Obsadenie R a D na 17.- 18.8.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo
17.8. 10.00-12.00 FC Petržalka – FC Nitra Chálka, Moravec, Krč ( ZŠ Pankúchová)
18.8. 10.00-12.00 Inter – Spartak Trnava Čižmár, Laciňák, Martiška ( Drieňová )

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 2. kolo
17.8. 10.00-12.30 Inter – Myjava Brody, Cvengroš, Vašš; Darlea ( Drieňová )
17.8. 10.00-12.30 FC Petržalka – Púchov Chromý, Mosor, Smirnov; Sedlák (Sklodowskej)

SP žien – 1.kolo
17.8. 17.00 FK Dúbravka – Myjava ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 2. kolo
16.8. 17.30 ŠKP – Limbach Henček, Polakovič Ľ., Berner; Hájek
17.8. 17.00 P. Štvrtok – Ružinov Lauer, Bláha, Parilák; Chladek
17.8. 17.00 Báhoň – Rovinka Fischer, Tanuška, Rozinek; Príkopa
18.8. 17.00 S. Grob – Inter Vašš, Srna, Mosor; Pogany
18.8. 17.00 Stupava – Sv. Jur Cvengroš, Berner, Melíšek; Sedlák
18.8. 17.00 Bernolákovo – Lozorno Hádek, Polakovič Ľ., Smirnov; Minárik
18.8. 17.00 Rohožník – Ivanka p/D Straka, Dujava, Chromý; Darlea
18.8. 17.00 Kráľová p/S – Most p/B Brody, Tanglmayer, Ježík; Keller

Seniori S4A – 1. kolo
17.8. 17.00 Lamač – Danubia Tanglmayer, Kočický, Křivan; Vyletel
18.8. 17.00 Jarovce – Igram Somoši, Gosiorovský, Křivan; Mazanec
18.8. 17.00 Kalinkovo – Rusovce Dávid D., Samko, Dávid M., Lazar
18.8. 17.00 Malinovo – BCT Koštrna, Orlický, Križko; Jablonický
18.8. 17.00 Vajnory – Karlova Ves Abrman, Henček, Ščepán; Šuran
18.8. 17.00 Vrakuňa – Čunovo Martiška, Čižmár, Laciňák; Minarovič
18.8. 17.00 Tomášov – D. N. Ves Moravec, Rozinek, Ruc; Rašo

Seniori S4B – 1. kolo
18.8. 17.00 Šenkvice – PŠC Pezinok Maretta, Kachnič, Malárik; Banič
18.8. 17.00 Jablonové – Jakubov Pinček, Fischer, Boldižár; Somoláni
18.8. 17.00 Budmerice – Viničné Kočický, Gaži, Černý; Dadykin
18.8. 17.00 Závod – Gajary Lackovič, Gubančok, Krč; Brody
18.8. 17.00 V. Leváre – Jablonec Parilák, Bláha, Kroneraff; Ležovič
18.8. 17.00 Malacky – Kostolište Zálesňák, Lauer, Križko; Marczell
18.8. 17.00 CFK Pezinok – Zohor Valko, Bilčík, Olša D., Vaško

Dorast SD3R – 1. kolo
14.8. 17.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok Abrman, Martiška, Gubančok

Dorast SD3R – 2. kolo
17.8. 10.00 PŠC Pezinok – Sv. Jur Pinček, Černý, Ruc
17.8. 14.00 Ružinov – Kostolište Gosiorovský, Laciňák, Abrman
17.8. 14.30 D. Lužná – ŠKP Orlický, Srna, Ščepán
17.8. 14.30 Rohožník – Báhoň Boldižár, Zálesňák, Dávid M.
17.8. 17.00 Domino – Rača Kroneraff, Somoši, Samko
17.8. 17.00 Vrakuňa – Ivanka p/D Križko, Martiška, Gaži
18.8. 10.30 BCT – Bernolákovo Ščepán, Henček, Abrman

Dorast MD3R – 1. kolo
17.8. 14.00 Senec „B“ – PŠC Pezinok Ruc, Černý
17.8. 15.00 ŠKP – Gajary Malárik, Maretta
18.8. 14.30 Šamorín-Hamuliakovo – Ružinov ObFZ-v, ObFZ-v
18.8. 14.30 Domino – BCT ObFZ-m, ObFZ-m
18.8. 14.30 N. Dedinka – Rača ObFZ-v, ObFZ-v
18.8. 14.30 Tomášov – Zohor Rozinek, Ruc

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori S5VB – 2. kolo
17.08. 17:00 Sl. Grob B – Kráľová p/S B Rybár, Augustovič, Strapek, D
18.08. 17:00 Blatné – Doľany Patlevič, Mičura, Gajarský, D
18.08. 17:00 Dubová – N. Dedinka Huska, Zárecký, Opálek, D
18.08. 17:00 Ch. Grob – Modra Augustovič, Brejcha, Rybár, D
18.08. 17:00 Vištuk – Čataj Habo, Kardelis, Lieskovský, D
18.08. 17:00 Sv. Jur B – Kaplna Hošo, Strapek, Kováč, D
18.08. 17:00 Grinava – Miloslavov Žilavý, Višváder, Hudy, D
18.08. 17:00 Častá – Hr. Šúr Bočák, Miško, Polakovič A., D

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV