Obsadenie R a DS – PR BFZ 1.-9.11. 2016 č. 15

Súťaže riadené SFZ

St. dorast – LSD U19 – 7. kolo – dohrávka

9.11. 13.00 (STREDA) Senica – Ružomberok Cvengroš, Gaži, Parilák; Hracho

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 5. kolo – dohrávka

8.11. 11.00-13.15 (UTOROK) Slovan – AS Trenčín Hajnala, Tanglmayer, Valko (HP Rapid Prievoz)

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 11. kolo

5.11. 11.00-13.15 Slovan – Bardejov Straka, Henček, Hrazdira (HP Rapid Prievoz)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 11. kolo

5.11. 10.00-12.00 K. Ves – FC Nitra Polakovič Ľ., Štofik, Samko

5.11. 10.00-12.00 Inter – Senica Parilák, Srna, Pati Nagy (HP Drieňova)

II. Liga Ženy skupina „A“ – 11. kolo

5.11. 11.00 D. Lužná – Spartak Trnava „A“ Strapek, Abrman (AR1) za ObFZ-m

6.11. 13.30 Vrakuňa – NMŠK 1922 Gaži, Ruc

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 14. kolo

4.11. 10.00-12.30 (PIATOK) K. Ves – Komárno Tománek, Piatka, Martiš (HP UT Slovan Pasienky)

5.11. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Topoľčany Maretta, Brody, Triskal

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 1. kolo

5.11. 14.00 Lanžhot – Boskovice Ruc, Gaži, Martiška; Farbula

Súťaže riadené BFZ

Družobné stretnutia BFZ – JmKFS (HP Rača)

2.11. 11.00 (STREDA) BFZ U13 – JmKFS U13 Tanglmayer, Valko

2.11. 12.45 (STREDA) BFZ U14 – JmKFS U14 Hajnala, Tanglmayer, Valko

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 15. kolo

5.11. 13.30 Bernolákovo – Inter Vašš, Martinkovič, Ježík; Truchlý

5.11. 13.30 Vajnory – PŠC Pezinok Lauer, Tománek, Martiš; Ľupták

5.11. 13.30 Lozorno – FC Malacky Petko, Papuga, Smekal za JmKFS; Richtárik (D) za SFZ

5.11. 13.30 Rohožník – Báhoň Tanglmayer, Malárik, Bláha; Príkopa

5.11. 13.30 D. N. Ves – Kráľová p/S Hudy, Hajnala, Laciňák; Pinček

6.11. 13.30 Ivanka p/D – D. Lužná Straka, Olša D., Maretta; Chladek

6.11. 13.30 Most p/B – Rača Polakovič Ľ., Bohun, Dujava; Lazar

6.11. 13.30 Rovinka – Tomášov Parilák, Piatka, Ralbovský; Páchnik

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 15. kolo

5.11. 13.30 Vrakuňa – Borinka Franek, Gosiorovský, Kardelis; Šuniar

6.11. 13.30 Viničné – Jablonové Fischer, Triskal, Hrazdira; Brody

6.11. 13.30 Limbach – Domino Čižmár, Szakáll, Samko; Slezák

6.11. 13.30 Kalinkovo – Šenkvice Sabela, Kachnič, Kica; Banič

6.11. 13.30 V. Leváre – Rusovce Henček, Štofik, Pati Nagy; Keller

6.11. 13.30 Jakubov – Lamač Lalo, Choreň, Strapek; Jablonický

6.11. 13.30 Čunovo – FC Petržalka akadémia Kočický, Brody, Hádek; Ondrušek

6.11. 13.30 Závod – S. Grob Valko, Srna, Kalmár; Pavlík R.

St. Dorast III. Liga SD3R – 13. kolo – dohrávka

1.11. 13.30 (UTOROK) PŠC Pezinok – Dubová Lalo, Kardelis, Křivan (AR2) za ObFZ-m

St. Dorast III. Liga SD3R – 15. kolo

5.11. 11.00 Rohožník – Dubová Bláha, Malárik, Tanglmayer

5.11. 13.30 Kráľová p/S – D. N. Ves Bohun, Kočický, Sabela

6.11. 10.00 Jablonové – Šamorín Hamuliakovo Strapek, Choreň, Lalo

6.11. 10.30 Inter „B“ – Iskra Petržalka Martiš, Vašš, Gosiorovský (HP Drieňova)

6.11. 10.30 Rača – NMŠK 1922 Martinkovič, Tanglmayer, Malárik

6.11. 10.30 D. Lužná – Ružinov Martiška, Gaži, Ruc

6.11. 11.00 MŠK Senec – Šenkvice Bogdáň, Straka M., Kašper za ObFZ-m (HP Igram)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 13. kolo

5.11. 9.30 PŠC Pezinok – Lamač Piatka

5.11. 13.30 P. Úľany – Sv. Jur Piatka, Hádek

5.11. 13.30 Zohor – Rača Dujava, Kalmár

6.11. 9.00 MŠK Senec – D. N. Ves Straka M., Bogdáň za ObFZ-m (HP Igram)

6.11. 10.00 NMŠK 1922 – Tomášov Vanek, Harajbič za ObFZ-m

6.11. 10.30 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo Laciňák, Lauer

6.11. 13.30 Domino „B“ – Ružinov Vašš, Gosiorovský

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

5.11. 9.00-10.45 Bernolákovo – NMŠK 1922 Čižmár, Valko

5.11. 9.00-11.00 Rača – Šenkvice Kardelis, Lalo

5.11. 10.00-12.00 MŠK Senec – D. Lužná Hádek, Szakáll (HP Reca)

5.11. 11.30-13.30 Žolík Malacky – Sv. Jur Choreň, Kica

5.11. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – FKP Dúbravka Križko, Křivan za ObFZ-m

6.11. 9.00-11.00 D. N. Ves – Domino Vány, Sopata za ObFZ-m

6.11. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Kardelis, Franek

I. Liga žiačok BFZ – 10. kolo

5.11. 15.30 Slovan – D. Lužná Pati Nagy

6.11. 9.30 FC Petržalka akadémia – Sv. Jur Triskal

Prípravka PMA1 – 8. kolo – dohrávka

3.11. 15.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – D. N. Ves (R)

Prípravka PMA1 – 10. kolo

5.11. 9.00 Domino – D. N. Ves Straka M.

5.11. 9.00 Slovan – NMŠK 1922 Kormaník

5.11. 9.00 Inter – K. Ves Čisárik

5.11. 10.15 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia Volek

6.11. 9.00 MŠK Senec – Rača Šusták ml.

6.11. 9.00 PFA ŠTK Šamorín – D. Lužná Marczell

Prípravka PMB1 – 8. kolo – dohrávka

3.11. 15.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – D. N. Ves (R)

Prípravka PMB1 – 10. kolo

5.11. 9.00 Domino – D. N. Ves Šusták ml.

5.11. 10.00 Slovan „B“ – NMŠK 1922 Kormaník

5.11. 10.30 Inter – K. Ves Čisárik

5.11. 11.30 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia Volek

6.11. 10.30 MŠK Senec „B“ – Rača Šusták ml.

6.11. 10.00 FC ŠTK Šamorín – D. Lužná Marczell

Prípravka PMC – 8. kolo – dohrávka

2.11. 15.30 (STREDA) FKP Dúbravka – D. N. Ves (R)

Prípravka PMC – 10. kolo

5.11. 10.30 Domino – D. N. Ves Šusták ml.

5.11. 11.00 Slovan „C“ – NMŠK 1922 Kormaník

5.11. 12.00 Inter – K. Ves Čisárik

5.11. 9.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia Volek

6.11. 12.00 MŠK Senec „C“ – Rača Šusták ml.

6.11. 11.00 FC ŠTK Šamorín – D. Lužná Marczell

Prípravka PMA2 – 10. kolo

5.11. 9.00 K. Ves „B“ – FK Dúbravka Bogdáň

5.11. 9.00 Vajnory – Iskra Petržalka Šusták st.

5.11. 9.30 Malacky – FA Lafranconi (R) za ObFZ-v

5.11. 13.30 Domino „B“ – Ivanka p/D Straka M.

6.11. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – N. Dedinka Ťažký

Prípravka PMB2 – 10. kolo

5.11. 10.15 K. Ves „B“ – FK Dúbravka Bogdáň

5.11. 10.30 Vajnory „B“ – Iskra Petržalka Šusták st.

5.11. 9.30 FC Malacky „B“ – FA Lafranconi (R) za ObFZ-v

5.11. 13.30 Domino „B“ – Ivanka p/D Šusták ml.

6.11. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – N. Dedinka Ťažký

Prípravka PMA3 – 10. kolo

5.11. 9.30 Lamač – FC Petržalka akadémia Rataj

5.11. 10.30 FK Mariathal „C“ – Scorpions Matúš

6.11. 11.00 Čunovo – Jarovce (R)

6.11. 15.00 Domino „C“ – Rusovce Straka M.

Prípravka PRSC – 11. kolo

5.11. 9.30 Šamorín Hamuliakovo – Kalinkovo (R)

6.11. 9.00 Tomášov – Čataj (R)

6.11. 9.30 Most p/B – MŠK Senec (R)

6.11. 10.00 Ivanka p/D – Kráľová p/S (R)

6.11. 10.30 Bernolákovo – Rovinka (R)

6.11. 11.00 Malinovo – Danubia H.Šúr (R)

6.11. 11.30 Ch.Grob – Miloslavov „B“ (R)

Prípravka PRPK – 11. kolo

5.11. 10.00 Častá – PŠC Pezinok Kľúčik

5.11. 10.30 Báhoň – Jablonec Polakovič A.

5.11. 10.30 CFK Pezinok – Modra Farkaš M.

6.11. 10.00 Vištuk – Grinava Kľúčik

6.11. 10.00 Budmerice – S.Grob (R)

6.11. 10.30 Limbach – Sv. Jur Mičura

Prípravka PRMA – 11. kolo

5.11. 11.30 Zohor – V. Leváre Paltevič

5.11. 13.30 Studienka – Sološnica (R)

6.11. 9.30 Láb – Borinka Lukeš

6.11. 10.00 Vysoká p/M – Stupava (R)

6.11. 10.00 Rohožník – Lozorno Rybecký

6.11. 11.00 Jakubov – Kostolište (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Ml. žiaci MZM B – 13. kolo

6.11. 11.30 Ivanka p/D – Rača „B“ Maretta (R) za BFZ

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV