Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 2.10-6.10. 2021 č. 11

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 8. kolo

6.10. 14.00-16.30 Senec – Zlaté Moravce  Piatka, Hádek, Valko za Kardelisa,  Vnuk

6.10. 11.00-13.30 Karlova Ves – Krakovany  Krčová, Bohun, Foltín,  Keller

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 6. kolo

2.10. 10.00-12.00 Petržalka – Spartak Trnava Polakovič za Tománka, Hudy, Mikulecký (odložené na neurčito)

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 4. kolo

6.10. 17.00-19.00 Petržalka – Dunajská Streda Fischer, Hajnala za Urama, Bródy

 Dorastenky I. Liga –  WU 19– 7. kolo

2.10. 09.00 NŠK 1922 – Nitra  Krčová za Martiša

2.10. 15.00 Petržalka – Nové Zámky Martinkovič za Tanglmayera

 Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo

2.10. 11.00 NŠK 1922 – Nitra  Krčová za Martiša

2.10. 17.00 Petržalka – Nové Zámky Martinkovič za Tanglmayera

 Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 9. kolo

3.10  . 10.30 Rača – Tomášov  Bláha, Henček, Chromý (SFZ) za Lala, Hájek

Seniori IV. liga Bratislava – 9. kolo

2.10.   15.30 Domino– CFK Pezinok  Henček za Foltína, Valko, Bródy, Mydlárik

3.10.   15.30 Kostolište – Jakubov  Parilák za SFZ, Lauer za SFZ, Malárik za SFZ, Truchlý  

St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo

2.10. 10:00 PŠC Pezinok – Ivanka P/B   Lalo, Huska za ObFZ-v

3.10. 10:30 Kráľová P/S – NŠK 1922 Piatka

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

3.10.   10:45 Modra – Malinovo  Lalo, Huska za ObFZ-v

12.10. 16:00 Ivanka P/B – Vajnory  Martiš, Kachnič (zmena termínu)

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 6. kolo

2.10. 11:30 Jarovce – Iskra Petržalka  Gosiorovský za Krčovú

2.10. 12:30 Záhorská Bystrica – NŠK 1922   Bláha, Kravárik (ObFZ-m) za AR1

3.10. 10:00 Rohožník – Inter  Chranček za ObFZ-v, Ďuďák za (ObFZ-v)

3.10. 12:00 Ružinov– Domino  Tanglmayer za Henčeka

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 7. kolo

2.10. 09.30-11.00 Rusovce – Vrakuňa  Tabiš za ObFZ-m

2.10. 09.30-11.00 Žolík Malacky – Senec  Lomňančík za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo

6.10. 15.00-16.30 Iskra Petržalka – Bernolákovo  Martiš za Urama

7.10. 15.00-16.30 Senec – Rusovce   Hádek

6.10.2021Miniturnaj trangel ( BFZ,ZsFZ, Szekesfehervár) U13,U14 od 9:00 do cca 15:00  ihrisko D. Lužná : Hajnala, Martiš, Křivan

6.10.2021 – Župná olympiáda študentov župných stredných škôl – UT Mladá Garda  od 8 : 00 do 14:00 : Šafárik, Bláha, Bródy, Ľupták, Koštrna, Turanský


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV