Obsadenie R a DS – PR BFZ 24. – 29.9. 2021 č. 10

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo

25.9. 10.00-12.30 Domino – Nitra  Ďurčo, Štepanovský, Mikulecký,  Pavlík R.

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 3. kolo

25.9. 11.00-13.15 Slovan – Senica  Hajnala, Krčová, Tanglmayer

25.9. 11.00-13.15 Petržalka – Michalovce  Polakovič, Hegedűs, Bródy

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo

25.9. 10.00-12.00 Slovan – Skalica Bláha, Fischer, Bogdáň

Ženy I. liga – 8. kolo

26.9. 18.00 Petržalka – Nové Zámky  Bláha, Vašš

Ženy II. liga – 4. kolo

26.9. 11.00 NŠK 1922 – Komárno  Martiš

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 4. kolo

25.9. 15.00 Slovan – NŠK 1922  Bláha

Žiačky I. Liga – WU15 – 4. kolo

25.9. 17.00 Slovan – NŠK 1922  Bláha

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 8. kolo

24.9 .  18.30 Senec – Most P/B  Pavlíková, Ďurčo, Krčová,  Lazar  

25.9 .  16.00 Inter – D. Lužbá  Lalo, Ralbovský, Polák,  Keller   

25.9  . 16.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Bohun, Vašš, Kachnič, Hájek

26.9 .  16.00 Rovinka – Kalinkovo Henček, Martiš, Ďurčo, Lônčik

26.9.   16.00 D. N. Ves – Rača  Tománek, Hajnala, Štepanovský, Truchlý  

26.9.   16.00 Malacky – Ivanka P/B  Hudy, Uram, Polakovič, Príkopa

26.9.   16.00 Nová Dedinka – Rusovce  Bláha, Dubravec, Cvengroš, Mydlárik  

26.9.   16.00 Tomášov – Vrakuňa  Hegedűs, Martinkovič, Ježík, Líška

Seniori IV. liga Bratislava – 8. kolo

25.9.   16.00 Lamač – Kostolište  Kožuch, Čižmár, Szakáll, Jablonický 

25.9.   16.00 Vištuk – Domino  Dubravec, Srna, Bogdáň, Slezák

26.9.   16.00 Jakubov – Jablonové  Vašš, Lalo, Ralbovský, Schmidt  

26.9.   16.00 Čunovo – Limbach  Polák, Mikulecký, Čižmár, Hlavenka   

26.9.   16.00 Závod – Slovenský Grob  Bogdáň, Dujava, Krčová, Farkaš  

26.9.   16.00 Veľké Leváre – Karlova Ves  Fischer, Tanglmayer, Kožuch, Darlea   

26.9.   16.00 CFK Pezinok – Láb  Srna, Uram, Hádek, Vnuk  

26.9.   16.00 Jarovce – NŠK 1922  Piatka, Valko, Bródy, Perašin  

26.9.   16.00 Vajnory – Sv. Jur  Šafárik, Kachnič, Gosiorovský, Dobrovský   

Seniori IV. liga Bratislava – 7. kolo

29.9.   16.00 Láb – Vištuk  Bláha, Ježík, Martinkovič,  Hlavenka   

St. dorast SD3R – U19 – 8. kolo

25.9. 10:00 Žolík Malacky – D.Lužná   Polák, Kožuch

25.9. 13:00 Ivanka P/D – IMAS  ObFZ-m, ObFZ-m

25.9. 13:00 Ružinov – Kráľová P/S  ObFZ-m, ObFZ-m

26.9. 09:00 NŠK 1922 – Domino  Bródy, Gosiorovský

26.9. 10:00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Piatka, Valko

26.9. 10:30 Rača – Dúbravka  Martinkovič, Ježík

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 6. kolo

24.9. 16:45 Malinovo – Blatné  Piatka, Valko

25.9. 13:00 Vrakuňa – Modra  ObFZ-m, ObFZ-m

25.9. 16:00 Vajnory – PŠC Pezinok  Ďurčo, Henček

26.9. 13:00 Rača – Ivanka P/B  Bohun, Foltín

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo

25.9. 11:00 IMAS – Rohožník  Čižmár, Szakáll

25.9. 14:30 Domino – Lamač   Štepanovský, Mikulecký

25.9. 16:00 Inter – Jarovce  Krčová, Tanglmayer

26.9. 10:30 Iskra Petržalka – Záhorská Bystrica  Vašš, Uram

26.9. 12:00 NŠK 1922 – Ružinov  Gosiorovský, Bródy

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo

25.9. 09.00-11.00 Ružinov – Žolík Malacky  ObFZ-m

25.9. 09.00-10.45 Rača – FKP Bratislava  Srna

25.9. 09.30-11.30 Modra – NŠK 1922  Bogdáň

25.9. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – IMAS  ObFZ-v

25.9. 10.00-12.00 Senec – Rusovce   Hádek

25.9. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Bernolákovo  Uram

26.9. 09.00-11.00 Vrakuňa – Jarovce   Hajnala

Mini champions liga 2021 U12

29.9.  09.00-15.30            Hajnala, Martiš


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV