Zástupcovia družobných futbalových zväzov sa stretli v Brne

V dňoch 25 – 27.10. 2016 sa delegácia BFZ v zložení Juraj Jánošík,Ľubomír Suchý, Miroslav Baxa a Ján Farbula zúčastnila pracovného stretnutia zástupcov družobných futbalových zväzov, ktorú ako prvý organizoval Bratislavský futbalový zväz v máji tohto roku. Hostiteľom druhého stretnutia bol Jihomoravský krajský fotbalový svaz a konalo sa v Brne. Okrem hostiteľov a zástupcov BFZ sa stretnutia zúčastnili predstavitelia futbalových zväzov Prahy, Györu, Západného Slovenska,Záhrebu a Ljubľany.

brno-stretnutie-predsedov-zvazov-3

Z pracovných dôvodov sa ospravedlnili zástupcovia Belehradu, Budapešti a Viedne. Predstavitelia BFZ poďakovali všetkým prítomným za vzornú reprezentáciu ich výberov na medzinárodnom turnaji U17 DANUBE Cup a informovali o pripravovanom 22. ročníku medzinárodného halového turnaja BRATISLAVA Cup 2016 vekovej kategórie U13, ktorý sa uskutoční v dňoch 3 – 4.12.2016 v Bratislave.

brno-stretnutie-predsedov-zvazov

brno-stretnutie-predsedov-zvazov-2

Jednotliví zástupcovia predstavili svoje regionálne zväzy a v pracovnej diskusii vyslovili vzájomnú spokojnosť na spolupráci. Dohodli sa na pravidelnom stretávaní predstaviteľov zväzov 2 x ročne. Po Bratislave, Brne bude hostiteľom daľšieho stretnutia na jar roku 2017 Györ.


PARTNERI
 • BSK
  ZSE
  11teamsports
 • FUTBAL SERVIS
  DEMISPORT
  SLOVNAFT
 • GRANDEN
  JAKO
  PANINI