Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 5.-6.11. 2016 č. 15

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 11. kolo

5.11. 10.00-12.00 Inter – Senica Kica za Pariláka, Srna, Pati Nagy (HP Drieňova)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 15. kolo

5.11. 13.30 Rohožník – Báhoň Tanglmayer, Malárik, Parilák (AR2) za Bláhu; Príkopa

St. Dorast III. Liga SD3R – 15. kolo

5.11. 11.00 Rohožník – Dubová Parilák (R) za Bláhu, Malárik, Tanglmayer

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

5.11. 11.30-13.30 Žolík Malacky – Sv. Jur Choreň

Prípravka PMA1 – 10. kolo

5.11. 9.00 Slovan – NMŠK 1922 Hrješik (R) za Kormaníka

Prípravka PMB1 – 10. kolo

5.11. 10.00 Slovan „B“ – NMŠK 1922 Hrješik (R) za Kormaníka

Prípravka PMC – 10. kolo

5.11. 11.00 Slovan „C“ – NMŠK 1922 Hrješik (R) za Kormaníka

Prípravka PMA2 – 10. kolo

5.11. 9.00 K. Ves „B“ – FK Dúbravka Ľupták (R) za Bogdáňa

Prípravka PMB2 – 10. kolo

5.11. 10.15 K. Ves „B“ – FK Dúbravka Ľupták (R) za Bogdáňa

Prípravka PMA3 – 10. kolo

6.11. 11.00 Čunovo – Jarovce Chalupka za (R)

6.11. 15.00 Domino „C“ – Rusovce Chalupka (R) za Straku M.

Prípravka PRMA – 11. kolo

6.11. 9.30 Láb – Borinka Hájek (R) za Lukeša

Súťaže riadené ObFZ BA- mesto

Seniori V. liga S5A – 13. kolo

6.11. 13.30 Malinovo – Danubia H. Šúr Chalka, Abrman, Križko; Bóc (D) za SFZ

6.11. 13.30 K. Ves – FA Bratislava Kakaščík, Uram, Šusták st.; Ľupták (D) za BFZ

6.11. 13.30 Ch. Grob – N. Dedinka Malárik (R) za BFZ, Hrješik (AR1) za Kravárika, Dubravec; Demeter

Seniori VI. liga S6A – 11. kolo

6.11. 13.30 Hamuliakovo – MŠK Senec Knopp, Barát, Koštrna; Marczell (D) za BFZ

6.11. 13.30 D. N. Ves „B“ – Vajnory „B“ Křivan, Vány, Sopata; Lônčík (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA- vidiek

Seniori V. liga S5V – 13. kolo

5.11. 13.30 Jablonec – Dubová Olša M., Húska, Polakovič A.; Banič (D) za BFZ

6.11. 13.30 Budmerice – Vištuk Hajnala (R) za BFZ, Farkaš, Kľúčik; Pinček (D) za BFZ

6.11. 13.30 Modra – P. Štvrtok Ježík (R) za BFZ, Paracková, Mičura; Mydlárik (D) za BFZ

6.11. 13.30 Gajary – P. Mikuláš Tománek (R) za BFZ, Olša M., Húska; Ležovič

Seniori V. liga S6V – 13. kolo

5.11. 13.30 Častá – Vinosady Farkaš M., Lalo (AR1) za BFZ, Kľúčik, (D)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV