Výsledky posledného 7. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov „ O Pohár BSK“

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2019/2020 „O Pohár BSK“, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2007 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi posledného 7. kola.

Výsledky – MLADŠÍ ŽIACI (8.2. 2020 – Telocvičňa SOŠ, Na Pántoch 9, BA – Rača)

Nadstavbová časť – posledné 7. kolo : 

O 23. miesto: Iskra Petržalka B – TJ Rovinka B 3:3, na pok. kopy 5:4, Trabalka 2, Janočko – Moniss, Gajdoš, Vozáry.

O 21. miesto: NMŠK 1922 B – OFK Dun. Lužná 8:2, Hukel 6, Repkovský 2 – Szabo, Rigová.

O 19. miesto: FK Rača – Slovan Ivanka p./Dun. B 7:10, Hurný 3, Mojžiš a Krpelan po 2 – Turner 5, Kazimír 2, Čavoš, Fröhlich, Marosz.

O 17. miesto: FK Vajnory – FKP Dúbravka 5:5, na pok. kopy 2:1, Milan Katrenčík 2, Janek, Palčák, Toman – Dananaj 2, Neštrák, Bobek, Sačurovský.

O 15. miesto: ŠK Šenkvice – FK Lamač 5:7, Baričič 3, Juríček, Babača – Vančo 4, Malík, Sabo, Harmata.

O 13. miesto: SFC Kalinkovo – NMŠK 1922 A 1:13, Krajčí – Landsmeer, Hromádka, Rigo a Šooš po 3, Polom.

O 11. miesto: Slovan Modra – CFK Pezinok Cajla 2:7, Kintler, Varga – Džurný 3, Bobovský 2, Foltanovic, Rusnák.

O 9. miesto: ŠK Vrakuňa A – MŠK Senec 2:1, Weber, Greschner – Peťovský.

O 5. – 6. miesto: Iskra Petržalka A – TJ Rovinka A 0:9, Esler a Bandik po 3, Zámečník, Baláž, Sakáč.

O 5. – 6. miesto: ŠK Vrakuňa B – FA Lafranconi 3:4, Hittner 2, Šesták – Niepel, Lamprecht (PK), Sabo, Lechnický.

Zápas č. 1: ŠK N. Dedinka – Slovan Ivanka p./Dun. A 5:5, na pok. kopy 3:2, Varga 3, Bognar, Marušinec – Smriga 2, Walzer 2 (1 z 11 m), Glodič.

Zápas č. 2: ŠKO Miloslavov – ŠK Žolík Malacky 0:7, Kráľ 2 (1 z 11 m), Kavecký, Pollák, Šimek, Švarc, Josimovič.

Stretnutia rozhodovali Miroslav Ťažký a Samuel Stolárik.

Celkové poradie strelcov po poslednom 7. kole: 

15 gólov – Voška (Miloslavov), Kazimír (Ivanka B), Džurný (Cajla),

12 gólov – Gyurösi (Vrakuňa B), Vančo (Lamač),

10 gólov – Harmata (Lamač), Hromádka (NMŠK A),

9 gólov – Rigová (D. Lužná), Varga (Modra), Bognar (N. Dedinka), Pollák (Žolík),

8 gólov – Ašványi (Vrakuňa A), Kochan (Ivanka A), Turner (Ivanka B), Bobovský (Cajla), Kavecký (Žolík),

7 gólov – Víg (I. Petržalka A), Starinský (Lafranconi), Húska (Miloslavov), Hukel (NMŠK B), Hurný (Rača), Baričič (Šenkvice), Rigo (NMŠK A), Glodič, Smriga (Ivanka A),

6 gólov – Handlovská (Ivanka A), Mikula, Gerhát (I. Petržalka A), Dubský (Vrakuňa A), Repovský, Varga (N. Dedinka), Senechkin, Landsmeer (NMŠK A), Trabalka (I. Petržalka B), Mil. Katrenčík (Vajnory), Švarc, Kráľ (Žolík),

5 gólov – Drobec (Ivanka A), Vadovič (N. Dedinka), Čavoš (Ivanka B), Krajčí (Kalinkovo), Esler (Rovinka A), Hittner (Vrakuňa B), Lamprecht, Niepel (Lafranconi), Josimovič, Šimek (Žolík),

4 góly – Luknár, Krpelan (Rača), Zapletal, Walzer (Ivanka A), Písečný (I. Petržalka A), Pečeň (Žolík), Boháč, Madleňák (Miloslavov), Hiadlovsky (Lafranconi), Tondra (Senec), Lukovský (Šenkvice), Duban (Modra), Dúbravka, Ďurák (NMŠK A), Prokop, Neštrák, Dananaj (FKP Dúbravka), Sabo (Lamač), Bandik (Rovinka A),

3 góly – A. Useini, Urbanec, Jurčík (Modra), Maniur, Kusý, Tiko (NMŠK B), Molnár (Kalinkovo), Ryzner (Lamač), Sorbyová, Bobek (FKP Dúbravka), Fedorco, Vodera, Gajdoš (Rovinka B), Žák (Lafranconi), Kysela, Šooš (NMŠK A), Vitáloš, Algayer (Senec), Poliačik (I. Petržalka B), Rothbauer, Sukič, Krištofič (Vrakuňa A), Vodera (Rovinka A), Bak (I. Petržalka A), Repkovský (NMŠK B), Palčák, Janek (Vajnory), Šesták (Vrakuňa B), Babača (Šenkvice),

2 góly – Brňák, Chvostek, Swan, Mojžiš (Rača), Salkovič (Ivanka A), Schneider, Baka, Rózsa, Pridený (Kalinkovo), Hvolka, Beško, Sačurovský (FKP Dúbravka), Danihel, Kováč, Valent (Žolík), Moniss, Potisk (Rovinka B), Hinca, Púčik (Miloslavov), Palko, Foltanovic (Cajla), Hudec, Adamovič, Pajerský, Sukič (Vrakuňa B), Peťovský, Kakaš, Baňas (Senec), Krásny, Košč, Adamčiak (D. Lužná), Fišer, Habáň, Horváthová, Zámečník, Sakáč (Rovinka A), Šarmír, Mifka, Jurícek (Šenkvice), Sláviček (I. Petržalka B), Huber, Lechnický, Sabo (Lafranconi), Marosz, Fröhlich (Ivanka B), Malík (Lamač), Kintler (Modra), Marušinec (N. Dedinka),

1 gól – Žitný, Taufer, Pitoňák (Rača), Artim, Senechkin (NMŠK B), Köszegi, Dulla (I. Petržalka A), Pridená, Gajdoš, Kvašňovský, Záhorák (Kalinkovo), Kreutz (Ivanka A), Richter, D. M. Useini, Tichý, Fraňo, Hanic (Modra), Sopko, Veisman, Vicen (Žolík), Gál, Bandík, C. Mihál, Komár, Vozáry (Rovinka B), Tomka, Foltín, Kobza (Lamač), Miškerik, Janáč, Rusnák (Cajla), Korbel, Ágh, Tvrdoň, Csicsay, Pravda (FKP Dúbravka), Snopek, Stopiak Snopková (Miloslavov), Maniur, Hukel, Čačo, Hlavačka, Polom (NMŠK A), Kalmár, Nagy, Elsaka, Kovalčík, Curko, Greschner, Dubský (Vrakuňa B), Suchánek, Pokorný, Raček (Ivanka B), Végh, Nagy, Chmúra, Kopček, Knoška, Tužinský, Šušaník, Palkovič (Senec), Harenčár, Kraľovič (Lafranconi), Krásny, Grega, Hrazdílek, Turkovičová, Szabo (D. Lužná), Juraj Gretsch, Weber, Greschner (Vrakuňa A), Krajčík, Kajoš (N. Dedinka), Baláž, Šin, Tožička, Bandik (Rovinka A), Klein, Lanator (Šenkvice), Reingraber, Kusala, Lazo, Královič, Toman (Vajnory), Janočko (I. Petržalka B).

Finálová časť ml. žiaci – 22. 2. 2020 /sobota/ Športová hala Domu Športu, Junácka 6, Bratislava:

  1. semifinále: o 9,00 hod. ŠK N. Dedinka – ŠKO Miloslavov 
  2. semifinále: o 9,50 hod. ŠK Žolík Malacky – FK Slovan Ivanka pri Dunaji  

O 3. miesto /porazení/  –  o 10.40 hod. Finále o 1. miesto /víťazí/ – o 11.30 hod. 

Výsledky – STARŠÍ ŽIACI (9.2.2020 – Hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina-BA)

Skupina A – posledné 7. kolo:

MFK Záh. Bystrica B – FK Rača A 0:10, Fontány 3, Taufer a Hurný po 2, Hudák, Pázmány, Mikuš. Iskra Petržalka – ŠK Vrakuňa 7:2, Berrettini, Zeman a Neupauer po 2, Vereš – Markovič, Pír. ŠK Šenkvice – Slovan Ivanka p/Dun. 3:4, Gura, Moravčík, Koník – Svoboda 2, Horváth, Melioris, ČK: Schwarz, ŽK: Koník (obaja Šenkvice).

  1. Ivanka             6    6    0    0    33:8    18
  2. Rača A            6    4    1     1    31:12   13
  3. Šenkvice         6    4    0    2    47:12   12
  4. I. Petržalka     6    2    0    4    18:27    6
  5. D. N. Ves        6    1    1    4    18:33    4
  6. Vrakuňa          6    1    1    4    15:33    4
  7. Z. Bystrica B   6    1    1    4    11:48    4

Poradie strelcov: 15 gólov – Svoboda (Ivanka), 14 – Mundok, Moravčík (Šenkvice), 7 – Perduk (D. N. Ves), Neupauer (I. Petržalka), 6 – L. Šimočko (D. N. Ves), Podmanický (Ivanka), 5 – Knap, Fontány (Rača), Koník (Šenkvice), 4 – Jánošík (Z. Bystrica B), Mosnák (Šenkvice), Taufer, Mikuš, Hudák (Rača), Melioris (Ivanka), 3 – Roller, Held (Ivanka), Barnáš, Markovič (Vrakuňa), Hurný (Rača), 2 – Kaniansky, Pečadný (D. N. Ves), Schwarz, Peško (Šenkvice), Mitošinka, Čajkovič (Vrakuňa), Štepanovský, Pázmány (Rača), Paul (Z. Bystrica B), Jehlár, Dubina, Vereš, Berrettini, Zeman (I. Petržalka), 1 – Hlavatý (D. N. Ves), Juráš (I. Petržalka), T. Čimo, Mader, D. Brezovský, Kusin, Znamenáček (Z. Bystrica B), Grus, Potočný, Bariny, Panenka, Borza, Gura (Šenkvice), Almáši, Steiner (Rača), Hájek, Depperu, Lacko, Czaja, Pír (Vrakuňa), Petrovský, Horváth (Ivanka).

Skupina B – posledné 7. kolo:

MFK Záh. Bystrica A – Slovan Modra 1:1, Mader – Tichý. Žolík Malacky – NMŠK 1922 B 7:0, Michalica 3, Gulbiš 2, Višváder, Geleta. FK Lamač – FKP Dúbravka 1:20, Vančo – Kaniansky 6, Briestenský 4, Račkay, Hoffmann a Berki po 2, Poliak, Šogor, Hanzel, Ivak.

  1. Žolík Malacky    6    6    0    0    37:6    18
  2. FKP Dúbravka   6    5    0    1    56:14  15
  3. Modra                 6    3    1    2    21:15  10
  4. Z. Bystrica A       6    3    1    2    20:14  10
  5. Lamač                 6    1    1    4      9:38    4
  6. Rača B                6    1    0    5    20:38    3
  7. NMŠK 1922 B    6    0    1    5      8:46    1

Poradie strelcov: 15 gólov – Kaniansky (Dúbravka), 12 – Briestenský (Dúbravka), 9 – Hoffmann (Dúbravka), 8 – Tichý (Modra), Michalica Žolík), 7 – Steiner (Rača B),  6 – Šauša (Žolík), Šogor (Dúbravka), 5 – Danihel (Žolík), Ševčík, Prokop (Z. Bystrica A), Račkay (Dúbravka), 4 – Zatkovský, Mozolík, Urbanovský (Modra), 3 – Mikuš, Fabšo (Rača), Tabaček (Modra), Gulbiš (Žolík), Vančo (Lamač), 2 – Sanz (Lamač), Macek, Švarc, Višváder (Žolík), D. Lenčeš, Morávek, Mader (Z. Bystrica A), Berki, Poliak (Dúbravka), 1 – Mocný, Hedrik, Srna, Zvozil, Alievski, Podolský, Gulej, Cvacho (NMŠK B), Farkas, Gerbery, Polák, Scholer (Lamač), Vyskočil, Pachinger (Modra), Almáši, Neupauer, Obernauer, Ištvánffy, Vajcík, Bartolčič, Kovtun (Rača B), Hollý, Broš, Znamenáček, Ivančo (Z. Bystrica A), Schifferer, Brenčič, Bridzik, Hanzel, Ivak (Dúbravka), Geleta, Halámek, Daniel, Gašpar, Orgoň (Žolík).

Stretnutia rozhodoval Milan Kardelis a Andrej Vanek.

Celkové poradie strelcov po poslednom 7. kole: 

15 gólov – Svoboda (Ivanka), Kaniansky (Dúbravka),

14 gólov – Mundok, Moravčík (Šenkvice),

12 gólov – Briestenský (Dúbravka),

9 gólov – Hoffmann (Dúbravka),

8 gólov – Tichý (Modra), Michalica (Žolík),

7 gólov – Perduk (D. N. Ves), Neupauer (I. Petržalka), Steiner (Rača B),

6 gólov – L. Šimočko (D. N. Ves), Podmanický (Ivanka), Šauša (Žolík), Šogor (Dúbravka),

5 gólov – Knap, Fontány (Rača), Koník (Šenkvice), Danihel (Žolík), Ševčík, Prokop (Z. Bystrica A), Račkay (Dúbravka),

4 góly– Jánošík (Z. Bystrica B), Mosnák (Šenkvice), Taufer, Mikuš, Hudák (Rača), Melioris (Ivanka), Zatkovský, Mozolík, Urbanovský (Modra),

3 góly – Roller, Held (Ivanka), Barnáš, Markovič (Vrakuňa), Hurný (Rača), Mikuš, Fabšo (Rača), Tabaček (Modra), Gulbiš (Žolík), Vančo (Lamač),

2 góly – Kaniansky, Pečadný (D. N. Ves), Schwarz, Peško (Šenkvice), Mitošinka, Čajkovič (Vrakuňa), Štepanovský, Pázmány (Rača), Paul (Z. Bystrica B), Jehlár, Dubina, Vereš, Berrettini, Zeman (I. Petržalka), Sanz (Lamač), Macek, Švarc, Višváder (Žolík), D. Lenčeš, Morávek, Mader (Z. Bystrica A), Berki, Poliak (Dúbravka),

1 gól – Hlavatý (D. N. Ves), Juráš (I. Petržalka), T. Čimo, Mader, D. Brezovský, Kusin, Znamenáček (Z. Bystrica B), Grus, Potočný, Bariny, Panenka, Borza, Gura (Šenkvice), Almáši, Steiner (Rača), Hájek, Depperu, Lacko, Czaja, Pír (Vrakuňa), Petrovský, Horváth (Ivanka), Mocný, Hedrik, Srna, Zvozil, Alievski, Podolský, Gulej, Cvacho (NMŠK B), Farkas, Gerbery, Polák, Scholer (Lamač), Vyskočil, Pachinger (Modra), Almáši, Neupauer, Obernauer, Ištvánffy, Vajcík, Bartolčič, Kovtun (Rača B), Hollý, Broš, Znamenáček, Ivančo (Z. Bystrica A), Schifferer, Brenčič, Bridzik, Hanzel, Ivak (Dúbravka), Geleta, Halámek, Daniel, Gašpar, Orgoň (Žolík).

Finálová časť st. žiakov – 22. 2. 2020 /sobota/ hala Domu športu, Junácka 6, Bratislava:

  1. semifinále: o 12,30 hod. FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FKP Dúbravka Bratislava
  2. semifinále: o 13,20 hod. ŠK Žolík Malacky – FK Rača Bratislava

O 3. miesto /porazení/  –  o 14.10 hod. Finále o 1. miesto /víťazí/ – o 15.00 hod. 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV