Výsledky ZHL BFZ starších a mladších žiakov ,,O Pohár predsedu BSK”:

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2016/2017 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2002 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2004 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi posledného 7. kola v kategórii starších žiakov a predposledným 6. kolom v kategórii mladších žiakov.

Výsledky Zimnej halovej ligy starších a mladších žiakov BFZ – O Pohár predsedu BSK.

STARŠÍ ŽIACI (nar. po 1. 1. 2002 a mladší, Hala Lekárskej fakulty Mlynská dolina Bratislava)

Skupina “A” – posledné 7. kolo (5. 2. 17): FKP Dúbravka “A” – FK Šam.Hamuliakovo 11:0, Cox a Januška po 4, Fízik, Kovács, Keys. FK Lamač – ŠK Šenkvice 0:7, Vacho a Oškera po 2, Šoka, Korič, Hájnik. FK Scorpion – NMŠK 1922 BA 5:4, Mifkovič a Mulik po 2, Caban – Košík 3, Fratrič. ŠK N. Dedinka – SDM Domino “A” 0:8, Višnievsky 2, Vacula, Olejka, Kohút, Šelc, Bínovský, Franek.

1. SDM Domino A 7 5 1 1 44:21 16

2. ŠK Šenkvice 7 5 1 1 41:19 16

3. FKP Dúbravka A 7 5 0 2 45:15 15

4. FK Scorpions 7 4 1 2 32:32 13

5. NMŠK 1922 BA 7 4 0 3 29:20 12

6. FK Lamač 7 1 1 5 21:46 4

7. ŠK Nová Dedinka 7 1 1 5 19:37 4

8. FK Š.Hamuliakovo 7 0 1 6 13:54 1

Poradie strelcov: 13 gólov – Cox (FKP A), 12 – Šoka (Šenkvice), 11 – Hornáček (NMŠK 1922), 9 – Januška (FKP A), 8 – Mulik (Scorpions), Vacula, Franek (Domino A), 6 – Goldschmidt (Domino A), 5 – Borkovič (Lamač), Tokár, Sandtner (Šenkvice), Hlavatý, Mifkovič (Scorpions), Lukács (N. Dedinka), Košík (NMŠK), 4 – Timko, Kotrík (Šam./Ham.), Kudláč (Lamač), Purdek, Caban (Scorpions), Žilinský, Hájnik (Šenkvice), Bernhauer, Kovács, Fizik (FKP A), 3 – Lacho, Pružinec, Bínovský (Domino A), Somorovský, Korič (Šenkvice), Rybár (Scorpions), Havrilla (NMŠK 1922), Múčková, Mečár (N. Dedinka), Trenčan, Idrisov (Lamač), 2 – Szabo, Múčka, Braviak, Konečný (N. Dedinka), Badalov (Scorpions), Čief, Martinkovič (NMŠK), Vacho, Oškera (Šenkvice), Rožka, Olejka, Kohút, Višnievsky (Domino A), Duffek, Mazán, Thorpe, Špitalský, Keys (FKP A), Holossy (Šam./Ham.), 1 – Šelc, Blažek, Tuhý, Mikuška, Králik (Domino A), Kohút, Tóth, Bognár (Šam./Ham.), Beliansky, Blanár, Piteľ, Čumakov, Hargaš, Fratrič (NMŠK 1922), Ištok (Scorpions), Molora (FKP A), Vrba, Brunovský, Kováč, Olejar, Kočiš, Zeman (Lamač), Juranová (Šenkvice).

Skupina “B” – posledné 7. kolo (5. 2. 17): SDM Domino “B” – Iskra Petržalka 1:15, Karolčík – Matuška, Shatylo a Oparty po 3, Jančo 2, Dospel, Takáč, Csiba, Podhajeczký. Slovan Ivanka p/D. – NMŠK 1922 žiačky 3:0 kont. FKP Dúbravka “B” – ŠK Vrakuňa 0:9, Majerčák 3, Blažek a Žiak po 2, Nemček, Tóth. ŠK Tomášov – Žolík Malacky 3:12, Sirkovský 2, Košč – Kuma 3, Novák a Zachar po 2, Šesták, Karman, Vasaráb, Lipták, Lopoš.

1. ŠK Žolík Malacky 7   7 0 0 96:14 21

2. ŠK Vrakuňa 7    6 0 1 50:11 18

3. MŠK Iskra Petržalka 7    5 0 2 40:31 15

4. FK Slovan Ivanka p/D. 7    3 1 3 27:32 10

5. ŠK Tomášov 7    2 2 3 23:34 8

6. FKP Dúbravka “B” 7    2 1 4 25:28 7

7. SDM Domino “B” 7    1 0 6 23:67 3

8. NMŠK 1922 – žiačky 7   0 0 7 2:69 0

Poradie strelcov: 13 – Kuma (Žolík), 12 – Karman (Žolík), 11 – Oparty (I. Petržalka), Zachar (Žolík), 10 – Šimek (Žolík), 9 – Blažek (Vrakuňa), 8 – Kadlic (Domino B), Haramia, Lipták, Vasaráb (Žolík), 7 – Farkaš (Tomášov), Herzán (Vrakuňa), Novák (Žolík), 6 – Saakjan (FKP B), Žiak (Vrakuňa), Lopoš (Žolík), 5 – Hrebeň (Žolík), Volek (Ivanka), Csiba (I. Petržalka), Majerčák (Vrakuňa), 4 – Mesároš, Lavrinčík, Malík (Vrakuňa), Antal, Sirkovský (Tomášov), Jamnický (FKP B), Dvorak, Matuška, Shatylo (I. Petržalka), Šesták (Žolík), 3 – L. Štefkovič, Petrovský, Hlinčík, Labaš, Chudada (Ivanka), Mrocková, Patúc, Karolčík (Domino B), Peterka, Paracka (Vrakuňa), Špitalský, Ivák, Duffek (FKP B), Dučaj, Dospel (I. Petržalka), Košč (Tomášov), 2 – Mitrišin (Žolík), M. Štefkovič (Ivanka), Rigo (Vrakuňa), Sojka, Zatovič, Mazán (FKP B), Fakla, Furdík (Tomášov), Jančo (I. Petržalka), 1 – Jurištová, Zápražná (NMŠK 1922), Bajči, Praslička, Takáč, Podhajeczký (I. Petržalka), Horváth (Tomášov), Molnár, Boušek (Ivanka), Mauer, Babík, Štefančin, Kružliak, Džuppa, Gostič (Domino B), Rizvani, Novota (Žolík), Nemček, Tóth (Vrakuňa).

Stretnutia rozhodovali James Triskal a Martin Abrman.

Program finálovej časti ZHL BFZ starších žiakov – 18. 2. 2017 /sobota/ v hale Domu Športu, Junácka 6, Bratislava:

12.30 1. semifinále: 1 – 3 SDM Domino „A“ – ŠK Vrakuňa

13.20 2. semifinále: 2 – 4 ŠK Žolík Malacky – ŠK Šenkvice

14.10 o 3. miesto:

15.00 o 1. miesto:

15.50 Vyhodnotenie turnaja starších žiakov a odovzdanie cien.

MLADŠÍ ŽIACI (nar. po 1. 1. 2004 a mladší, telocvičňa SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača)

Výsledky predposledného 6. kola (4. 2. 17): 9.00 NMŠK 1922 Bratislava „B“FK Limbach 4:2 (2:0), Tesák, Dorošenko, Baláž, Šedivý – Chvíla, Hanker. 9.50 FK BlatnéIskra Petržalka „B“ 4:4 (1:2) – na pok. kopy 3:2, Struhárik 2, Varga, Fukas – Fusek, Rumíšek, Juráš, Kulacs. 10.40 ŠK BernolákovoMŠK Kráľová p/S. 4:1 (1:1), Guoth 2, Méry, Tóth – Krátky. 11.30 semifinále: FK RačaNMŠK 1922 „A“ 10:5 (4:1), Mikuš 6, Gabura 2, Vlčák, Buzaši – Lazík 2, Jurišta, Markócsy, Jakabovič. 12.20 semifinále: PFA ŠTK ŠamorínŠK Žolík Malacky 14:0 (4:0), Kiss 4, Penčev 3, Udvardi 2, Šníder, Fraňo, Čulaga, Varga, Kucsera. 13.10 ŠK VrakuňaTJ Čunovo 3:1 (1:1), Meszároš, Malík, Damborský – Bodics. 14.00 FK Ivanka p/D.Slovan Modra 6:1 (3:0), Frtús 2, Jozič, Mikuláš, Weissmann, Vasiľ – Tabaček. 14.50 FK LamačŠK Šenkvice 1:5 (0:1), Chiriac – Peško 4, Bilčík. 15.40 semifinále: Iskra Petržalka „A“SDM Domino 4:5 (1:2), Hlpka 3, Heteš – Šmilňák 3, Lorenc, Kováč. 16.30 semifinále: ŠK Nová DedinkaSFC Kalinkovo 2:4 (2:1), Dian, Kocka – Blanarovič 3, Hrdličková.

Poradie strelcov: 12 gólov – Kiss (Šamorín), Hlpka (I. Petržalka A), 10 – Hrdličková (Kalinkovo), 9 – Balážik (NMŠK A), Blanarovič (Kalinkovo), 8 – Repaský (Žolík), Mikuš (Rača), Čulaga (Šamorín), 7 – Dobrovič (Kráľová), Lazík, Jurišta, Markócsy (NMŠK A), Kucsera (Šamorín), Malík (Vrakuňa), Bilčík (Šenkvice), 6 – Klaučo (I. Petržalka A), Kajoš (N. Dedinka), Peško (Šenkvice), Penčev, Šníder (Šamorín), Varga (Blatné), Vlčák (Rača), 5 – Plavnik (Kalinkovo), Mosnák (Šenkvice), Udvardi (Šamorín), Bochnička (Rača), Guoth (Bernolákovo), Šmilňák (Domino), 4 – Roller (N. Dedinka), Boušek, Frtús (Ivanka), Šauša, Kubinec (Žolík), Zajíc (Domino), Tóth (Bernolákovo), Tabaček (Modra), 3 – Hlásnik (I. Petržalka A), Kakaš (N. Dedinka), Šimončík, Janvars, Chiriac (Lamač), Jehlár, Fusek (I. Petržalka B), Švarc, Gašpar, Ďurica (Žolík), Hrivnák, Jakabovič (NMŠK A), Turlík (Domino), Tóthová (Modra), Ďurači (Čunovo), Tóth (Šamorín), Talajka, Vanko, Lukáč, Stroppiana (Bernolákovo), Taufer, Hudák, Polakovič (Rača), Korytiak (Blatné), Tesák (NMŠK B), Hanker (Limbach), 2 – Podloha (Lamač), Dian, Nagy (N. Dedinka), Gajdoš, Novotný, Neupauer (I. Petržalka A), Lovás, Melioris, Jozič, Vasiľ (Ivanka), Stojkovič (Vrakuňa), Fratrič (NMŠK A), Skurák, Zeman (I. Petržalka B), Králik, Tomášov (Kráľová), Haramia (Žolík), Kováč, Lorenc, Pružinec (Domino), Labaj (Čunovo), Kudlička (Kalinkovo), Š. Polakovič, Setnický, Bariny (Šenkvice), Adamec (Bernolákovo), Bartal, Fraňo (Šamorín), Doroshenko (NMŠK B), Struhárik (Blatné), Gabura (Rača), 1 – Strešnjak, Formánek, Čerňanský, Meszároš, Damborský (Vrakuňa), Kocka, Štofa, Vadovič (N. Dedinka), Kováč, Rajdl (Lamač), Mikuláš, Weissmann (Ivanka), Koller, Rumíšek, Juráš, Kulacs (I. Petržalka B), Šagát, Frniak, Krátky (Kráľová), Staroň, Dunár, Procházka (NMŠK A), Vavřík, Chvíla (Limbach), Višváder (Žolík), Füle (Kalinkovo), Mrocek, Katriňák (Domino), Jurka, Gura (Šenkvice), Tichý, Dobai (Modra), Šiška, Baláž, Šedivý (NMŠK B), Buzek, Méry (Bernolákovo), Heckl, Kubica, Dugovič, Greguš, Fukas (Blatné), Knap, Rojnik, Mišík, Pilinský, Buzaši (Rača), Kosťov, Varga (Šamorín), Bodics (Čunovo), Heteš (I. Petržalka A).

Stretnutia rozhodovali Michal Volek a Maroš Kramár.

Program posledného 7. kolo – 11. 2. 17 sobota /telocvičňa SOŠ Na Pántoch 9, BA – Rača/

09.00 o 19. miesto: FK Limbach – TJ Čunovo

09.50 o 17. miesto: NMŠK 1922 Bratislava BŠK Vrakuňa

10.40 o 15. miesto: Iskra Petržalka B – Slovan Modra

11.30 o 13. miesto: FK Blatné – FK Ivanka p/D.

12.20 o 11. miesto: MŠK Kráľová p/S. – FK Lamač

13.10 o 9. miesto: ŠK BernolákovoŠK Šenkvice

14.00 o 7. miesto: NMŠK 1922 A – ŠK Žolík Malacky

14.50 o 5. miesto: Iskra Petržalka A – ŠK Nová Dedinka

15.40 Zápas č. 1 : FK Rača – PFA ŠTK Šamorín

16.30 Zápas č. 2 : SDM Domino – SFC Kalinkovo

Poznámka: Víťaz zápasu č. 1 bude zaradený v prvom semifinále pod č. 1, porazený zo zápasu č. 1 bude zaradený pod č. 3, víťaz zápasu č. 2 bude zaradený v druhom semifinále pod č. 2 a porazený zo zápasu č. 2 bude zaradený pod č. 4. PROGRAM finálovej časti ZHL ml. žiakov – 18. 2. 2017 sobota /športová hala Domu Športu, Junácka 6, Bratislava/: o 9,00 h. 1-4, o 9,50 h. 2-3, o 10,40 h. o 3. miesto /porazení/, 11,30 h.: finále /víťazí/, 12,20 h.: vyhodnotenie turnaja mladších žiakov a odovzdanie cien.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV