Obsadenie R a DS – PR BFZ 25.-30.10. 2016 č. 14

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 9. kolo – dohrávka

25.10. 12.30-14.30 (UT) Inter – AS Trenčín Tanglmayer, Kočický, Čižmár (HP Drieňova)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 10. kolo

28.10. 10.00-12.00 (PIA) FC Petržalka akadémia – Z. Moravce Hajnala, Kardelis, Franek, (HP FC Petržalka)

28.10. 10.00-12.00 (PIATOK) Slovan – Inter Čižmár, Choreň, Strapek

I. Liga Ženy – 8. kolo

29.10. 13.00 Slovan – Myjava Martiš, Triskal, Krčová (HP Most p/B)

I. Liga Juniorky – 8. kolo

29.10. 15.00 Slovan – Myjava Krčová, Triskal, Martiš (HP Most p/B)

II. Liga Ženy skupina „A“ – 4. kolo – dohrávka

25.10. 18.30 (UT) D. Lužná – Vrakuňa Strapek, Valko

II. Liga Ženy skupina „A“ – 10. kolo

29.10. 11.30 Sv. Jur – Kopčany Tanglmayer, Kalmár

29.10. 15.00 NMŠK 1922 – D. Streda Hajnala, Samko

30.10. 14.00 Vrakuňa – FK Dúbravka Matejová, Kica

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 13. kolo

27.10. 11.00-13.30 (ŠTV) Inter – H. Nitra Kočický, Čižmár, Valko (HP ŠCP)

28.10. 10.00-12.30 (PIA) Domino – K. Ves Tanglmayer, Valko, Szakáll

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 14. kolo

29.10. 14.00 Inter – D. N. Ves Piatka, Parilák, Maretta; Chladek (HP FC Petržalka)

29.10. 14.00 Báhoň – Most p/B Pavlíková, Martinkovič, Gaži; Hájek

29.10. 14.00 PŠC Pezinok – Bernolákovo Bohun, Tománek, Hudy; Príkopa

30.10. 10.30 Rača – Lozorno Straka, Hajnala, Olša D.; Jablonický

30.10. 14.00 Kráľová p/S – Rovinka Malárik, Ježík, Bláha; Darlea

30.10. 14.00 Tomášov – Rohožník Vašš, Polakovič Ľ., Martiš; Keller

30.10. 14.00 FC Malacky – Ivanka p/D Lauer, Dujava, Ralbovský; Ondrušek

30.10. 14.00 D. Lužná – Vajnory Tanglmayer, Ruc, Laciňák; Pinček

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 14. kolo

29.10. 14.00 Lamač – V. Leváre Kica, Čižmár, Franek; Lazar

29.10. 14.00 Domino – Viničné Kočický, Matejová, Gosiorovský; Banič

30.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa Štofik, Strapek, Lalo; Marczell

30.10. 14.00 Jablonové – Závod Pati Nagy, Henček, Vasilenko; Slezák

30.10. 14.00 S. Grob – Čunovo Fischer, Sabela, Krčová; Truchlý

30.10. 14.00 Borinka – Jakubov Kalmár, Hrazdira, Samko; Brody

30.10. 14.00 Rusovce – Kalinkovo Choreň, Kardelis, Hádek; Mydlárik

30.10. 14.00 Šenkvice – Limbach Triskal, Valko, Budáč; Pavlík R.

St. Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo – dohrávka

28.10. 14.00 (PIATOK) Šamorín Hamuliakovo – Rača Lauer, Vašš, Gaži

St. Dorast III. Liga SD3R – 13. kolo – dohrávka

26.10. 14.45 (STREDA) Inter „B“ – Šenkvice Vašš, Laciňák, Gosiorovský (HP Drieňova)

St. Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo

29.9. 9.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok Vašš, Lauer, Fischer

29.9. 10.30 Iskra Petržalka – Jablonové Polakovič Ľ., Kardelis, Budáč

29.9. 14.00 Dubová – Rača Bláha, Malárik, Ježík

30.9. 9.30 Ružinov – Rohožník Parilák, Bohun, Kočický

30.9. 11.30 Šenkvice – Kráľová p/S Budáč, Valko, Triskal

30.9. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná Lalo, Strapek, Štofik

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 11. kolo – dohrávka

26.10. 16.00 (STR) P. Úľany – Šamorín Hamuliakovo Piatka

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 11. kolo

29.10. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Zohor Valko, Strapek

30.10. 10.00 D. N. Ves – Domino „B“ Maretta, Gosiorovský

30.10. 10.30 Sv. Jur – PŠC Pezinok Martinkovič ml., Gaži

30.10. 10.45 Lamač – MŠK Senec Tománek, Hudy

30.10. 11.30 Ružinov – NMŠK 1922 Kočický, Bohun

30.10. 11.30 Tomášov – Iskra Petržalka Martiš, Polakovič Ľ.

30.10. 13.00 Rača – P. Úľany Olša D., Hajnala

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo

29.10. 9.00-11.00 Šenkvice – PŠC Pezinok Olša D., Lalo

29.10. 9.30-11.30 Ružinov – Sv. Jur Sabela, Pati Nagy

29.10. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – D. N. Ves Vasileno, Choreň

29.10. 10.00-12.00 D. Lužná – Bernolákovo Štofik, Hádek

30.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Rača Dujava, Ralbovský

30.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – MŠK Senec Henček, Kica

30.10. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka Čižmár, Franek

I. Liga žiačok BFZ – 9. kolo

30.10. 14.00 D. Lužná – FC Petržalka akadémia (R)

30.10. 15.30 Slovan – NMŠK 1922 Franek

Prípravka PMA1 – 4. kolo – dohrávka

27.6. 16.00 (ŠTV) D. N. Ves – Rača Vanek

Prípravka PMA1 – 9. kolo

25.10. 15.30 (UT) Rača – Vrakuňa Křivan

26.10. 17.00 (STR) FC ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka (R)

26.10. 18.00 (STR) FC Petržalka akadémia – Inter Hucko

27.10. 15.30 (ŠTV) NMŠK 1922 – Domino Vány

27.10. 16.00 (ŠTV) D. Lužná – MŠK Senec Čisárik

27.10. 17.30 (ŠTV) K. Ves – Slovan (R)

Prípravka PMB1 – 9. kolo

25.10. 16.30 (UT) Rača – Vrakuňa Křivan

26.10. 16.00 (STR) FC ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka (R)

26.10. 17.00 (STR) FC Petržalka akadémia – Inter Hucko

27.10. 15.30 (ŠTV) NMŠK 1922 – Domino Sopata

27.10. 17.00 (ŠTV) D. Lužná – MŠK Senec „B“ Čisárik

27.10. 16.30 (ŠTV) K. Ves – Slovan „B“ (R)

Prípravka PMC – 9. kolo

25.10. 16.30 (UT) Rača – Vrakuňa Tanglmayer

26.10. 16.00 (STR) FC ŠTK Šamorín – FKP Dúbravka (R)

26.10. 16.00 (STR) FC Petržalka akadémia – Inter Hucko

27.10. 16.30 (ŠTV) NMŠK 1922 – Domino Sopata

27.10. 18.00 (ŠTV) D. Lužná – MŠK Senec „B“ Čisárik

27.10. 15.30 (ŠTV) K. Ves – Slovan „C“ (R)

Prípravka PMA2 – 9. kolo

28.10. 10.15 (PIA) K. Ves „B“ – FA Bratislava Šusták ml.

29.10. 9.00 Vajnory – FC Malacky Uram

29.10. 9.00 Iskra Petržalka – Hargašova Z. Bystrica Lehuta

29.10. 9.30 Ivanka p/D – FK Dúbravka Šusták st.

29.10. 10.00 N. Dedinka – Domino „B“ Marczell

Prípravka PMB2 – 9. kolo

28.10. 9.00 (PIA) K. Ves „B“ – FA Bratislava Šusták ml.

29.10. 10.30 Vajnory „B“ – FC Malacky „B“ Uram

29.10. 9.00 Iskra Petržalka – Hargašova Z. Bystrica Vány

29.10. 11.00 Ivanka p/D – FK Dúbravka Šusták st.

29.10. 9.00 N. Dedinka – Domino „B“ Marczell

Prípravka PMA3 – 9. kolo

25.10. 17.30 (UT) Rusovce – FK Mariathal „C“ (R)

29.10. 12.00 Scorpions – Čunovo Orlíková

30.10. 10.00 Jarovce – Lamač Rataj

30.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – Domino „C“ Šusták ml.

Prípravka PRSC – 10. kolo

29.10. 9.30 Miloslavov – Ch. Grob (R)

29.10. 9.30 Rovinka – Šamorín Hamuliakovo (R)

29.10. 11.00 Miloslavov „B“ – Tomášov (R)

29.10. 14.00 Kalinkovo – Malinovo (R)

30.10. 10.00 Čataj – Most p/B (R)

30.10. 11.30 Danubia H.Šúr – Ivanka p/D (R)

30.10. 13.30 MŠK Senec – Bernolákovo (R)

Prípravka PRPK – 10. kolo

29.10. 11.30 Jablonec – Vištuk Polakovič A.

30.10. 9.00 Šenkvice – Častá Olša M.

30.10. 9.00 PŠC Pezinok – Báhoň Kľúčik

30.10. 10.00 S. Grob – Viničné Farkaš M.

30.10. 10.00 Modra – Limbach Opálek

30.10. 11.30 Grinava – Budmerice (R)

30.10. 11.30 Vinosady – CFK Pezinok Húska

Prípravka PRMA – 10. kolo

25.10. 18.00 (UT) Vysoká p/M – Borinka Polák

29.10. 9.30 Supava – Rohožník Polák

29.10. 10.30 Kostolište – Láb Lomňančík

29.10. 11.30 Závod – Studienka Kožuch

29.10. 11.30 V. Leváre – Jakubov Lukeš

29.10. 14.00 FK v Sološnici – Zohor (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 12. kolo

29.10. 10.30 Krasňany – Malinovo Ruc (R) za BFZ, Kašper, Knopp; (D)

St. žiaci SZM – 14.kolo

25.10. 15.30 (UT) Tomášov – Kráľová p/S Valko (R) za BFZ

St. žiaci SZM – 12. kolo

30.10. 9.00 Tomášov – MŠK Senec „B“ Hádek (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 12. kolo

30.10. 14.00 Vištuk – Z. Ves Augustovič, Rybár, Opálek; Banič (D) za BFZ

30.10. 14.00 CFK Pezinok – Grinava (R) za BFZ, Paracková , Mičura; (D)

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV