Zmeny v obsadení na 25.- 30.5.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 20. kolo
22.5. 11.00-13.15 Ružinov – Senica „B“ Havrila, Chromý, Cvengroš ; Šuran

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 28. kolo
25.5. 17.00 Sv. Jur – Rovinka Tanuška (AR2) za Bernera

Seniori S4A – 24. kolo
25.5. 9.30 BCT – Rusovce Lauer (R) za Straku, Marczell (D) za Truchlého
26.5. 17.00 Hrubý Šúr – Igram Truchlý (D) za Marczella
26.5. 17.00 Vrakuňa – Danubia Zálesňák, Čižmár, Ruc za ObFZ-m; Ležovič
26.5. 17.00 Vajnory – Domino „B“ Abrman, Orlický, Martiška za ObFZ-m; Randa
26.5. 17.00 Tomášov – Most p/B Moravec (AR1) za Ďurča M.

Seniori S4A – 16. kolo- 29.5.2013 (streda)
29.5. 17.30 BCT – Kalinkovo Bohun, Bláha, Rozinek; Slezák
29.5. 17.30 Vajnory – Vrakuňa Parilák, Chromý, Ježík; Marczell
29.5. 17.30 Tomášov – Čunovo Lackovič, Dávid D., Dávid M.; Dadykin
29.5. 17.30 Most p/B – Hrubý Šúr Ralbovský, Valko, Orlický; Jablonický
29.5. 17.30 Domino „B“ – Rusovce Kočický, Moravec, Straka ; Ondrušek
29.5. 17.30 D. N. Ves – Igram Vašš, Hrazdira, Gosiorovský; Ľupták
29.5. 17.30 Danubia – Lamač Tanglmayer, Křivan, Henček; Príkopa

Seniori S4B – 24. kolo
26.5. 17.00 Budmerice – Závod Straka (R) za Lauera, Lauer (AR2) za Straku
26.5. 17.00 B. Pezinok – Viničné Valko, Koštrna, Gaži za ObFZ-m; Minárik
26.5. 17.00 PŠC Pezinok – Kostolište Parilák, Křivan, Černý za ObFZ-m; Banič
26.5. 17.00 Báhoň – Jablonové Ďurčo M. (R) za Moravca
26.5. 17.00 Šenkvice – V. Leváre Srna (R) za Chálku, Chálka (AR1) za Srnu

Seniori S4B – 16. kolo – 30.5.2013 (štvrtok)
30.5. 17.30 Báhoň – PŠC Pezinok Chálka, Jendruš, Tanglmayer; Chladek
30.5. 17.30 Šenkvice – Budmerice Havrila, Koštrna, Maretta; Minárik
30.5. 17.30 Jakubov – B. Pezinok Ďurčo M., Brody, Ježík; Mazanec I.
30.5. 17.30 Malacky – Zohor Kudlica, Lazar, Bláha; Rášo
30.5. 17.30 V. Leváre – Jablonové Mosor, Fischer, Srna ; Minarovič
30.5. 17.30 Závod – Viničné Valko, Hádek, Abrman; Randa

Semifinále Pohára BFZ: seniori
22.5. 17.30 Kalinkovo – Inter Berner (AR2) za Pariláka

Semifinále Pohára BFZ: dorast
22.5. 17.30 Ivanka – FC Petržalka „B“ Gosiorovský (AR1) za Hádeka

Dorast SD3R – 28. kolo
25.5. 16.30 K. Ves – Ivanka Ralbovský (AR2) za Križka
25.5. 17.00 Vrakuňa – ŠKP Parilák (AR1) za Kudlicu
25.5. 14.30 Sv. Jur – Kostolište Tanuška (R) za Bernera, Brejcha AR2 za ObFZ-v
26.5. 13.30 Rača – Domino Tanuška, Orlický, Martiška za ObFZ-m
26.5. 10.30 Iskra – PŠC Pezinok Moravec (AR2) za Ďurča M.

Dorast MD3R – 17. kolo
21.5. 17.00 Domino – K. Ves Bláha, Ďurčo M., Chromý

Dorast MD3R – 26. kolo
25.5. 9.00 Vrakuňa – ŠKP Hrazdira, Martinka
25.5. 14.30 K. Ves – Domino Ralbovský (AR2) za Križka

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 24. kolo
25.5. 9.00-11.00 Lozorno – FA Bratislava Lazar, Hušek za ObFZ-v
26.5. 13.00 Ivanka – Iskra Augustovič za ObFZ-v (iba ml.žiaci)
26.5. 13.30-15.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa Křivan, Černý za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 17. kolo- 28.5.2013 (utorok)
28.5. 18.00-16.30 Domino – BCT Vašš, Abrman
28.5. 18.00-16.30 Lozorno – Ružinov Hušek, Gilan za ObFZ-v
28.5. 18.00-16.30 D. N. Ves – Ivanka Ralbovský, Krč
28.5. 18.00-16.30 D. Lužná – PŠC Pezinok Valko, Hádek
28.5. 18.00-16.30 Rača – Vrakuňa Smirnov, Martinka

LMŽ SFZ U-12, U-13- 19.kolo
26.5. 13.00-14.30 Ružinov – K. Ves Matejová za Lacenu
25.5. 9.00 Domino U-13 – Senec U-13 Kocúrek za Brodyho

Priateľské stretnutia ObFZ v Ivanke pri Dunaji
29.5. 11.00 ObFZ-m (2002) – ObFZ-v (2002) Valko
29.5. 13.00 ObFZ-m (2001) – ObFZ-v (2001) Hádek, Valko

Prípravka ( PMA ) 21. kolo
25.5. 10.30 Domino – Slovan „B“ Kocúrek za Brodyho
25.5. 16.00 Senec – Rača Švárny za Kuzmovú

Prípravka ( PMA ) 21. kolo
27.5. 16.00 Ružinov – Inter Krčová

Prípravka ( PMB ) 21. kolo
25.5. 17.00 Senec – Rača Švárny za Kuzmovú

Prípravka ( PMB ) 18. kolo
27.5. 16.00 Ružinov – Inter Kuzmová

Prípravka ( PMB 2 ) 21. kolo
26.5. 14.30 Čunovo – Jarovce Lovás

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori – S5VA – 21. kolo
26. 5. 17.00 Suchohrad – Sološnica R za Ďurča
26. 5. 17.00 M. Leváre – Gajary Ďurčo za Hudyho
25. 5. 17.00 Marianka – Borinka Strapek za AR2

Seniori – S5VB – 28. kolo
26. 5. 17.00 Sv. Jur B – Modra AR2 za Kardelisa
26. 5. 17.00 Dubová – Malinovo Bočák J. za Olšu M.

Dorast – SD4VA – 17. kolo
25. 5. 17.00 Žolik MA – Pl Štvrtok      zmena času!
26. 5. 14.30 Lozorno – Jakubov Ďurčo za R

Dorast – SD4VB – 24.kolo
26.5. 14.30 Budmerice – Modra Lauer (AR1) za Straku
26.5. 14.30 B. Pezinok – Viničné Koštrna, Gaži za ObFZ-m

Žiaci – SZVMA – 21. kolo
26. 5. 10.00 ŽOLIK B – Závod R za Hudyho
26. 5. 14.30 Kuchyňa – diev. – Gajary      zmena termínu!

Žiaci – SZVPK – 18. kolo
26. 5. 15.00 Dubová – Modra Olša D. za Opálka
26. 5. 15.00 Doľany – Sl. Grob Opálek za Lieskovského
25. 5. 10.00 B. Pezinok – Báhoň Zborovan za Kardelisa      zmena termínu!

Žiaci – SZVSC – 17. kolo
26. 5. 15.00 Tomášov – N. Dedinka Ďurčo M      zmena času!

Žiaci – SZVSC – 13. kolo
26.5. 11.30 Most – Malinovo      zmena času!

Prípravka – PrPK – 18. kolo
26. 5. 15.30 Jablonec – Modra      zmena termínu!

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV