Zmeny a obsadenie Pohára na 14.-19.9.2013

Seniori 2. predkolo pohára BFZ
18.9. 17.00 Šenkvice – Báhoň Bláha, Smirnov, Gaži; Keller
18.9. 17.00 PŠC Pezinok – Limbach Pinček, Orlický, Ježík; Sedlák
18.9. 17.00 D. N. Ves – ŠKP Tanglmayer, Srna, Smolíková; Truchlý
18.9. 17.00 Rohožník – P. Štvrtok Cvengroš, Chromý, Polakovič Ľ.; Darlea
18.9. 17.00 Kalinkovo – Most p/B Kočický, Fischer, Vašš, Príkopa
18.9. 17.00 Ch. Grob – Ivanka p/D Hádek, Valko, Olša D.; Šuniar
18.9. 17.00 Mariánka – Lozorno Zálesňák, Lackovič, Augustovič za ObFZ-v; Brody
18.9. 17.00 FK Stupava – K. Ves Křivan, Henček, Brody; Páchnik

Dorast predkolo pohára BFZ
18.9. 17.00 Lozorno – Kostolište Ďurčo M., Koštrna, Ruc
18.9. 17.00 Stupava – Rohožník Ralbovský, Malárik, Samko (Borinka)
18.9. 17.00 Vrakuňa – D. N. Ves Gosiorovský, Černý, Maretta
19.9. 17.00 Igram – Báhoň Henček, Brody, Křivan
19.9. 17.00 Šenkvice – Sv. Jur Valko, Hádek, Olša D.

Družobné stretnutia – Viničné
18.9. 11.00 BFZ U-13 – JMFS U-13 Olša D., Hádek
18.9. 13.00 BFZ U-14 – JMFS U-14 Valko, Hádek, Olša D.

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 6. kolo
14.9. 10.00-12.00 FC Petržalka – Myjava Srna (R,AR1) za Cvengroša, Parilák (AR2,AR2) za Malárika (Pankúchová)

II. liga žien – 3. kolo
14.9. 15.00 K. Ves – Myjava Bláha, Lauer
15.9. 16.00 Vrakuňa – Skloplast Trnava Kuzmová, Lovás, Kravárik ObFZ-m

Regionálna liga žiačok Bratislava – 3.kolo
14.9. 9.00 Slovan – FC Petržalka Križko (Rapid)
14.9. 13.30 K. Ves – Myjava Lauer
15.9. 09.30 Sv. Jur – Povoda Havrila

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 8. kolo
14.9. 16.00 Báhoň – ŠKP Ščepán (AR2) za Havrilu
15.9. 16.00 Rohožník – Domino Dobrovský (AR1) za Havrilu

Seniori S4A – 5. kolo
15.9. 16.00 Danubia – Kalinkovo Maretta, Dujava, Kocurek (AR2) za ObFZ-m ; Mazanec
15.9. 16.00 D. N. Ves – BCT Křivan, Tanglmayer, Szákall (AR2) za ObFZ-m; Somoláni

Seniori S4B – 5. kolo
15.9. 16.00 Malacky – Jakubov Rozbora (AR2) za ObFZ-v
15.9. 16.00 CFK Pezinok – Viničné Augustovič (AR2) za ObFZ-v
15.9. 16.00 Kostolište – Jablonec Havrila (AR1)

Dorast SD3R – 7. kolo
14.9. 10.00 PŠC Pezinok – BCT Havrila (AR2) za Olšu D.
14.9. 13.30 Báhoň – Ružinov Ščepán (R) za Havrilu, Smolíková
14.9. 16.00 Kostolište – Rohožník Konečný (AR1) za ObFZ-v za Zálesňáka, Rozbora (AR2) za ObFZ-v za Dávida D.

Dorast MD3R – 5. kolo
14.9. 12.00 PŠC Pezinok – Rača Havrila (R) za Olšu D.
14.9. 14.00 Senec – Vrakuňa Černý, Hošo (ObFZ-v) za Valka
15.9. 13.30 Domino – Ružinov Janco, Doležal za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 12. kolo
11.9. 17.00-15.30 K. Ves – D. N. Ves Čižmár (R) za Somošiho, Malárik

Prípravka (PMA1) 3. kolo
14.9. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – FA Bratislava Barin za Orlíkovú (Hamuliakovo)
15.9. 15.00 Rača – Senec Barin za Straku M.

Prípravka (PMB1) 3. kolo
14.9. 13.30 Domino – Inter Mistrík za Jašša
15.9. 9.00 ŠKP – Slovan Teťák za Dana
15.9. 16.00 Rača – Senec Barin za Straku M.

Prípravka (PMC) 3. kolo
14.9. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – FA Bratislava Barin za Orlíkovú (Hamuliakovo)
15.9. 17.00 Rača – Senec Barin za Straku M.

Prípravka (PMA2) 2. kolo
14.9. 9.00 D.Lužná – Vrakuňa – nehrá sa
15.9.10.00Žolík Malacky – Šamorín Hudy za OBFZ-v

Prípravka (PMB2) 2. kolo
14.9. 10.15 D.Lužná – Vrakuňa Jaššo za Kuzmovú
15.9.11.30Žolík Malacky – Šamorín Hudy za OBFZ-v

Prípravka (PMA3) 2. kolo
14.9. 9.30 Lamač – Z. Bystrica Navrátil za Dana
14.9. 12.00 Danubia – Inter Mistrík za Jašša
15.9. 9.30 FK Dúbravka – FC Petržalka Kuzmová za Luptáka Vl.

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 4. kolo
15.09. 16:00 Studienka – FC Malacky – AR1 za Rozboru
15.09. 16:00 Pernek – Suchohrad – Olša M. za Bočáka

Seniori S5VB – 7. kolo
15.09. 16:00 Kaplna – Slovenský Grob (B) – Strapek za Augustoviča, Kováč za Strapeka
15.09. 16:00 Dubová – Chorvátsky Grob – Bočák za Olšu M.

Dorast SD4VA – 3. kolo
14.09. 16:00 ŠK Malacky – Stupava – Surovský, Hudy /NEHRÁ SA!!!/
15.9. 13.30 Jarovce – Pl. Mikuláš Matejová, Adámik za ObFZ-m

Dorast SD4VB – 3. kolo
14.09. 16:00 Častá – Igram – Opálek za Olšu M., AR1 za Opálka

Starší žiaci SZVMA – 4. kolo
14.09. 11:30 Stupava – Rohožník – Randa za Blechu
15.09. 10:00 ŠK Malacky FO – Jabloňové – Surovský /NEHRÁ SA!!!/

Starší žiaci SZVPK – 3. kolo
15.09. 09:30 Pezinok-Cajla – Jablonec – Lieskovský za Brejchu

Starší žiaci – SZV MA – 15.kolo /ŠTVRTOK/
19.09. 17.30 Jakubov – V. Leváre Hudy
19.09. 17.30 Jabloňové – Lozorno Surovský
19.09. 17.30 Závod – Žolík B Rozbora
19.09. 17.30 Sološnica – Pl. Štvrtok A Pirník
19.09. 17.30 Zohor – Z. Ves Višváder
19.09. 17.30 Stupava – Pl. Štvrtok B Randa

PrMA –  3.kolo
15.9. 13,30 V.Leváre – Rohožník R
15.9. 10,30 Stupava – Zohor R
14.9. 14,00 Závod – Láb R
14.9. 10,00 Vysoká – Sološnica R
15.9. 14,00 Studienka – Jakubov R
14.9. 14,00 Malacky – Lozorno R

PrPK – 2.kolo
13.9. 17,00 PŠC Pezinok – Sl.Grob R
14.9. 12,00 CFK Cajla – Grinava R
15.9. 10,00 Šenkvice – Viničné R
15.9. 10,00 Modra – Sv.Jur R
15.9. 10,00 Limbach – Jablonec R

PrSC – 3.kolo
15.9. 12,00 Kalinkovo – Kráľova B R
15.9. 14,00 Čataj – Most R
15.9. 10,30 Malinovo – Ch.Grob R
15.9. 10,00 Miloslavov – N.Dedinka R
14.9. 15,30 Senec – Bernolákovo R / ihr. Veľký Biel /
15.9. 9,30 Rovinka – Ivanka R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV