Zmeny v obsadení na 24.- 29.8.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 17. kolo
24.8. 10.00-12.00 Slovan – Michalovce Koštrna, Fischer, Tanglmayer (Rapid )

I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo
17.8. 10.00-12.00 FC Petržalka – FC Nitra Tanglmayer (AR2) za Krča (ZŠ Pankúchová)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 4. kolo
24.8. 10.00-12.30 Senec – L. Trnava Valko, Orlický, Martinkovič st.; Jablonický (V. Biel)
25.8. 10.00-12.30 K. Ves – Horná Nitra Chromý, Berner , Ščepán; Hájek (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 3. kolo
25.8. 17.00 Most p/B – S. Grob Polakovič Ľ., Chromý, Martiš (AR1) za Melíška; Príkopa

Seniori MRB – 4. kolo
28.8. 17.00 Limbach – Sv. Jur Berner (AR2) za Tanušku
28.8. 17.00 Lozorno – Rovinka Henček, Parilák, Bláha; Somoláni (Lozorno)
28.8. 17.00 Rohožník – ŠKP Tanuška (AR1) za Berner
28.8. 17.00 Kráľová p/S – Báhoň Smirnov (AR1) za Smolíkovú
28.8. 17.00 Most p/B – Ivanka p/D Smolíková (AR2) za Smirnova

Seniori S4A – 1. kolo
18.8. 17.00 Vajnory – Karlova Ves Martiška (AR2) za Ščepána

Seniori S4A – 2. kolo
25.8. 17.00 Danubia – D. N. Ves Vašš, Martiška, Tanglmayer (AR2) za Kachniča; Ležovič
25.8. 17.00 Čunovo – Tomášov Ruc, Somoši, Lauer (AR2) za Marettu; Darlea

Seniori S4B – 1. kolo
18.8. 17.00 Závod – Gajary Ščepán (AR2) za Krča

Seniori S4B – 2. kolo
25.8. 17.00 Viničné – Závod Laciňák (AR2) za Kudlicu

Dorast SD3R – 3. kolo
24.8. 9.30 Kostolište – Domino Gosiorovský, Abrman, Križko
24.8. 11.00 Ivanka p/D – Iskra Augustovič (AR2) ObFZ-v za Koštrnu
24.8. 13.00 ŠKP – Rohožník Cvengroš (R) za Kudlicu
24.8. 14.30 Báhoň – Vrakuňa Ježík (R) za Bilčíka
24.8. 14.30 Bernolákovo – D. Lužná Hošo (AR2) za ObFZ-v

Dorast SD3R – 4. kolo
29.8. 14.30 Vrakuňa – ŠKP Kočický, Malárik, Križko

Dorast MD3R – 1. kolo
27.8. 15.00 ŠKP – Gajary Malárik, Maretta

Dorast MD3R – 2. kolo
25.8. 10.00 Vrakuňa – Domino Gaži (R) za Ščepána
25.8. 14.30 Gajary – N. Dedinka Dujava (R) za Dávida M., Dávid M. (AR1) za Dujavu
25.8. 15.00 Rača – SFM Senec Maretta (R) za Laciňáka

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 1. kolo
24.8. 9.00-11.00 Vrakuňa – Domino Chálka, Ščepán (AR, R)
24.8. 9.30-11.15 K. Ves – Modra Gaži, Chromý (AR,R) za Gosiorovského
24.8. 10.00-11.45 Rača – D. Lužná Křivan (R) za Križka, Somoši (AR,R) za Abrmana
24.8. 13.00-15.00 FA Bratislava – BCT Olša D., Strapek (AR, R) za ObFZ-v (Malinovo) – nehrá sa odložené na neurčito

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 2. kolo
29.8. 9.00-10.30 Domino – Ružinov Kroneraff, Brody (AR, R) za Marettu
6.9. 17.30-15.30 Modra – Vrakuňa Olša D., Brejcha (AR, R) za ObFZ-v

Súťaže riadené ObFZ – vidiek

Seniori S5VB – 3. kolo
24.08. 17:00 Králová pri Senci (B) – Blatné – Augustovič za AR2
25.08. 17:00 Miloslavov – Častá – Lieskovský za AR2

Seniori S5VA – 1. kolo
25.08. 17:00 M.Leváre – Pernek – Rozbora za AR1

Starší žiaci SZV MA – 1. kolo
25.8. 15,00  Pl.Štvrtok B – V.Leváre / vo Vysokej / Randa
25.8. 14,00  Z.Ves – Stupava Višváder
25.8. 10,00  Pl.Štvrtok A – Zohor / odložené na 12.9. o 17.30/
25.8. 10,00  Žolík B – Sološnica Konečný
25.8. 15,00  Rohožník – Závod Hudy
25.8. 11,00  Láb – ŠK Malacky Žilavý
25.8. 15,00  Jakubov – Jabloňové – Koštrna (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV