Obsadenie R a DS – PR BFZ 28.10 – 31.10. 2021 č. 15

Súťaže riadené SFZ

Ženy I. liga – 12. kolo

31.10. 10.30 Slovan – Nitra  Hajnala, Martiš

Dorastenky I. Liga –  WU 19 – 9. kolo

29.10. 13.00 Petržalka – Myjava  Hajnala

29.10. 13.00 NŠK 1922 – Trnava  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 9. kolo

29.10. 15.00 Petržalka – Myjava  Hajnala

29.10. 15.00 NŠK 1922 – Trnava  Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 13. kolo

30.10 .   14.00 Most P/B – PŠC Pezinok  Hegedűs, Bláha, Martiš, Darlea

30.10 .   14.00 Vrakuňa – Bernolákovo  Bohun, Šafárik, Lalo, Truchlý  

31.10  .  10.30 Rača – Nová Dedinka  Tománek, Martinkovič, Bogdáň, Príkopa

31.10 .   14.00 Ivanka P/B – Rovinka Hajnala, Kožuch, Hudy, Líška

31.10.    14.00 Dunajská Lužná – Rusovce  Vašš, Dubravec, Kardelis, Schmidt

31.10.    14.00 Kalinkovo – Malacky  Henček, Polák, Kachnič, Mydlárik

31.10.    14.00 D.N.Ves – Inter  Lalo, Tramita, Martiš, Lônčik

31.10.    14.00 Tomášov – Senec  Srna, Ralbovský, Ježík, Hájek

Seniori IV. liga Bratislava – 12. kolo

30.10.   14.00 Domino – NŠK 1922  Dubravec, Szakáll, Gosiorovský, Perašin

30.10    14.00 Lamač – Veľké Leváre  Tramita, Tanglmayer, Bródy, Keller

30.10.   14.00 Jakubov – Slovenský Grob  Polák, Kožuch, Mikulecký, Dobrovský

31.10.   14.00 Láb – Čunovo  Hádek, Piatka, Valko, Hlavenka

31.10.   14.00 Karlova Ves – Sv. Jur SFZ, Tanglmayer, Hegedűs, Pavlík R.

31.10.   14.00 Závod – Vajnory  SFZ, SFZ, SFZ, Lazar   

31.10.   14.00 Jablonové – Jarovce  Bláha, Šafárik, Štepanovský, Farkaš

31.10.   14.00 Kostolište – CFK Pezinok  Krčová, Mikulecký, Bródy, Slezák  

31.10.   14.00 Limbach – Vištuk  Fischer, Gosiorovský, Foltín, Jablonický

St. dorast SD3R – U19 – 13. kolo

28.10.   09:00 Dúbravka – Domino   ObFZ-m, ObFZ-m

28.10.   10:00 Bernolákovo – IMAS  Piatka, Valko

28.10.   10:30 Rača – Ružinov  ObFZ-m, ObFZ-m

30.10.   09:30 Malacky – NŠK 1922  Hudy, Tománek

30.10.   10:00 Dunajská Lužná – Ivanka P/B  Hajnala, Krčová

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo

29.10.  11:00 Rača – Malinovo ObFZ-m, ObFZ-m

30.10.  14:00 Vajnory – Vrakuňa  Martinkovič, Foltín

31.10.  11:30 Ivanka P/B – Modra  Kožuch, Hudy

31.10.  14:00 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná  ObFZ-v, ObFZ-v

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 11. kolo

30.10.  11:30 Jarovce – Domino  Fischer, Ralbovský

30.10.  11:45 Rohožník – Záhorská Bystrica  ObFZ-v, ObFZ-v

31.10.  10:30 Iskra Petržalka – Inter  ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo

30.10. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa  ObFZ-v

31.10. 09.00-11.00 Jarovce – Iskra Petržalka  Fischer

31.10. 09.30-11.15 Žolík Malacky – NŠK 1922 Mikulecký


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV