Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 1.-2.4. 2017 č. 21

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo

2.4. 10.30 Rača – Kráľová p/S Malárik (R) za Martišku, Ježík, Henček; Príkopa

2.4. 16.30 Ivanka p/D – Inter Straka T., Gaži (AR1) za Malárika, Bláha; Lazar

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 19. kolo

2.4. 16.30 Limbach – V. Leváre Čižmár, Vasilenko (AR1) za Kalmára, Strapek; Marczell

St. Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo

2.4. 15.00 Inter „B“ – Rača Pati Nagy (R) za Gažiho, Malárik (AR1) za Pati Nagyho, Sabela (HP UT Stupava)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 15. kolo

2.4. 10.00 D. N. Ves – P. Úľany Sabela, Pati Nagy (AR1) za Gažiho

Prípravka PMB1 – 14. kolo

6.4. 16.30 (ŠTVRTOK) Domino – Inter Malovec Ro. za (R)

Prípravka PMC – 14. kolo

2.4. 11.00 FCA Petržalka – Rača Lehuta za (R)

Prípravka PMA2 – 12. kolo

1.4. 9.30 FC Malacky – FA Bratislava Rybecký za (R)

Prípravka PMB2 – 12. kolo

1.4. 9.00 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica (R) za Ufnára (Zmena UHČ)

Prípravka PMA3 – 11. Kolo

1.4. 10.30 FK Mariathal „C“ – Čunovo Blaho za (R)

1.4. 11.00 Rusovce – Lamač Pusztai za (R)

1.4. 12.00 Scorpions – Domino „C“ Dobrovič za (R)

2.4. 10.00 FCA Petržalka – Jarovce Lehuta za (R)

Prípravka PRMA – 15. kolo

2.4. 9.30 Láb – Lozorno Hájek za (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 16. kolo

1.4. 10.30 Iskra Petržalka – Malinovo Harajbič, Knopp ,Vanek; Brody (D) za BFZ

1.4. 16.30 FK Dúbravka – Miloslavov Abrman, Rataj, Uram, Truchlý (D) za BFZ

2.4. 16.30 Jarovce – N. Dedinka Chalka, Uram, Bočák Jo.; Lônčík (D) za SFZ

2.4. 16.30 Ch. Grob – Krasňany Volek, Rataj, Straka M.; Ľupták (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori V. liga S5V – 20. kolo

1.4. 16.30 Budmerice – Gajary Klúčik, Tahotný, Opálek; Farkaš (D) za BFZ

1.4. 16.30 Kostolište – Jablonec Habo, Farkaš M., Húska; Slezák (D) za BFZ

2.4. 16.30 Dubová – Sv.Jur“B“ Ježík (R) BFZ za Farkaša, Klúčik, Farkaš; Dadykin (D) za SFZ

2.4. 16.30 CFK Pezinok – Z. Ves Kica (R) za BFZ, Olša M., Opálek; Ležovič


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV