Obsadenie R a DS – PR BFZ 12-13.3. 2022 č.23

Súťaže riadené SFZ

St. ml. dorast – II LSMD – U19, U17 17.kolo

12.3. 10:00/12:30 Inter – Lok. Trnava    Bláha, Cvengroš, Šafárik, Jablonický – Stupava

12.3. 10:00/12:30 Domino – Piešťany Ďurčo, Uram, Foltín, Darlea

St. žiaci – I LSŽ – U15, U14 14.kolo

9.3. 17:00/19:00 Petržalka – Senica  Hajnala, Hádek, Kravárik

12.3. 10:00/12:00 K. Ves – Inter  Polakovič, Farkaš, Tanglmayer – Kalinčiakova

13.3. 10:00/12:00 ŠK Slovan – Púchov  Cvengroš, Hádek, Foltín – Prievoz

13.3. 12:00/14:00 Domino – Trenčín  Čižmár, Szákall, Valko

Ženy – I. Liga 17. kolo

13.3. 17:00 Petržalka – Trenčín   Tanglmayer, Bogdáň, Gosiorovský,

Dorastenky – I. liga – WU19/Žiačky WU/15 13.kolo

12.3. 10:00/12:00 NŠK – Senica Tabiš

12.3 15:00/17:00 Petržalka – D. Streda Stolárik

17.3. 14:00/16:00 Slovan – Petržalka  Martiš – Prievoz  14.kolo

Ženy – Slovenský pohár – semifinále

16.3. 18:00 Petržalka – Slovan Krčová, Martiš, Hajnala

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga 14.kolo

13.3. 15:00  Rovinka – Senec  Bohun, Martinkovič, Kardelis, Perašín – D. Lužná

Seniori IV. Liga 15.kolo

12.3. 17:00  Lamač – CFK Cajla  Srna, Hajnala, Štepanovský, Hlavenka, – Prievoz

Seniori Pohár BFZ 1.kolo

12.3. 15:00  Miloslavov – D. Lužná Krčová, Martiš, Bogdáň, Príkopa

13.3. 15:00  Viničné – Sv. Jur   Tománek, Hudy, Dúbravec Schmidt

13.3. 15:00  Krasňany – Inter  Bláha, Uram, Srna, Vnuk

13.3. 15:00  NŠK 1922 – N. Dedinka  Hehedűs, Polák, Kachnič, Lazar

13.3. 15:00  Králova p/S – Vrakuňa Hajnala, Polakovič, Šafárik, Keller

13.3. 15:00  Tomašov – Vajnory Ďurčo, Bródy, Rataj, Lônčik

St. dorast – SD3R – U19 dohrávky

12.3. 13:00 Ivánka – Žolík Malacky  Hegedűs, Valko, Hádek 14. kolo

12.3. 14:00 Králova p/S – Rača  Lalo, Dúbravec, Piatka  11. kolo

12.3. 15:00 D. Lužná – Dúbravka  Martiš, Bródy, Polák  12. kolo

Ml. dorast – MD3R „B“ – U17 12.kolo

12.3. 14:30 Rohožník – Jarovce Kožuch, Mikulecký

Ml. žiaci – II. Liga U13

12.3. 12:00 Pezinok – Vrakuňa  Obfz -vidiek – Turanský


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV