Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.3.-5.4. 2017 č. 21

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 17. kolo

1.4. 11.00-13.15 Slovan – B. Bystrica Malárik, Ruc, Laciňák (HP Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 16. kolo

1.4. 10.00-12.00 FCA Petržalka – AS Trenčín Straka T., Tanglmayer, Martinkovič

SP Ženy – Semifinále – 1. zápas

29.3. 15.00 (STREDA) Slovan – Šaľa Pavlíková, Matejová, Krčová

I. Liga Ženy – 11. kolo

1.4. 13.00 Slovan – FC Nitra Martiška, Lauer, Bláha

I. Liga Juniorky – 11. kolo

1.4. 15.00 Slovan – FC Nitra Bláha, Lauer, Martiška

II. Liga Ženy skupina „A“ – 13. kolo

1.4. 13.00 FK Dúbravka – Kopčany Henček, Budáč

1.4. 15.00 NMŠK 1922 – D. Lužná Kalmár, Triskal

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 19. kolo – dohrávka

29.3. 10.00-12.30 (STREDA) Domino – Gabčíkovo Parilák, Tanglmayer, Valko

II. Západ SD – MD U19, U17 – 21. kolo

1.4. 10.00-12.30 Domino – Dubnica Kica, Kardelis, Fischer

1.4. 10.00-12.30 Inter – P. Bystrica Polakovič Ľ., Srna, Tománek (HP UT Stupava)

2.4.10.00-12.30 K. Ves – Z. Moravce Bohun, Piatka, Kica (HP Stará Bajkalská)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 17. kolo

2.4. 15.30 Lanžhot – Ivančice Lauer, Dujava, Martiš; Jablonický

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo

1.4. 16.30 PŠC Pezinok – Rohožník Piatka, Martiš, Gaži; Beňo

2.4. 10.30 Rača – Kráľová p/S Martiška, Ježík, Henček; Príkopa

2.4. 16.30 Ivanka p/D – Inter Straka T., Malárik, Bláha; Lazar

2.4. 16.30 Vajnory – Lozorno Parilák, Polakovič Ľ., Laciňák; Hájek

2.4. 16.30 Bernolákovo – Most p/B Vondryska, Tichánek, Vinklárek za JmKFS; Pinček

2.4. 16.30 D. Lužná – Rovinka Vašš, Ruc, Olša D.; Keller

2.4. 16.30 FC Malacky – D. N. Ves Tanglmayer, Martinkovič, Maretta; Truchlý

2.4. 16.30 Báhoň – Tomášov Tománek, Hudy, Ralbovský; Páchnik

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo – dohrávky

29.3. 17.00 (STREDA) Domino – V. Leváre Sabela, Lalo, Kalmár; Šuniar

5.4. 17.00 (STREDA) Lamač – Čunovo Pati Nagy, Vasilenko, Budáč; Líška

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 19. kolo

1.4. 16.30 Domino – Vrakuňa Lalo, Vasilenko, Pati Nagy; Banič

1.4. 16.30 Lamač – S. Grob Bohun, Hádek, Sabela; Ľupták

2.4. 16.30 Kalinkovo – Jablonové Srna, Štofik, Kardelis; Brody

2.4. 16.30 Limbach – V. Leváre Čižmár, Kalmár, Strapek; Marczell

2.4. 16.30 Viničné – Jakubov Fischer, Kachnič, Krčová; Mydlárik

2.4. 16.30 Šenkvice – Čunovo Choreň, Szakáll, Gosiorovský; Šuniar

2.4. 16.30 Rusovce – Závod Valko, Matejová, Budáč; Chladek

2.4. 16.30 Borinka – FCA Petržalka Kočický, Franek, Triskal; Pavlík R.

St. Dorast III. Liga SD3R – 17. kolo – dohrávka

29.3. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – PŠC Pezinok Čižmár, Brody, Triskal

St. Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo

1.4. 10.00 NMŠK 1922 – Šamorín Hamuliakovo Maretta, Parilák, Kočický

1.4. 14.00 D. N. Ves – Rohožník Štofik, Krčová, Gosiorovský

1.4. 16.30 Dubová – Ružinov Olša D., Vašš, Choreň

2.4. 14.00 MŠK Senec – Iskra Petržalka Hádek, Lalo (HP Igram)

2.4. 14.00 Šenkvice – D. Lužná Gosiorovský, Szakáll, Choreň

2.4. 15.00 Inter „B“ – Rača Gaži, Pati Nagy, Sabela (HP UT Stupava)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 15. kolo

2.4. 10.00 D. N. Ves – P. Úľany Sabela, Gaži

2.4. 10.30 Sv. Jur – Iskra Petržalka Martinkovič, Tanglmayer

2.4. 10.45 Lamač – Zohor Matejová, Budáč

2.4. 12.00 MŠK Senec – Ružinov Lalo, Hádek (HP Igram)

2.4. 13.00 Rača – NMŠK 1922 Henček, Ježík

2.4. 13.30 Šamorín Hamuliakovo – Tomášov Knopp, Bogdáň, Kravárik za ObFZ-m (HP Hamuliakovo)

2.4. 16.30 Domino „B“ – PŠC Pezinok Martiška

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 19. kolo

1.4. 9.00-11.00 Šenkvice – Domino Ježík, Olša D.

1.4. 10.00-12.00 MŠK Senec – FKP Dúbravka Hádek, Szakáll (HP Reca)

1.4. 10.00-12.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Valko, Strapek

1.4. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Rača Čižmár, Franek

2.4. 9.30-11.30 Vrakuňa – D. N. Ves Ralbovský, Triskal

2.4. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Ružinov Tománek, Hudy

2.4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur Štofik, Vasilenko

Prípravka PMA1 – 14. kolo

1.4. 9.00 D. N. Ves – MŠK Senec Malovec Ri.

1.4. 13.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Šafárik

1.4. 14.00 FKP Dúbravka – Slovan Kurina

1.4. 14.30 Domino – Inter Šusták ml.

2.4. 9.00 K. Ves – D. Lužná Štepanovský

2.4. 10.00 FCA Petržalka – Rača Šusták ml.

Prípravka PMB1 – 14. kolo

1.4. 10.30 D. N. Ves – MŠK Senec „B“ Malovec Ri.

1.4. 12.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Šafárik

1.4. 14.00 FKP Dúbravka – Slovan „B“ Ťažký

1.4. 14.30 Domino – Inter (R)

2.4. 10.15 K. Ves – D. Lužná Štepanovský

2.4. 11.00 FCA Petržalka – Rača Šusták ml.

Prípravka PMC – 14. kolo

1.4. 12.00 D. N. Ves – MŠK Senec „C“ Malovec Ri.

1.4. 11.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Šafárik

1.4. 15.30 FKP Dúbravka – Slovan „C“ Kurina

1.4. 15.30 Domino – Inter Šusták ml.

2.4. 11.30 K. Ves – D. Lužná Štepanovský

2.4. 11.00 FCA Petržalka – Rača (R)

Prípravka PMA2 – 12. kolo

1.4. 9.00 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica Ufnár

1.4. 9.30 FC Malacky – FA Bratislava (R) za ObFZ-v

1.4. 9.30 Ivanka p/D – Vajnory Marczell

1.4. 10.00 N. Dedinka – Iskra Petržalka Kašper

2.4. 11.00 FK Dúbravka – FA Lafranconi Pusztai

Prípravka PMB2 – 12. kolo

1.4. 10.15 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica Ufnár

1.4. 9.30 FC Malacky „B“ – FA Bratislava (R) za ObFZ-v

1.4. 11.00 Ivanka p/D – Vajnory „B“ Marczell

1.4. 9.00 N. Dedinka – Iskra Petržalka Kašper

2.4. 9.30 FK Dúbravka – FA Lafranconi Pusztai

Prípravka PMA3 – 11. kolo

1.4. 10.30 FK Mariathal „C“ – Čunovo (R)

1.4. 11.00 Rusovce – Lamač (R)

1.4. 12.00 Scorpions – Domino „C“ (R)

2.4. 10.00 FCA Petržalka – Jarovce (R)

Prípravka PRMA – 15. kolo

1.4. 10.30 Kostolište – Závod Kožuch

2.4. 9.00 Stupava – Studienka (R)

2.4. 9.30 Láb – Lozorno (R)

2.4. 10.00 Vysoká p/M – Jakubov (R)

2.4. 10.00 Rohožník – Zohor Ďurčo P.

2.4. 10.00 V. Leváre – Sološnica Lukeš

Prípravka PRPK – 17. kolo

1.4. 9.00 CFK Pezinok – Báhoň Húska

1.4. 10.00 S. Grob – PŠC Pezinok Tahotný

1.4. 10.30 Limbach – Častá (R)

1.4. 11.00 Viničné – Vištuk Húska

2.4. 10.00 Budmerice – Sv. Jur Olša M.

2.4. 14.00 Vinosady – Šenkvice (R)

2.4. 14.00 Grinava – Jablonec (R)

Prípravka PRSC – 16. kolo

1.4. 9.30 Kráľová p/S „A“ – Čataj (R)

1.4. 9.30 Miloslavov „A“ – Rovinka (R)

1.4. 11.00 Miloslavov „B“ – MŠK Senec (R)

2.4. 9.00 Tomášov – Ivanka p/D (R)

2.4. 9.30 Most p/B – Malinovo (R)

2.4. 13.30 Bernolákovo – Šamorín Hamuliakovo (R)

2.4. 14.30 Ch. Grob – Danubia H. Šúr (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV