Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.10-17.10. 2021 č. 13

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 12. kolo

16.10. 10.00-12.30 Inter – Šamorín  Dubravec, Mikulecký, Čižmár, Darlea

16.10. 10.00-12.30 Domino – Skalica  Foltín, Bródy, Fischer, Mydlárik

17.10. 10.00-12.30 Karlova Ves – Piešťany  Bogdáň, Čižmár, Gosiorovský, Hájek

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 8. kolo

16.10. 10.00-12.00 Karlova Ves – Spartak Trnava  Polakovič, Hajnala, Šafárik

17.10. 10.00-12.00 Petržalka – Domino  Piatka, Valko, Srna

Ženy II. liga – 8. kolo

17.10. 10.00 Dunajská Lužná – Kozmos  Hajnala

17.10. 11.00 NŠK 1922 – Dunajská Lužná  Martiš

Dorastenky I. Liga –  WU 19 – 5. kolo

16.10. 17.00 Petržalka – Slovan  Tománek

Žiačky I. Liga – WU15 – 5. kolo

13.10. 15.00 Petržalka – Slovan  Tománek

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 11. kolo

16.10 .   15.00 Vrakuňa – Malacky  Hegedűs, Kardelis, Martinkovič, Hájek  

17.10 .   10.30 Rača – Inter  Ďurčo, Srna, Ježík, Jablonický  

17.10  .  15.00 Rusovce – Rovinka  Hajnala, Polák, Kardelis, Darlea

17.10 .   15.00 Ivanka P/D – PŠC Pezinok Pavlíková, Šafárik, Lalo, Keller

17.10.    15.00 Dunajská Lužná – Bernolákovo  Bláha, Ralbovský, Kachnič, Mydlárik  

17.10.   15.00 Most P/B – Nová Dedinka  Bohun, Tramita, SFZ, Lônčik

17.10.   15.00 Kalinkovo – Senec  Polakovič, Dubravec, Martiš, Príkopa

17.10.   15.00 D.N.Ves – Tomášov  Vašš, Uram, Ďurčo, Truchlý

Seniori IV. liga Bratislava – 11. kolo

16.10.   15.00 Domino – Vajnory  Fischer, Foltín, Bródy, Lazar 

16.10    15.00 Lamač – Jakubov  Krčová, Hádek, Valko, Hlavenka

17.10.   15.00 Čunovo – NŠK 1922  Srna, Piatka, Valko, Schmidt

17.10.   15.00 Láb – Sv. Jur  Henček, Bródy, Štepanovský, SFZ  

17.10.   15.00 Karlova Ves – Jarovce Hudy, Martinkovič, Foltín, Farkaš  

17.10.   15.00 Závod – CFK Pezinok  Kožuch, Krčová, SFZ, Vnuk   

17.10.   15.00 Jablonové – Vištuk  Tománek, Mikulecký, Hegedűs, Pavlík R.

17.10.   15.00 Kostolište – Veľké Leváre  SFZ, SFZ, SFZ, Dobrovský  

17.10.   15.00 Limbach – Slovenský Grob  Ježík, Hádek, SFZ, Perašin

St. dorast SD3R – U19 – 11. kolo

16.10.   14:00 Kráľová P/S – Rača   Lalo, ObFZ-m

16.10.   15:30 IMAS – Žolík Malacky  Hajnala, Polakovič

17.10.   09:00 Dúbravka – Ivanka P/D  Hegedűs, Šafárik

17.10.   10:00 Ružinov – NŠK 1922  Bródy, Štepanovský

17.10.   12:00 Domino – Bernolákovo  ObFZ-m, ObFZ-m

17.10.   12:30 Dunajská Lužná – PŠC Pezinok  Ralbovský, Kachnič

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 9. kolo

16.10.  13:00 Vrakuňa – Malinovo Martinkovič, Kardelis

16.10.  14:00 Dunajská Lužná – Rača  Martiš, Srna

17.10.  10:30 Blatné – PŠC Pezinok  Dubravec, Hádek

17.10.  10:45 Modra – Vajnory Lalo, ObFZ-v

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 9. kolo

16.10.  11:30 Jarovce – Ružinov  Tománek, ObFZ-m

16.10.  12:30 Záhorská Bystrica – Domino  ObFZ-m, ObFZ-m

16.10.  14:30 Rohožník – NŠK 1922  ObFZ-v, ObFZ-v

17.10.  10:30 Lamač – Iskra Petržalka Krčová, Kožuch

17.10.  12:30 IMAS – Inter  ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 9. kolo

16.10. 09.00-11.00 Bernolákovo – Senec  Bogdáň

16.10. 09.30-11.15 Rusovce – Modra  Martiš

16.10. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Iskra Petržalka  Štepanovský

16.10. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Ružinov Lalo

16.10. 11.00-12.45 Rača – Žolík Malacky Uram

17.10. 09.00-11.00 Jarovce – NŠK 1922 Kardelis

17.10. 09.00-10.45 IMAS – Vrakuňa  ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV