ÚRADNÁ SPRÁVA Č.26 ZO DŇA 10.01.2020

Sekretariát

Sekretariát BFZ oznamuje zmeny štatutárnych zástupcov vo FK

ŠK Svätý Jur – Ľubomír Polakovič m: 0903 264 543 email: lpolakovic@chello.sk

FCL D.N.Ves – Peter Špacír m: 0905 321 204 email: peter.spaco@gmail.com

Športovo – technická komisia

Emailová adresa ŠTK BFZ na komunikáciu s klubmi:

email ŠTK: stk@futbalbfz.sk

Oznamuje:

ZT BFZ seniorov: Do skupiny “Petržalka” bolo doplnené mužstvo Lokomotíva D.N.Ves namiesto Tomášikova. Do semifinále postúpia víťazi skupín a najlepšie družstvo z druhého miesta. Propozície ZT seniorov a dorastu nájdete TU

Matrika

Znenie Registračného a prestupového poriadku SFZ /RaPP/, schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019 nájdete na stránkach www.futbalsfz.sk/legislativa-predpisy-sfz-poriadky, bfz.futbalnet.sk a www.futbalbfz.sk /dokumenty/.

Zmeny a doplnenia Registračného a prestupového poriadku SFZ (schválené VV SFZ dňa 18. júna 2019):

Článok 19/2 – Registračné obdobia.Žiadosť o prestup amatéra sa podáva v registračných obdobiach a to:

a) od 26.06. do 15.07. kalendárneho roka (letné registračné obdobie bez obmedzenia),

b) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie s obmedzením),

c) od 01.07. do 30.09. kalendárneho roka (letné registračné obdobie zo zahraničia),

d) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie s obmedzením),

e) od 01.01. do 31.03. kalendárneho roka (zimné registračné obdobie zo zahraničia).

Oznamujeme FK, že termín prestupu amatéra bez obmedzenia skončil dňom 15.7. 2019. Prestup amatéra s obmedzením je od 1.1.2020 do 31.3.2020.                         

Odstupné za prestup amatéra bez obmedzenia /čl. 37 RaPP/ sa stanovuje podľa stupňa súťaže, z ktorého hráč prestupuje a do ktorého hráč smeruje a podľa veku hráča, ktorý hráč dosiahne v súťažnom ročníku, počas ktorého prestupuje.

Odstupné za hráča podľa článku 37a až 37c sa uhrádza prostredníctvom mesačnej zbernej faktúry na účet SFZ – viď čl. 37/4. Kompletný návod na použitie nájdete aj na: www.futbalsfz.sk/issf-platobne-predpisy.

V  ISSF v elektronickej podateľni v zložke Registrácia hráča je doplnená Žiadosť o dočasnú registráciu hráča. Táto nová žiadosť bola zriadená za účelom vykonania  zmeny registrácie hráča podľa článku 15 ods. 6 RaPP, ktorá platí pre ročník 2019/2020. Žiadame klubových ISSF manažérov, aby využívali aj žiadosť o dočasnú registráciu hráča.

V ISSF je zavedená aj novinka elektronické registračné preukazy(ERP). ERP majú platnosť 2 roky.

Komisia mládeže

Zimná halová liga starších a mladších  žiakov BFZ „O Pohár BSK“. 

Vekové kategórie

starší žiaci: ročník 2005 a mladší,

mladší žiaci: ročník 2007 a mladší.

Miesto konania

Starší žiaci: športová hala Lekárskej fakulty Mlynská dolina Bratislava,

Mladší žiaci: telocvičňa SOS Na Pántoch 9 Bratislava-Rača.

Termíny stretnutí:

Starší žiaci /nedeľa/ – III. kolo 12.1.2020, IV. kolo 19.1.2020, V.kolo 26.1.2020, VI. kolo 2.2.2020, VII. kolo 9.2.2020.

Mladší žiaci /sobota/ – III. kolo 11.1.2020, IV. kolo 18.1.2020, V.kolo 25.1.2020, VI. kolo 1.2.2020, VII. kolo 8.2.2020.

Finálová časť ZHL BFZ je plánovaná dňa 22.2.2020 /sobota/ v Domu športu, Junácka 6, Bratislava.

Program 3. kola mladších  žiakov – 11.1. 2020 /sobota/ telocvična SOŠ, Na Pántoch 9, Bratislava-Rača.

08,45 h FA Lafranconi NMŠK 1922 „A“
09,30 h Ivanka p./D.„B“ ŠK Vrakuňa „B“
10,15 h OFK Dun. Lužná MŠK Senec
11,00 h FK Vajnory Iskra Petržalka „B“
11,45 h ŠK Šenkvice ŠK Vrakuňa „A“
12,30 h TJ Rovinka „A“ ŠK Nová Dedinka
13,15 h Iskra Petržalka „A“ NMŠK 1922 „B“
14,00 h Ivanka p./Dunaji „A“ FK Rača
14,45 h FC Slovan Modra SCF Kalinkovo
15,30 h FK Lamač BA TJ Rovinka  „B“
16,15 h FKP Dúbravka ŠK Žolík Malacky
17,00 h ŠKO Miloslavov CFK Pezinok-Cajla

Program 3. kola starších  žiakov – 12.1. 2020 /nedeľa/ hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina Bratislava.

09,00 h Ivanka p/Dunaji NMŠK 1922 „B“ Priat.zápas
10,00 h FKM Dev. N. Ves MFK Záh. Bystrica „B“  
11,00 h Iskra Petržalka ŠK Šenkvice  
12,00 h ŠK Vrakuňa FK Rača „A“  
13,00 h FC Slovan Modra FKP Dúbravka  
14,00 h FK Rača „B“ FK Lamač  
15,00 h MFK Z.Bystrica „A“ ŠK Žolík Malacky  

 KM BFZ Vám v Novom roku 2020 želá veľa zdravia, šťastia, pracovných a osobných úspechov. PF 2020!!!

Komisia rozhodcov a delegátov

Oznamuje termíny zimných doškoľovacích seminárov: 16.2.2020 (Bratislava) seminár delegátov, 29.2.-1.3.2020 (Senec) seminár rozhodcov. Seminár rozhodcov plánuje začať s časovým posunom, aby bolo účastníkom umožnené zúčastniť sa na voľbách.

Ospravedlnenia: Vašš 8.1.-12.3.; Uram 19.1.-2.2.; .Krčová 24.1.-2.2., 22.-23.2.

Trénersko – metodická komisia

Úsek mládeže:  

Plán akcií BFZ na 1.polrok 2020

Dátum Akcia Kategória
Január:
11.01.2020 ZHL BFZ – hala SOŠ Na Pántoch (3.kolo) Kluby BFZ U13
12.01.2020 ZHL BFZ – hala Mlynská Dolina (3.kolo) Kluby BFZ U15
16-18.01.2020 Finále HSM SFZ Púchov (chlapci+ dievčatá) Kluby U13/U15
18.01.2020 ZHL BFZ – hala SOŠ Na Pántoch (4.kolo) Kluby BFZ U13
19.01.2020 ZHL BFZ – hala Mlynská Dolina (4.kolo) Kluby BFZ U15
25.01.2020 ZHL BFZ – hala SOŠ Na Pántoch (5.kolo) Kluby BFZ U13
26.01.2020 ZHL BFZ – hala Mlynská Dolina (5.kolo) Kluby BFZ U15
Február:
01.02.2020 MHT–ATTRACT KEROBAJ CUP (Dom Športu) ObFZ BA Mesto U11, ObFZ BA Vidiek U11
01.02.2020 ZHL BFZ – hala SOŠ Na Pántoch (6.kolo) Kluby BFZ U13
02.02.2020 ZHL BFZ – hala Mlynská Dolina (6.kolo) Kluby BFZ U15
08.02.2020 ZHL BFZ – hala SOŠ Na Pántoch (7.kolo) Kluby BFZ U13
09.02.2020 ZHL BFZ – hala Mlynská Dolina (7.kolo) Kluby BFZ U15
22.02.2020 Finálová časť ZHL BFZ – Dom Športu Kluby BFZ U15, U13
Apríl:
15.04.2020 Triangel U13/U14 (Bratislava) – mimo FA BFZ U13, BFZ U14
22.04.2020 Turnaj 8 U12 (OblFZ BA Mesto + BA Vidiek) BFZ U12 + kluby U12
25-29.04.2020 Regionálny turnaj U14 (Senec) – s hráčmi FA BFZ U14
Máj:
08-10.05.2020 MT Belehrad U14 –  s hráčmi FA BFZ U14
Jún:
01-02.06.2020 Školský pohár SFZ U13 – Finále ZŠ/hráči U13
04-05.06.2020 McDonald´s Cup U10 – Finále ZŠ/ hráči U10
9-11.06.2020 MT V4 Krakow U14 – s hráčmi FA BFZ U14


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV