Obsadenie R a DS – PR BFZ 2. – 6.10. 2021 č. 11

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 10. kolo

2.10. 10.00-12.30 Senec – Partizánske  Šafárik, Čižmár, Štepanovský,  Lônčik

2.10. 10.00-12.30 Inter – Krakovany  Kardelis, Polák, Kožuch,  Slezák

2.10. 10.00-12.30 Domino – Komárno  Henček, Bródy, Valko,  Dobrovský

3.10. 10.00-12.30 Karlova Ves – Šamorín  Srna, Bogdáň, Uram,  Líška

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo

2.10. 10.00-12.00 Petržalka – Spartak Trnava Tománek, Hudy, Mikulecký

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo

6.10. 17.00-19.00 Petržalka – Dunajská Streda Fischer, Uram, Bródy

Ženy II. liga – 6. kolo

2.10. 15.00 Kozmos – Prievidza  Mikulecký

3.10. 10.00 Dunajská Lužná – Kopčany  Kardelis, Kožuch

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 7. kolo

2.10. 09.00 NŠK 1922 – Nitra  Martiš

2.10. 15.00 Petržalka – Nové Zámky Tanglmayer

Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo

2.10. 11.00 NŠK 1922 – Nitra  Martiš

2.10. 17.00 Petržalka – Nové Zámky Tanglmayer

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 9. kolo

2.10 .  15.30 PŠC Pezinok – Rovinka  Hegedűs, Polakovič, Tramita, Perašin   

2.10 .  15.30 Vrakuňa – Senec  Hudy, Srna, Dubravec, Darlea   

3.10  . 10.30 Rača – Tomášov  Bláha, Henček, Lalo, Hájek

3.10 .  15.30 Rusovce – Bernolákovo Vašš, Ježík, Hajnala, Lônčik

3.10.   15.30 Ivanka P/D – Nová Dedinka  Tománek, Kachnič, Martiš, Jablonický  

3.10.   15.30 Dunajská Lužná – Malacky  Krčová, Šafárik, Ralbovský, Lazar

3.10.   15.30 Most P/B – Inter  Bohun, Kožuch, Kardelis, Schmidt  

3.10.   15.30 Kalinkovo – D.N.Ves  Pavlíková, Štepanovský, Martinkovič, Dobrovský

Seniori IV. liga Bratislava – 9. kolo

2.10.   15.30 NŠK 1922 – Vajnory  Uram, Krčová, Martiš, Líška 

2.10.   15.30 Domino– CFK Pezinok  Foltín, Valko, Bródy, Mydlárik

2.10.   15.30 Karlova Ves – Vištuk  Bogdáň, Ralbovský, Piatka, Vnuk  

3.10.   15.30 Čunovo – Sv. Jur  Mikulecký, Tanglmayer, Henček, Farkaš   

3.10.   15.30 Láb – Jarovce  Hádek, Piatka, Hegedűs, Príkopa  

3.10.   15.30 Závod – Veľké Leváre  Polakovič, Bródy, Dubravec, Pavlík R.   

3.10.   15.30 Jablonové – Slovenský Grob  Fischer, Gosiorovský, Tramita, Keller  

3.10.   15.30 Kostolište – Jakubov  SFZ, SFZ, SFZ, Truchlý  

3.10.   15.30 Limbach – Lamač  Polák, Hudy, Lalo, Slezák   

St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo

2.10. 10:00 PŠC Pezinok – Ivanka P/B   Lalo, ObFZ-v

2.10. 10:30 Rača – Dunajská Lužná  Martinkovič, Tanglmayer

2.10. 14:00 Kráľová P/S – NŠK 1922 ObFZ-m, ObFZ-m

2.10. 15:30 IMAS – Ružinov  Kožuch, Polák

3.10. 09:00 Dúbravka – Bernolákovo  Hajnala, Šafárik

3.10. 12:00 Domino – Žolík Malacky  Hajnala, Martiš

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

2.10. 13:00 Dunajská Lužná – Vrakuňa Kachnič, AR1

3.10. 10:30 Blatné – Rača Dubravec, ObFZ-v

3.10. 10:45 Modra – Malinovo  ObFZ-v, ObFZ-v

3.10. 13:00 Ivanka P/B – Vajnory  Martiš, Kachnič

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 7. kolo

2.10. 11:30 Jarovce – Iskra Petržalka  Krčová, Uram

2.10. 12:30 Záhorská Bystrica – NŠK 1922   Bláha, AR1

3.10. 10:00 Rohožník – Inter  ObFZ-v, ObFZ-v

3.10. 10:30 Lamač – IMAS  Štepanovský, AR1

3.10. 12:00 Ružinov– Domino  Henček, Tanglmayer

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo

2.10. 09.00-11.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Piatka

2.10. 09.30-11.00 Rusovce – Vrakuňa  ObFZ-m

2.10. 09.30-11.00 Žolík Malacky – Senec  ObFZ-v

2.10. 10.00-11.00 FKP Bratislava – Modra  Ralbovský

3.10. 09.00-11.00 Jarovce – Rača  Fischer

3.10. 09.00-11.00 IMAS – Ružinov  Tramita

3.10. 10.00-11.00 NŠK 1922 – Iskra Petržalka  ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV