Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.-26.10. 2016 č. 13

Súťaže riadené SFZ

Priateľské medzištátne strtnutia U15

18.10. 16.00 (UT) Slovensko – Švajčiarsko Chromý, Tanglmayer, Hajnala (HP NTC Senec)

20.10. 11.00 (ŠTV) Slovensko – Švajčiarsko Ďurčo M., Ruc, Malárik (HP V. Biel)

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 9. kolo

22.10. 11.00-13.15 Slovan – Žilina Tanglmayer, Malárik, Polakovič Ľ. (HP Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 9. kolo

22.10. 10.00-12.00 K. Ves – Slovan Tománek, Martiška, Ruc (HP Údernícka Petržalka)

22.10. 10.00-12.00 Inter – AS Trenčín Bláha, Kočický, Hrazdira (HP Drieňova)

II. Liga Ženy skupina „A“ – 4. kolo – dohrávka

25.10. 18.30 (UT) D. Lužná – Vrakuňa Strapek, Hádek

II. Liga Ženy skupina „A“ – 9. kolo

22.10. 12.30 D. Lužná – Sv. Jur Matejová, Krčová

23.10. 15.00 Vrakuňa – Spartak Trnava „A“ Gaži, Srna

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 12. kolo

22.10. 10.00-12.30 FC Petržalka akadémia – P. Bystrica Vašš, Kachnič, Samko

22.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Komárno Bohun, Martiš, Lalo

23.10. 10.00-12.30 K. Ves – Púchov Lauer, Kica, Straka (HP Stará Bajkalská)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 13. kolo

22.10. 15.00 PŠC Pezinok – Inter Straka, Lauer, Dujava; Hájek

22.10. 15.00 Vajnory – FC Malacky Hajnala, Gaži, Olša D.; Darlea

23.10. 15.00 Bernolákovo – D. Lužná Parilák, Piatka, Ralbovský; Ľupták

23.10. 15.00 Ivanka p/D – Rača Pavlíková, Malárik, Maretta; Keller

23.10. 15.00 Lozorno – Báhoň Martiška, Tanglmayer, Bláha; Somoláni

23.10. 15.00 Most p/B – Tomášov Hudy, Tománek, Ježík; Truchlý

23.10. 15.00 Rohožník – Kráľová p/S Ruc, Vašš, Laciňák; Lazar

23.10. 15.00 Rovinka – D. N. Ves Polakovič Ľ., Bohun, Martiš; Ondrušek

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 13. kolo

22.10. 15.00 Domino – Jablonové Kardelis, Srna, Choreň; Mydlárik

22.10. 15.00 Vrakuňa – S. Grob Valko, Kocurek, Vasilenko; Brody

23.10. 15.00 Viničné – Šenkvice Hádek, Kalmár, Krčová; Slezák

23.10. 15.00 Limbach – Rusovce Franek, Štofik, Sabela; Banič

23.10. 15.00 Kalinkovo – Lamač Henček, Hrazdira, Pati Nagy; Príkopa

23.10. 15.00 V. Leváre – Borinka Matejová, Kočický, Strapek; Marczell

23.10. 15.00 Jakubov – FC Petržalka akadémia Brody, Fischer, Triskal; Chladek

23.10. 15.00 Čunovo – Závod Čižmár, Gosiorovský, Szakáll; Šuniar

St. Dorast III. Liga SD3R – 13. kolo

22.10. 12.30 Rohožník – Šamorín Hamuliakovo Budáč, Henček, Sabela

22.10. 14.00 D. N. Ves – Iskra Petržalka Fischer, Laciňák, Parilák

23.10. 10.30 Inter – Šenkvice Vašš, Laciňák, Gosiorovský (HP Drieňova)

23.10. 10.30 Rača – Ružinov Srna, Tanglmayer, Hajnala

23.10. 10.30 D. Lužná – Jablonové Valko, Olša D., Vasilenko

23.10. 12.30 MŠK Senec – NMŠK 1922 Knopp, Volek, Dubravec za ObFZ-m (HP Igram)

23.10. 13.30 PŠC Pezinok – Dubová Lalo, Kardelis

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo – dohrávka

18.10. 15.00 (STREDA) Ružinov – Zohor Franek, Gosiorovský

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 11. kolo

22.10. 9.30 PŠC Pezinok – Rača Čižmár, Brody

22.10. 15.00 P. Úľany – Šamorín Hamuliakovo Piatka, Hádek

22.10. 15.00 Zohor – Tomášov Hudy

23.10. 10.00 D. N. Ves – Ružinov Budáč, Choreň

23.10. 10.30 MŠK Senec – Sv. Jur Volek, Knopp za ObFZ-m (HP Igram)

23.10. 10.30 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 Bláha, Ralbovský

23.10. 15.00 Domino „B“ – Lamač Vasilenko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 13. kolo

22.10. 9.00-11.00 Rača – Ružinov Franek, Pati Nagy

22.10. 9.00-11.00 Sv. Jur – Ružinov Ježík, Kica

22.10. 10.00-12.00 Bernolákovo – Vrakuňa Štofik, Kalmár

22.10. 10.00-12.00 MŠK Senec – Šenkvice Hádek, Strapek (HP Reca)

22.10. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – D. Lužná Triskal, Gosiorovský

23.10. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Žolík Malacky Lalo, Kardelis

23.10. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Kocurek, Samko

I. Liga žiačok BFZ – 8. kolo

22.10. 11.30 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia Choreň

23.10. 14.00 D. Lužná – Sv. Jur Valko

Prípravka PMA1 – 4. kolo – dohrávky

20.10. 16.30 (ŠTV) D. N. Ves – Rača Vanek

20.10. 18.00 (ŠTV) Slovan – MŠK Senec Höger

Prípravka PMA1 – 8. kolo

22.10. 9.00 Domino – K. Ves Šusták ml.

22.10. 9.00 Slovan – FC Petržalka akadémia Žilavý L.

22.10. 9.00 Inter – Rača Volek

22.10. 10.15 Vrakuňa – D. Lužná Kormaník

22.10. 14.00 FKP Dúbravka – D. N. Ves Šusták ml.

23.10. 9.00 MŠK Senec – FC ŠTK Šamorín Marczell

Prípravka PMA1 – 9.kolo – predohrávky

26.10. 15.30 (STREDA) Rača – Vrakuňa (R)

26.10. 17.00 (STREDA) Šamorín – FKP Dúbravka (R)

26.10. 18.00 (STREDA) FC Petržalka akadémia – Inter (R)

Prípravka PMB1 – 4. kolo – dohrávka

20.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Slovan „B“ – MŠK Senec „B“ Höger

Prípravka PMB1 – 8. kolo

22.10. 9.00 Domino – K. Ves Barát

22.10. 10.00 Slovan „B“ – FC Petržalka akadémia Žilavý L.

22.10. 10.30 Inter – Rača Volek

22.10. 11.30 Vrakuňa – D. Lužná Kormanik

22.10. 14.00 FKP Dúbravka – D. N. Ves Ťažký

23.10. 10.30 MŠK Senec „B“ – FC ŠTK Šamorín Marczell

Prípravka PMB1 – 9.kolo – predohrávky

26.10. 16.30 (STR) Rača – Vrakuňa Křivan

26.10. 16.00 (STR) FC ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka (R)

26.10. 17.00 (STR) FC Petržalka akadémia – Inter (R)

Prípravka PMC – 4. kolo – dohrávka

20.10. 16.00 (ŠTV) Slovan „C“ – MŠK Senec „C“ Höger

Prípravka PMC – 8. kolo

22.10. 10.30 Domino – K. Ves Barát

22.10. 11.00 Slovan „C“ – FC Petržalka akadémia Žilavý L.

22.10. 12.00 Inter – Rača Volek

22.10. 9.00 Vrakuňa – D. Lužná Kormaník

22.10. 15.30 FKP Dúbravka – D. N. Ves Šusták ml.

23.10. 12.00 MŠK Senec „C“ – FC ŠTK Šamorín Marczell

Prípravka PMC – 9.kolo – predohrávka

26.10. 16.30 (STR) Rača – Vrakuňa (R)

26.10. 16.00 (STR) FC ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka (R)

26.10. 16.00 (STR) FC Petržalka akadémia – Inter (R)

Prípravka PMA2 – 8. kolo

22.10. 9.00 FA Lafranconi – K. Ves „B“ Čisárik

22.10. 9.00 FA Bratislava – Ivanka p/D Sopata

22.10. 10.00 N. Dedinka – FK Dúbravka Marczell

23.10. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Vajnory Ťažký

23.10. 13.00 Domino „B“ – Iskra Petržalka (R)

Prípravka PMB2 – 8. kolo

22.10. 10.15 FA Lafranconi – K. Ves „B“ Čisárik

22.10. 10.30 FA Bratislava – Ivanka p/D Sopata

22.10. 9.00 N. Dedinka – FK Dúbravka Marczell

23.10. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – Vajnory „B“ Ťažký

23.10. 13.00 Domino „B“ – Iskra Petržalka (R)

Prípravka PMA3 – 9. kolo

22.10. 10.30 FK Mariathal „C“ – FC Petržalka akadémia (R)

22.10. 12.00 Scorpions – Rusovce (R)

23.10. 11.00 Čunovo – Lamač Šusták ml.

23.10. 15.00 Domino „C“ – Jarovce Šusták ml.

Prípravka PRSC – 9. kolo

22.10. 9.30 Šamorín-Hamuliakovo – MŠK Senec (R)

23.10. 9.00 Tomašov – Miloslavov (R)

23.10. 9.30 Most p/B – Miloslavov „B“ Koštrna

23.10. 10.00 Ivanka p/D – Kalinkovo (R)

23.10. 10.00 Malinovo – Rovinka (R)

23.10. 12.00 Bernolákovo – Čataj (R)

23.10. 12.30 Danubia H. Šúr – Kráľová p/S (R)

Prípravka PRPK – 9. kolo

22.10. 9.00 CFK Pezinok – S.Grob Randa

22.10. 10.00 Vištuk – PŠC Pezinok Opálek

22.10. 10.30 Báhoň – Šenkvice Olša M.

22.10. 11.00 Viničné – Grinava Húska

23.10. 10.00 Modra – Sv. Jur (R)

23.10. 10.00 Budmerice – Jablonec Olša M.

23.10. 10.30 Limbach – Vinosady Randa

Prípravka PRMA – 9. kolo

22.10. 9.30 Stupava – Lozorno Škrinár

22.10. 12.30 Zohor – Závod Lomňančík

23.10. 9.30 Láb – V. Leváre Lomňančík

23.10. 10.00 Rohožník – Borinka Polák

23.10. 10.00 Vysoká p/M – Kostolište (R)

23.10. 10.30 Jakubov – Sološnica Škrinár

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 11. kolo

23.10. 15.00 Danubia H. Šúr – Jarovce Choreň, Kachnič, Budač; Brody za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 11. kolo

23.10. 15.00 Budmerice – P. Mikuláš Dujava (R) za BFZ, Húska, Farkaš M.; (D)

23.10. 15.00 Modra – Kostolište Olša D. (R) za BFZ, Mičura, Kľúčik; Ležovič

Dorast SD4V – 13. kolo

23.10. 12.30 V. Leváre – Doľany Kočický, Strapek za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV