ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK” – 1.kolo

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2016/2017 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2002 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2004 a mladší) začala v nedeľu zápasmi 1. kola v kategórii starších žiakov. Mladší žiaci začínajú prvým kolom 10.12. 2016 /sobota/.

STARŠÍ ŽIACI (nar. po 1. 1. 2002 a mladší, Hala Lekárskej fakulty Mlynská dolina Bratislava)

Termíny – 1. kolo: 4. 12. 2016, 2. kolo: 11. 12. 2016, 3. kolo: 18. 12. 2016, 4. kolo: 15. 1. 2017, 5. kolo: 22. 1. 2017, 6. kolo: 29. 1. 2017, 7. kolo: 5. 2. 2017.

Výsledky l. kola – Skupina A :

1.kolo (4. 12. 16): Domino A – Šam./Hamuliakovo 14:1, Vacula 5, Goldschmidt 3, Franek 2, Kohút, Rožka, Králik, Olejka – Timko. NMŠK 1922 – N. Dedinka 6:1, Horňáček 3, Košík, Beliansky, Čief – Mečár.

Šenkvice – Scorpions 11:2, Šoka 3, Žilinský, Sandtner a Somorovský po 2, Kurič, Hájnik – Mifkovič, Rybár.

FKP Dúbravka A – Lamač 9:2, Cox, Januška a Bernhauer po 2, Kováč, Thorpe, Molora – Kudláč 2.

1.SDM Domino A                1   1   0   0   14:1   3

2. ŠK Šenkvice                     1   1   0   0   11:2   3

3. FKP Dúbravka A             1   1   0   0   9:2   3

4. NMŠK 1922 Bratislava    1   1   0   0   6:1   3

5. ŠK Nová Dedinka            1   0   0   1   1:6   0

6. FK Lamač                        1   0   0   1   2:9   0

7. FK Scorpions                   1   0   0    1   2:11 0

8. FK Šamorín-Ham.           1   0   0   1   1:14   0

Program 2. kola (11. 12. 16): 13.00 Šam./Hamuliakovo – Lamač, 14.00 Scorpions – FKP Dúbravka A, 15.00 N. Dedinka – Šenkvice, 16.00 Domino A – NMŠK 1922.

Výsledky l. kola – Skupina B :

1.kolo (4. 12. 16): 13.00 Žolík Malacky – NMŠK 1922 žiačky 22:1, Šimek 5, Lipták, Zachar a Šesták po 3, Kuma, Mitrišin, Haramia a Vasaráb po 2 – Jurištová.

I. Petržalka – FKP Dúbravka B 5:2, Oparty 3, Bajči, Dučaj – Duffek, Zatovič.

Vrakuňa – Tomášov 8:1, Herzán 4, Majerčák, Peterka, Mesároš, Žiak – Farkaš.

Ivanka p/D. – Domino B 15:0, L. Štefkovič a Petrovský po 3, Hlinčík, Ladáš a M. Štefkovič po 2, Boušek, Chudada, Volek.

1.ŠK Žolík Malacky                     1   1   0   0   22:1  3

2. FK Slovan Ivanka p/D.          1   1   0   0   15:0   3

3. ŠK Vrakuňa                             1   1   0   0   8:1     3

4. MŠK Iskra Petržalka               1   1   0   0   5:2     3

5. FKP Dúbravka B                      1   0   0   1   2:5   0

6. ŠK Tomášov                              1   0   0   1   1:8   0

7. SDM Domino B                          1   0   0   1   0:15 0

8. NMŠK 1922 – žiačky                  1   0   0   1   1:22 0

Stretnutia rozhodovali Milan Križko a Martin Křiván..

Program 2. kola (11. 12. 16): 9.00 NMŠK 1922 žiačky – Domino B, 10.00 Tomášov – I. Petržalka, 11.00 Žolík Malacky – Vrakuňa, 12.00 FKP Dúbravka B – Ivanka p/D.

MLADŠÍ ŽIACI /nar. po 1. 1. 2004 a mladší/ majú na programe prvé kolo 10.12.2016 /sobota/ v telocvičňi SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača). Termíny 1. kolo: 10. 12. 2016, 2. kolo: 17. 12. 2016, 3. kolo: 14. 1. 2017, 4. kolo: 21. 1. 2017, 5. kolo: 28. 1. 2017, 6. kolo: 4. 2. 2017, 7. kolo: 11. 2. 2017.

Program l. kola : /10.12. 2016 – sobota/

Skupina A: 9.00 Rača – I. Petržalka (PZ), 9.50 ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 B, 10.40 Bernolákovo – Blatné.

Skupina B: 11.30 Vrakuňa – N. Dedinka, 12.20 Ivanka p/D. – Lamač.

Skupina C: 14.00 Domino – Čunovo, 14.50 Kalinkovo – Modra.

Skupina D: 13.10 I. Petržalka B – Kráľová, 15.40 NMŠK 1922 A – Limbach, 16.30 Šenkvice – Žolík Malacky (PZ).

Pozn.: PZ – priateľský zápas


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV