Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 22.10-28.10. 2021 č. 14

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 13. kolo

28.10. 10.00-12.15 Slovan – Petržalka  Kardelis za Tanglmayera, Foltín, Bródy

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo

23.10. 09.00-11.00 Domino – Dunajská Streda  Uram, Čižmár, Tanglmayer (zmena hracieho času)

23.10. 10.00-12.00 Inter – Zlaté Moravce  Vašš, Kachnič, AR2 za Mikuleckého

24.10. 10.00-12.00 Slovan – Karlova Ves  Ďurčo, Henček, Hudy za Srnu

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo

28.10. 14.00-16.00 Petržalka – Spartak Trnava  Tománek, Kožuch za Hudyho, AR2 za Mikuleckého

Dorastenky I. Liga –  WU 19 – 7. kolo

23.10. 16.00 Petržalka – Nové Zámky  Tanglmayer za Mikuleckého

Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo

23.10. 18.00 Petržalka – Nové Zámky  Tanglmayer za Mikuleckého

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 12. kolo

23.10 .   14.00 Inter – Kalinkovo  Bohun za Tománka, Polakovič, Martiš, Líška  

23.10 .   14.00 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná Henček, Martinkovič za Hudyho, Polák, Jablonický

24.10.    14.00 Nová Dedinka – Vrakuňa  Vašš, Šafárik, Kachnič, Darlea (odložené na neurčito)

Seniori IV. liga Bratislava – 12. kolo

23.10.   13.30 NŠK 1922 – Láb  Fischer za Srnu, Roszbeck za Fischera, Bródy, Lônčik

23.10    14.00 Vištuk – Kostolište  Srna za Lala, Valko, Hádek, Mydlárik

23.10.   14.00 Sv. Jur – Domino  Bogdáň, Gosiorovský, Piatka za Kardelisa, Truchlý

24.10.   14.00 Veľké Leváre – Limbach  Polakovič, Mikulecký, Srna za Hudyho, Farkaš

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

23.10.   09:00 IMAS – Rača   Hádek za R, Valko za AR1

23.10.   10:00 Ivanka P/D – NŠK 1922  Hudy za Martinkoviča, Šusták za ObFZ-m (zmena hracieho času)

23.10.   14:00 Kráľová P/S – Bernolákovo  Dubravec za Piatku

24.10.   12:00 Domino – PŠC Pezinok  Tramita za R, Šafárik za AR1

24.10.   13:00 Ružinov – Žolík Malacky  Čižmár za R, Kachnič za AR1

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

28.10.   10:00 Bernolákovo – IMAS  Piatka, Valko za AR1

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 10. kolo

23.10.  13:00 Vrakuňa – Rača Gvora za ObFZ-m, Bočák Jo. za ObFZ-m

23.10.  14:00 Dunajská Lužná – Vajnory  Abrman za ObFZ-m, Tabiš za ObFZ-m

24.10.  10:30 Blatné – Ivanka P/D  Ťažký za ObFZ-m

24.10.  10:45 Modra – PŠC Pezinok Olša M. za ObFZ-v, Olša D. za ObFZ-v

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 10. kolo

23.10.  14:30 Rohožník – Ružinov  Mikulecký za R

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 10. kolo

23.10. 09.30-11.30 Modra – Žolík Malacky  Janco za ObFZ-v

23.10. 10.00-12.00 FKP Bratislava – Jarovce Samko za ObFZ-m, Rataj za ObFZ-m

23.10. 14.15-16.15 Senec – PŠC Pezinok  Foltín za Szakálla

24.10. 10.00-11.45 NŠK 1922 – Rusovce  Bočák Jo. za ObFZ-m, Kačmár za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo

28.10. 09.30-11.30 Modra – IMAS  Janco za ObFZ-v

28.10. 12.30-14.15 Bernolákovo – Rača Piatka za R, Valko za AR1


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV