Obsadenie R a DS – PR BFZ 18.-27.8. 2020 č. 4

Súťaže riadené SFZ

Seniori Slovnaft Cup – 2. kolo

18.8. 17.00 (UTOROK) Pliešovce – B. Bystrica  Chromý, Lauer, Henček; Bacsa

19.8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Komárno  Papuča, Cvengroš, Hajnala; Zábranský

19.8. 17.00 (STREDA) NŠK 1922 – Rača  Hegedüs, Krčová, Martiš; Páchnik 

19.8. 17.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rovinka  Bohun, Hudy, Kardelis; Vician   

19.8. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – FC Malacky  Pavlíková, Vašš, Tramita; Truchlý

19.8. 17.00 (STREDA) Závod – Rohožník  Polakovič, Tománek, Kožuch; Slezák  

26.8. 17.00 (STREDA) Modra – Most p/B  Ďurčo, Dúbravec, Uram; Príkopa  

St. dorast I. liga LSD – U19 – 4. kolo

19.8. 17.00 (STREDA) Trnava – Poprad  Ďurčo, Lauer, Henček; Udvardy

19.8. 17.00 (STREDA) Senica – Nitra  Janček, Ralbovský, Lalo; Jančovič

St. dorast I. liga LSD – U19 – 5. kolo

22.8. 11.00 Slovan – B. Bystrica  Mastiš, Lauer, Lalo; Zábranský

22.8. 11.00 Trenčín – D. Streda  Choreň, Ralbovský, Henček;Sluk

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 4. kolo

22.8. 9.30-12.00 Senec – Domino  Krčová, Cvengroš, Hegedüs; Mydlárik (HP Čataj)  

23.8. 10.00-12.30 K. Ves – Piešťany  Bohun, Piatka, Tanglmayer; Líška (HP Lamač)  

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 4. kolo

19.8. 14.45-17.00 (STREDA) Slovan – D. Dtreda  Bogdáň, Šafárik, Vasilenko

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo 

22.8. 10.00-12.00 Slovan – Dubnica  Bogdáň, Kardelis

22.8. 10.00-12.00 K. Ves – Senica  Polakovič, Polák   

22.8. 10.00-12.00 FC Petržalka – Púchov  Hudy, Kožuch  

Ženy I. liga – 2. kolo

22.8. 17.30 FC Petržalka – FC Nitra  Hajnala, Šafárik   

23.8. 10.00 Slovan – Bardejov  Hegedüs, Vašš, Farkaš

Ženy Slovenský pohár – 1. kolo

26.8. 18.00 (STREDA) FK Dúbravka – FC Petržalka  Martiš, Štepanovský, Vasilenko   

Dorastenky I. liga –  WU 19– 2. kolo

22.8. 14.00 Slovan – FC Nitra  Martiš

Žiačky I. liga – WU15 – 2. kolo

22.8. 16.00 Slovan – FC Nitra  Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo

21.8. 18.30 (PIATOK) Senec – Most p/B  Somoláni A.(SFZ), Pozor(SFZ), Kováč(SFZ); Medveď(SFZ)

22.8. 17.00 Inter – Rovinka  Bohun, Vašš, Dúravec; Schmidt   

23.8. 17.00 Kalinkovo – Bernolákovo  Hajnala, Henček, Tramita; Keller  

23.8. 17.00 Báhoň – Rusovce  Hudy, Polakovič, Bogdáň; Truchlý   

23.8. 17.00 FC Malacky – D. N. Ves  Ďurčo, Hegedüs, Kachnič; Lazar   

23.8. 17.00 Tomášov – Rohožník  Pavlíková, Ralbovský, Uram; Pinček  

23.8. 17.00 Ivanka p/D – Rača  Cvengroš, Lalo, Kardelis; Jablonický   

23.8. 17.00 D. Lužná – PŠC Pezinok  Kožuch, Krčová, Martiš; Hájek   

Seniori IV. liga Bratislava – 3. kolo

22.8. 17.00 Domino – Sv. Jur  Vasilenko, Kachnič, Szakáll; Slezák   

22.8. 17.00 Vrakuňa – Láb  Tanglmayer, Uram, Piatka; Dobrovský   

23.8. 17.00 Vajnory – Kostolište  Fischer, Malovec Ri., Pati Nagy; Vician  

23.8. 17.00 Čunovo – Lamač  Brody, Srna, Gosiorovský;Farkaš   

23.8. 17.00 Závod – Jakubov  Polák, Vašš, Malovec Ro.; Hlavenka   

23.8. 17.00 N. Dedinka – K. Ves  Štepanovský, Šafárik, Čižmár; Perašín  

23.8. 17.00 CFK Pezinok – V. Leváre  Hádek, Dúbravec, Valko; Príkopa   

23.8. 17.00 Limbach – S. Grob  Ježík, Tománek, Farkaš; Darlea    

St. dorast III. liga SD – U19 – 1. kolo

22.8. 11.00 D. N. Ves – Žolík Malacky  Vašš, Brody     

22.8. 11.00 NŠK 1922 – Kráľová p/S  Malovec Ri., Malovec Ro.

22.8. 12.30 Ivanka p/D – Ružinov  Čižmár, Srna

22.8. 15.00 FC Petržalka „B“ – PŠC Pezinok  Šafárik, Hajnala

22.8. 17.00 D. Lužná – Bernolákovo  Pati Nagy, Hádek

23.8. 12.00 Domino „B“ – Zohor  Malovec Ro., Malovec Ri.

St. dorast III. liga SD – U19 – 2. kolo

27.8. 17.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Rača  Dúbravec, Hádek, Valko      

Ml. dorast III. liga MD sk. „A“ – U17 – 1. kolo

22.8. 11.00 Lamač – Inter „B“  Uram       

23.8. 11.00 FC IMAS – NŠK 1922  Tománek   

23.8. 11.30 MFK Z. Bystrica – Jakubov  Polakovič  

23.8. 13.00 Jarovce – Iskra Petržalka  Vargová(ObFZ-M), Hajovský (ObFZ-m)

Ml. dorast III. liga MD sk. „B“ – U17 – 1. kolo

22.8. 9.00 Vrakuňa – Domino „B“  Dúbravec 

22.8. 17.00 Vajnory – Senec „B“  Brody

23.8. 14.30 Miloslavov – Ružinov  Abrman (ObFZ-M), Šusták (ObFZ-m)

23.8. 14.30 Šenkvice – Modra  (R) (ObFZ-v)  

23.8. 14.30 Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Lalo

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 15. kolo

27.8. 17.30 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Domino „B“  Henček

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 3. kolo

22.8. 9.00-11.00 Rača – Vrakuňa  Štepanovský

22.8. 9.00-11.00 Sv. Jur – Ružinov  Farkaš   

22.8. 9.00-11.00 FC IMAS – Modra  Tománek

22.8. 9.00-11.00 Bernolákovo – Rusovce  Valko

22.8. 9.00-11.00 FKP Bratislava – Šenkvice  Gosiorovský

22.8. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Jarovce  Ježík

23.8. 11.00-13.00 NŠK 1922 – Žolík Malacky  Vasilenko

26.8. 17.00-15.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín – Senec  Hajnala  


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV