Zmeny R a DS – PR BFZ na 7.- 12.9.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 18. kolo
7.9. 10.00-11.30 Inter – Senec      Mistrík, Triskal ObFZ-m za Krčovú, Brodyho (Ekonóm)

I. liga žien – 3. kolo
8.9. 10.00 Slovan – Nové Zámky      Bláha, Valko (AR1) za Straku, Ježík

I. liga juniorky – 3. kolo
8.9. 12.00 Slovan – Nové Zámky      Ježík, Valko (AR1) za Straku, Bláha

II. liga žien – 2. kolo
7.9. 15.00 FK Kuchyňa – FK Dúbravka      Pirník (R) ObFZ-v
8.9. 14.00 Láb – Vrakuňa      Konečný (R) ObFZ-v za Zálesňáka

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 6. kolo
8.9. 10.00-12.30 K. Ves – FC Petržalka      Zálesňák (R, AR1) za Hrazdiru (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 4. kolo – odložené stretnutia
4.9. 17.00 Stupava – Domino      Henček (AR1) za Srnu
4.9. 17.00 Kráľová p/S – Báhoň      Orlický (R) za Polakoviča Ľ.
4.9. 17.00 Most p/B – Ivanka p/D      Kachnič (AR1) za Dujavu

Seniori MRB – 6. kolo
8.9. 16.30 S. Grob – P. Štvrtok      Orlický (R) za Cvengroša, Tománek (AR2) za Melíška
8.9. 16.30 Rovinka – Ružinov      Martinkovič ml. (R) za Tanglmayera, Martiška (AR2) za Dujavu
8.9. 16.30 Rohožník – Sv. Jur      Jankovič (AR1) za Polakoviča Ľ.
8.9. 16.30 Kráľová p/S – Lozorno      Kachnič (AR1), Ščepán (AR2) za Hádeka, Rozinka; Truchlý
8.9. 16.30 Most p/B – ŠKP      Somoši (AR2) za Srnu

Seniori MRB – 7. kolo
11.9. 17.00 Báhoň – S. Grob      Kočický (R) za Hádeka, Ščepán (AR2) za Kočického
11.9. 17.00 Lozorno – Most p/B      Havrila, Tománek (AR1) za Cvengroša, Brody; Darlea
11.9. 17.00 Sv. Jur – Kráľová p/S      Pavlík(R) za Polakoviča Ľ.
11.9. 17.00 Ružinov – Rohožník      Martinkovič ml. (AR1) za Srnu, Kachnič (AR2) za Melíška
11.9. 17.00 Inter – Limbach      Orlický (R) za Tanglmayera, Jankovič (AR2) za Rozinka, Šuniar (D) za Kellera

Seniori S4A – 4. kolo
8.9. 16.30 Čunovo – Danubia      Pinček, Polakovič Ľ. (AR1) za Orlického, Sabo (AR2) ObFZ-m za Ščepána; Vaško (Čunovo)
8.9. 16.30 Vajnory – D. N. Ves      Hádek (R) za Moravca
8.9. 16.30 Igram – Karlova Ves      Melíšek (AR1), Rozinek (AR2) za Kachniča, Křivana

Seniori S4B – 4. kolo
7.9. 16.30 PŠC Pezinok – Kostolište      Ščepán (AR2) zaĎurča M.
8.9. 16.30 Gajary – CFK Pezinok      Srna (AR1) za Abrmana
8.9. 16.30 Viničné – Malacky      Vyletel (D) za Marczella
8.9. 16.30 Jakubov – V. Leváre      Dujava (AR1) za Somošiho, Tanglmayer (AR2) za Dávida M.
8.9. 16.30 Šenkvice –Závod      Křivan (R) za Ďurča M., Ďurčo (AR1) za Čižmára
8.9. 16.30 Jablonové – Budmerice      Zálesňák (AR1) za Hrazdiru

Seniori 1. predkolo pohára BFZ
11.9. 17.00 Marianka – Kostolište      Ralbovský, Maretta, Samko, Páchnik

Dorast SD3R – 6. kolo
5.9. 17.00 D. Lužná – Kostolište      Černý (AR1) za Hádeka
7.9. 11.00 Ivanka p/D – Báhoň      Ježík (R) za Hrazdiru
7.9. 14.00 Ružinov – PŠC Pezinok      Polakovič ml. (R) za Čižmára, Chálka, Somoši (AR2)
7.9. 14.00 Vrakuňa – Sv. Jur      Bláha (AR1) za Dávida D., Kuzmová (AR2) za ObFZ-m
8.9. 10.30 BCT – Domino      Černý, Kocurek (AR1) ObFZ-m za Martišku, Laciňák

Dorast MD3R – 4. kolo
7.9. 16.00 Ružinov – PŠC Pezinok      Somoši, Chálka, Polakovič Ľ. (AR2) za Čižmára
8.9. 12.30 BCT – Senec „B“      Laciňák, Kocurek (AR1) za Martišku
8.9. 14.00 Gajary – Tomášov      Koštrna, Srna (AR1) za Abrmana
8.9. 14.00 Šamorín-Hamuliakovo – ŠKP      Triskal, Navrátil za ObFz-m (Hamuliakovo)
8.9. 15.00 Rača – Zohor      Kuzmová, Doležal, Krčová za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) – 3. kolo
12.9. 17.00 Vrakuňa – BCT      Gosiorovský, Černý (AR) za Abrmana

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 4. kolo
7.9. 10.00- 11.30 Rusovce – Vrakuňa      Straka (R) za Abrmana, Černý
7.9. 10.00-12.00 Žolík Malacky – FA Bratislava      Konečný, Kožík za ObFZ-v
7.9. 10.00-11.45 Rača – Ivanka p/D      Ďurčo M. (AR1, R) za Ščepána
7.9. 12.30-15.00 PŠC Pezinok – Domino      Ščepán (AR, R) za Ďurča M.

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 12. kolo
11.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – D. Lužná      Tanglmayer (R) za Orlického, Olša D.
11.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – Rusovce      Lackovič, Kožík za ObFZ-v
11.9. 17.00-15.30 FA Bratislava – Domino      Hádek (R) za Abrmana, Valko (Malinovo)
11.9. 17.00-15.30 K. Ves – D. N. Ves      Somoši (R) za Koštrnu, Malárik

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 3. kolo
08.09. 16:30 Malé Leváre – Sološnica – preložené na 10.11.
08.09. 16:30 Plavecký Mikuláš – Pernek      Žilavý za Pirníka, Surovský za AR1
08.09. 16.30 Suchohrad – FC Malacky      Kožík za AR1

Seniori S5VB – 6. kolo
07.09. 16:30 Slovenský Grob (B) – Dubová      Strapek za Augustoviča, Huska za Strapeka, Kardelis za AR2
08.09. 16:30 Chorvátsky Grob – Blatné      Brejcha za Kožíka
08.09. 16:30 Svätý Jur (B) – Dolany      Randa, Kováč, AR2, D zmena ihriska /v Doľanoch/
08.09. 16:30 Grinava – Nová Dedinka      Pirník za Olšu M., Lieskovský za Opáleka
08.09. 16:30 Častá – Modra      Olša M. za Husku, Opálek za Lieskovského
08.09. 16:30 Hrubý Šúr – Čataj      Augustovič za Strapeka, Strapek za Augustoviča, AR2 za Brejchu

Dorast SD4VA – 2. kolo
07.09. 16:30 Plavecký Mikuláš – ŠK Malacky      Žilavý za Pirníka, Pirník za AR1
07.09. 16:30 Jakubov – Žolík Malacky      Rozbora za Višvádera, Višváder za AR1
07.09. 14:00 D.N.Ves – Závod     Bočák Jo., Orlíková (AR1) za Szakálla, Dano (AR2) za Takáča
07.09. 14:00 Lamač – Jarovce     Trískal, Mistrík za ObFZ-m

Dorast SD4VB – 2. kolo
07.09. 16:30 Šenkvice – Králová pri Senci      Olša M za Husku
07.09. 16:30 Dunajská Lužná (B) – Pezinok-Cajla      Miško za Polakoviča A., zmena ihriska /v Pezinku/
8.9. 14.00 S. Grob – Modra      Berner, Tománek (AR1) za Melíška
8.9. 14.00 Igram – Budmerice      Melíšek, Rozinek za Křivana, Kachniča

Starší žiaci SZVMA – 3. kolo
8.9. 14.00 Jakubov – Malacky      Tanglmayer (R) za Dávida M.
8.9. 13.30 Záhorská Ves – Velké Leváre      Rozbora za R

Starší žiaci BA SZVPK – 2. kolo
08.09. 14:30 Častá – Svätý Jur      Opálek za Husku

Starší žiaci SZVSC – 2. kolo
08.09. 14:30 Chorvátsky Grob – Tomášov      nehrá sa


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV