Obsadenie R a DS – PR BFZ 5.-15.11. 2019 č. 15

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 17. kolo

10.11. 10.30 Šamorín – B. Bystrica  Ruc, Sluk, Bláha, Kačenga; Budáč; Richtárik

Medzištátne priateľské stretnutie U16 (HP Akadémia DAC D. Streda)

5.11. 15.30 (UTOROK) Slovensko – Srbsko  Chromý, Straka, Bláha  

Medzištátne priateľské stretnutia U15 (HP Akadémia DAC D. Streda)

12.11. 15.30 (UTOROK) Slovensko – Wales  Malárik, Lauer, Henček   

14.11. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko – Wales  Parilák, Ralbovský, Volek   

Ptiateľslé stretnutie WU19 (HP V. Biel)

15.11. 10.00 (PIATOK) Slovensko – Spartak Trnava  Piatka, Hádek, Dúbravec

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 14. kolo

8.11. 13.00-15.30 (PIATOK) Inter – K. Ves  Hajnala, Bláha, Dúbravec; Vnuk

9.11. 9.00-11.30 MŠK Senec – Partizánske  Hegedüs, Bohun, Martiš; Truchlý   

9.11. 10.00-12.30 FC Petržalka – L. Trnava  Srna, Čižmár, Kožuch; Farkaš

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo

8.11. 17.00-15.00 (PIATOK) FC Petržalka – D. Streda  Choreň, Vasilenko, Tanglmayer

9.11. 10.00-12.00 Inter – Levice  Bláha, Choreň, Sabela    

10.11. 10.00-12.00 K. Ves – Domino  Bogdáň, Vanek, Gosiorovský        

Ženy I. Liga – 9. kolo

10.11. 14.00 Slovan – Bardejov  Vašš, Volek, Uram  

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 9. kolo

10.11. 15.00 FC Petržalka – NMŠK 1922  Tramita      

Žiačky I. Liga – WU15 – 9. kolo

10.11. 17.00 FC Petržalka – NMŠK 1922  Tramita

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 11. kolo

6.11. 17.00 (STREDA) Inter – Bernolákovo  Vašš, Martinkovič, Kakaščik; Truchlý  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 15. kolo

9.11. 13.30 Inter – Most p/B  Henček, Harajbič, Kakaščik; Líška

9.11. 13.30 MŠK Senec – Tomášov  Polakovič, Hajnala, Kachnič; Darlea  

9.11. 13.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Hudy, Volek, Bogdáň; Perašín  

9.11. 13.30 FC Malacky – Rusovce  Pati Nagy, Ďurčo, Kardelis; Mydlárik  

9.11. 13.30 Báhoň – Kalinkovo  Vašš, Ralbovský, Martinkovič; Jablonický   

10.11. 13.30 Ivanka p/D – Rača  Choreň, Ježík, Martiš; Schmidt  

10.11. 13.30 D. Lužná – Rovinka  Bohun, Hegedüs, Krčová; Pinček   

10.11. 13.30 Rohožník – Bernolákovo  Pavlíková, Dujava, Srna; Bóllo

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 15. kolo

9.11. 13.30 Domino – Sv. Jur  Farkaš, Gosiorovský, Uram; Keller  

9.11. 13.30 Kostolište – Limbach  Fischer, Piatka, Valko; Lazar  

9.11. 13.30 Závod – Vrakuňa  Lauer, Dúbravec, Vanek; Hlavenka  

9.11. 13.30 Lamač – CFK Pezinok  Lomňančík, Polák, Tramita; Marczell  

10.11. 13.30 Láb – Vajnory  Cvengroš, Vasilenko, Orlíková; Pavlík R.  

10.11. 13.30 V. Leváre – Jakubov  Čižmár, Tanglmayer, Triskal; Príkopa  

10.11. 13.30 K. Ves – S. Grob  Sabela, Hádek, Szakáll; Brody  

St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo

9.11. 9.30 D. N. Ves – Bernolákovo  Šafárik, Malovec Ri., Duhaň za ObFZ-m

9.11. 10.30 Most p/B – NMŠK 1922  Gvora, Šusták, Veselý za ObFZ-m

9.11. 15.30 FC Petržalka „B“ – Žolík Malacky  Turčan, Malovec Ro., Kravárik za ObFZ-m

10.11. 9.00 PŠC Pezinok – Zohor  Polák, Farkaš  

10.11. 10.30 Rača – Ivanka p/D  Křivan, Koštrna za ObFZ-m

10.11. 11.00 Ružinov – Lozorno  Ihnacik, Šafárik za ObFZ-m   

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 15. kolo

9.11. 10.00 Domino „B“ – D. Lužná  Gosiorovský, Uram  

9.11. 13.00 NMŠK 1922 – Rača  Durkač, Ťažký za ObFZ-m

10.11. 12.30 Rača – MŠK Senec „B“  Koštrna, Křivan za ObFZ-m

10.11. 13.30 Sv. Jur – Ivanka p/D  Martinkovič    

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 15. kolo

9.11. 10.00 Žolík Malacky – Jakubov  Tománek

9.11. 13.00 Kalinkovo – D. N. Ves  Chalka (R) za ObFZ-m   

10.11. 9.30 FK Dúbravka – Rusovce  Kožuch, Lomňančik   

10.11. 13.00 FC IMAS – Jarovce  Tománek


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold