Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 24.9-29.9. 2021 č. 10

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 8. kolo

25.9  . 16.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Bohun, Martiš za Vašša, Kachnič, Hájek

26.9.   16.00 Malacky – Ivanka P/B  Choreň za Hudyho, Uram, Polakovič, Príkopa

26.9.   16.00 Nová Dedinka – Rusovce  Ruc za Bláhu, Dubravec, Kardelis za Cvengroša, Mydlárik  

26.9.   16.00 Tomášov – Vrakuňa  Hegedűs, Martinkovič, Kachnič za Ježíka, Líška

Seniori IV. liga Bratislava – 8. kolo

25.9.   16.00 Vištuk – Domino  Dúbravec, Srna, Bogdaň, Hlavenka za Slezáka

25.9.   16.00 Lamač – Kostolište  Kožuch, Hádek za Čižmára, Szakáll, Jablonický 

26.9.   16.00 Jakubov – Jablonové  Chromý za Vašša, Lalo, Ralbovský, Schmidt  

26.9.   16.00 Čunovo – Limbach  Polák, Mikulecký, Hudy za Čižmára, Slezák za Hlavenka   

26.9.   16.00 Závod – Slovenský Grob  Bogdáň, Roszbeck za Dujavu, Krčová, Farkaš  

26.9.   16.00 CFK Pezinok – Láb  Srna, Lauer za Urama, Straka za Hádeka, Vnuk  

26.9.   16.00 Jarovce – NŠK 1922  Parilák za Piatku, Valko, Bródy, Perašin  

26.9.   16.00 Vajnory – Sv. Jur  Šafárik, Foltín za Kachniča, Gosiorovský, Dobrovský   

Seniori IV. liga Bratislava – 7. kolo

29.9.   16.00 Láb – Vištuk  Fischer za Bláhu, Kožuch za Ježíka, Martinkovič,  Hlavenka   

St. dorast SD3R – U19 – 8. kolo

25.9. 13:00 Ivanka P/D – IMAS  Knopp za ObFZ-m, Vargová za ObFZ-m

25.9. 13:00 Ružinov – Kráľová P/S  Bočák Jozef za ObFZ-m, Bodnár za ObFZ-m, Zaťko Slavomír

26.9. 09:00 NŠK 1922 – Domino  Bródy, Henček za Gosiorovského

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 6. kolo

25.9. 13:00 Vrakuňa – Modra  Ťažký za ObFZ-m, Brož Oto za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo

25.9. 11:00 IMAS – Rohožník  Hádek za Čižmára, Szakáll

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo

25.9. 09.00-11.00 Ružinov – Žolík Malacky  Stolárik za ObFZ-m, Rataj za ObFZ-m

25.9. 09.30-11.30 Modra – NŠK 1922  Turanský (ObFZ-v) za Bogdáňa

25.9. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – IMAS  Tahotný za ObFZ-v

25.9. 10.00-12.00 Senec – Rusovce   Piatka za Hádeka


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV