Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.10-10.10. 2021 č. 12

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 11. kolo

10.10. 11.00-13.30 Senec – Piešťany  Foltín, Tanglmayer, Štepanovský, Keller

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 11. kolo

9.10. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová  Čižmár, Martinkovič, Šafárik

9.10. 11.00-13.15 Petržalka – Trenčín  Fischer, Tramita, Gosiorovský

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo

8.10. 14.00-16.00 Karlova Ves – Levice Hajnala, Martiš, Bródy

9.10. 10.00-12.00 Slovan – Petržalka  Krčová, Martiš, Bródy

9.10. 10.00-12.00 Domino – Nitra  Hudy, Ralbovský, Kožuch

9.10. 10.00-12.00 Inter – Prievidza  Bláha, Bogdáň, Ďurčo

Ženy I. liga – 11. kolo

10.10. 18.00 Petržalka – Trnava  Čižmár, Uram

Ženy II. liga – 7. kolo

10.10. 11.00 NŠK 1922 – Dunajská Lužná  Martiš

Dorastenky I. Liga –  WU 19 – 8. kolo

9.10.   15.30 Slovan – Senica  Martiš

Dorastenky I. Liga –  WU 19 – 5. kolo

13.10. 19.00 Petržalka – Slovan  Tománek

Žiačky I. Liga – WU15 – 8. kolo

9.10.   17.30 Slovan – Senica  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 5. kolo

13.10. 17.00 Petržalka – Slovan  Tománek

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 10. kolo

8.10 .    18.30 Senec – Rača  Tománek, Hajnala, Krčová, Perašin  

9.10 .    15.30 Inter – Vrakuňa  Pavlíková, Vašš, Kardelis, Príkopa  

9.10  .   15.30 Bernolákovo – Ivanka P/D  Henček, Ralbovský, Štepanovský, Lazar

9.10 .    15.30 PŠC Pezinok – Rusovce Ďurčo, Bláha, Bogdáň, Dobrovský

10.10.   15.30 Rovinka – D.N.Ves  Bohun, Srna, Lalo, Líška  

10.10.   15.30 Tomášov – Kalinkovo  Polakovič, Tramita, Polák, Schmidt

10.10.   15.30 Malacky – Most P/B  Hudy, Kachnič, Martiš, Mydlárik

10.10.   15.30 Nová Dedinka – Dunajská Lužná  Hegedűs, Martinkovič, Ježík, Truchlý

Seniori IV. liga Bratislava – 10. kolo

9.10.     15.30 Vištuk – Závod  Uram, Lalo, Srna, Farkaš 

9.10.     15.30 Láb – Vajnory  Polák, Dubravec, Hádek, Lônčik

9.10.     15.30 Sv. Jur – NŠK 1922  Hajnala, Foltín, Tanglmayer, Hlavenka

10.10.   15.30 Čunovo – Lamač  Fischer, Krčová, Hádek, Hájek  

10.10.   15.30 Jakubov – Limbach Bláha, Mikulecký, Ďurčo, Vnuk  

10.10.   15.30 Slovenský Grob – Kostolište  Vašš, Szakáll, Dubravec, Slezák   

10.10.   15.30 Veľké Leváre – Jablonové  Bogdáň, Kožuch, Piatka   , Jablonický

10.10.   15.30 CFK Pezinok – Karlova Ves  Kardelis, Valko, Ralbovský, Pavlík R.  

10.10.   15.30 Jarovce – Domino  Šafárik, Gosiorovský, Bródy, Darlea

St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo

9.10.   10:00 Žolík Malacky – Kráľová P/S   Polák, ObFZ-v

9.10.   10:00 PŠC Pezinok – Dúbravka  Piatka, Valko

9.10.   13:00 Ivanka P/D – Ružinov  Tománek, Kachnič

10.10. 09:00 NŠK 1922 – IMAS  Uram, Čižmár

10.10. 10:00 Bernolákovo – Dunajská Lužná  Piatka, Bogdáň

10.10. 10:30 Rača – Domino  Tománek, ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 8. kolo

9.10.   15:30 Vajnory – Blatné Šafárik, Martinkovič

10.10. 10:00 PŠC Pezinok – Ivanka P/D  Lalo, Srna

10.10. 13:00 Malinovo – Dunajská Lužná  ObFZ-m, ObFZ-m

10.10. 13:00 Rača – Modra ObFZ-m, Tománek

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 8. kolo

9.10.   14:30 Domino – IMAS  Kožuch, Hudy

9.10.   15:30 Inter – Lamač   Bródy, Krčová

10.10. 10:30 Iskra Petržalka – Rohožník  Bródy, Gosiorovský

10.10. 12:00 NŠK 1922 – Jarovce  Čižmár, Uram

10.10. 12:00 Ružinov – Záhorská Bystrica  Hádek, Krčová

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo

9.10. 09.00-11.00 Ružinov – Bernolákovo  Hajnala

9.10. 09.00-10.45 Rača – Rusovce  Štepanovský

9.10. 09.30-11.30 Modra – Jarovce  Lalo

9.10. 10.00-12.00 Senec – IMAS  Hádek

9.10. 10.00-11.45 NŠK 1922 – FKP Bratislava  Kardelis

9.10. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Hegedűs

10.10. 09.00-11.00 Vrakuňa – Žolík Malacky  Hajnala

6.10.2021 – Miniturnaj trangel ( BFZ,ZsFZ, Szekesfehervár) U13,U14 od 9:00 do cca 15:00  ihrisko D. Lužná : Hajnala, Martiš, Křivan, Hlavenka

6.10.2021 – Župná olympiáda študentov župných stredných škôl – UT Mladá Garda  od 8 : 00 do 14:00 : Šafárik, Bláha, Bródy, Ľupták, Koštrna, Turanský


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV