Domino „B“ Volek

15.10. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Kružliak A.

15.10. 9.30 Ivanka p/D – FA Lafranconi Lacena

15.10. 10.00 N. Dedinka – FA Bratislava Marczell

16.10. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FC Malacky Ťažký

Prípravka PMB2 – 7. kolo

15.10. 10.30 Vajnory – Domino „B“ Volek

15.10. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Čisárik

15.10. 11.00 Ivanka p/D – FA Lafranconi Lacena

15.10. 9.00 N. Dedinka – FA Bratislava Marczell

16.10. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – FC Malacky „B“ Ťažký

Prípravka PMA3 – 7. kolo

15.10. 10.30 FK Mariathal „C“ – Jarovce Ťažký

15.10. 11.00 Rusovce – Čunovo Vány

15.10. 12.00 Scorpions – FC Petržalka akadémia Čisárik

16.10. 15.00 Domino „C“ – Lamač Šusták ml.

Prípravka PRSC – 8. kolo

15.10. 9.30 Kráľová p/S – Ch. Grob (R)

15.10. 9.30 Miloslavov – Most p/B (R)

15.10. 9.30 Rovinka – Ivanka p/D „B“ (R)

15.10. 11.00 Miloslavov „B“ – Bernolákovo (R)

15.10. 14.00 Kalinkovo – Danubia H. Šúr (R)

16.10. 10.00 Čataj – Šamorín Hamuliakovo (R)

16.10. 13.30 MŠK Senec – Malinovo (R)

Prípravka PRPK – 6. kolo – dohrávka

13.10. 18.00 Jablonec – Limbach Olša M.

Prípravka PRPK – 8. kolo

15.10. 10.00 GFC Grinava – CFK Pezinok Tahotný

15.10. 10.00 S. Grob – Limbach Kľúčik

15.10. 12.30 Jablonec – Viničné Olša M.

16.10. 9.00 Sv. Jur – Častá (R)

16.10. 9.00 Šenkvice – Vištuk (R)

16.10. 9.00 PŠC Pezinok – Budmerice (R)

16.10. 12.30 Vinosady – Modra (R)

Prípravka PRMA – 8. kolo

15.10. 10.30 Kostolište – Rohožník Rybecký

15.10. 11.00 Borinka – Stupava (R)

15.10. 11.30 V. Leváre – Vysoká Lukeš

15.10. 12.30 Závod – Jakubov Rybecký

15.10. 14.00 Sološnica – Láb (R)

16.10. 12.30 Lozorno – Studienka (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV