Obsadenie R a D na 6. – 7.4.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 20. kolo
6.4. 10.00-12.15 Petržalka – Trenčín „B“ Bohun, Kočický, Križko; Jablonický ( Sklodowskej )
6.4. 10.00-12.15 Ružinov – Senica „B“ Brody, Cvengroš, Jendruš; Pogány
7.4. 10.00-12.15 Slovan „B“ – Pieštany Páchnik, Dujava, Martinka; Hájek (Rapid )

I. LSŽ-Z A+B – 19. kolo
6.4. 10.00-12.00 Slovan – K. Ves Srna, Fischer, Ďurčo M. ( Pasienky )
6.4. 10.00-12.00 Senec – Levice Tanglmayer, Pinček, Gosiorovský (V. Biel )
6.4. 10.00-12.00 Inter – Petržalka Ježík, Křivan, Mosor ( Ekonóm )

I. liga žien – 13. kolo
6.4. 16.30 Lady Team – Tr. Teplice Smirnov, Parilák, Koštrna (Sklodowskej )

I. liga žiačok – 13.kolo
6.4. 14.30 Lady Team – Tr. Teplice Parilák, Koštrna (Sklodowskej )

II. liga žien – 15. kolo
6.4. 15.00 K. Ves – Láb Bláha, Ralbovský, Krč
7.4. 10.00 Sv. Jur – Lady Team „B“ Kudlica, Križko, Brejcha za ObFZ-v

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 19. kolo
6.4. 10.30 ŠKP – Sv. Jur Lauer, Dujava, Zálesňák; Šuran
7.4. 10.30 Inter – Rovinka Straka, Tanuška, Havrila; Vaško
7.4. 16.00 Limbach – Králova p/S Cvengroš, Chromý, Bláha; Sedlák
7.4. 16.00 Lozorno – Pl. Štvrtok Tanglmayer, Srna, Hádek; Beňo
7.4. 16.00 Bernolákovo – Stupava Fischer, Smolíková, Melíšek; Somoláni
7.4. 16.00 Ivanka – Ružinov Henček, Pinček, Ježík; Truchlý
7.4. 16.00 Jablonec – Rača Vašš, Polakovič Ľ., Martinkovič ml.; Brody
7.4. 16.00 Sl. Grob – Rohožník Kočický, Bohun, Rozinek; Ľupták

Seniori S4A – 17. kolo
6.4. 16.00 Danubia – BCT Chalka, Pacalaj, Martinka; Ondrušek
6.4. 16.00 Lamač – D. N. Ves Dávid D., Lazar, Hrazdira; Lônčík
7.4. 16.00 Igram – Domino „B“ Koštrna, Chalka, Lauer; Mazanec P.
7.4. 16.00 Rusovce – Most p/B Lackovič, Zálesňák, Dávid D.; Chladek
7.4. 16.00 Hrubý Šúr – Tomášov Mosor, Havrila, Jendruš; Minárik
7.4. 16.00 Čunovo – Vajnory Kroneraff, Orlický, Moravec; Vyletel
7.4. 16.00 Kalinkovo – Vrakuňa Čižmár, Gosiorovský, Hrazdira; Likavský

Seniori S4B – 17. kolo
7.4. 16.00 Závod – Báhoň Ralbovský, Tanuška, Krč; Príkopa
7.4. 16.00 Viničné – Kostolište Brody, Križko, Kudlica; Darlea
7.4. 16.00 Jablonové – Malacky Ďurčo M., Smirnov, Maretta; Ležovič
7.4. 16.00 Zohor – Jakubov Valko, Martinkovič st., Abrman; Dadykin
7.4. 16.00 B. Pezinok – Šenkvice Bilčík, Lazar, Dávid M.; Banič
7.4. 16.00 Budmerice – PŠC Pezinok Parilák, Křivan, Ščepán; Mazanec I.

Dorast SD3R – 19. kolo
6.4. 9.30 PŠC Pezinok – K. Ves Orlický, Hádek, Valko
6.4. 11.30 Ivanka – Domino Augustovič, Patlevič, Mičura za ObFZ-v
6.4. 16.00 Vrakuňa – Sv. Jur Moravec, Henček, Maretta
7.4. 10.00 Petržalka – Kostolište Gosiorovský, Martinkovič ml.,Martinkovič st.
7.4. 10.30 Iskra – Rača Zálesňák, Lackovič, Dávid D.
7.4. 13.30 Bernolákovo – Dúbravka Melíšek, Smolíková, Hošo za ObFZ-v

Dorast MD3R – 17. kolo
6.4. 13.00 ŠKP – Vrakuňa Zálesňák, Dujava
7.4. 13.30 Domino – K. Ves ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 17. kolo
6.4. 9.00-10.30 Domino – BCT Vašš, Abrman
6.4. 9.00-11.00 Lozorno – Ružinov Gilan, Surovský za ObFZ-v
6.4. 9.00-10.30 D. N. Ves – Ivanka Ralbovský, Krč
6.4. 10.00-11.45 D. Lužná – PŠC Pezinok Kroneraff, Melíšek
7.4. 9.30-11.00 Rača – Vrakuňa Smirnov, Maretta
6.4. 11.00 FA Bratislava – Iskra Strapek za ObFZ-v ( iba ml. žiaci ) ( Miloslavov )

Prípravka ( PMA ) 14. kolo
6.4. 11.00 Slovan „B“ – ŠKP Janošovský ( Pasienky )
6.4. 9.30 Rača – FA Bratislava Lovás
6.4. 10.30 Domino – Žolík Malacky Mráz
4.4. 17.30 Ružinov – Karlova Ves Kravárik
6.4. 9.00 Inter – Slovan „A“ Straka Martin
6.4. 16.00 Senec – Petržalka Dano ( V. Biel )

Prípravka ( PMB ) 14. kolo
6.4. 10.00 Slovan „B“ – ŠKP Janošovský ( Pasienky )
6.4. 10.45 Rača – FA Bratislava Lovás
6.4. 10.30 Domino – Žolík Malacky Švárny
4.4. 16.00 Ružinov – Karlova Ves Randa
6.4. 9.00 Inter – Slovan „A“ Krčová
6.4. 17.00 Senec – Petržalka Dano ( V. Biel )

Prípravka ( PMC ) 14. kolo
6.4. 9.00 Slovan „B“ – ŠKP Janošovský ( Pasienky )
6.4. 12.00 Rača – FA Bratislava Lovás
6.4. 12.00 Domino – Žolík Malacky Švárny
4.4. 16.00 Ružinov – Karlova Ves Kravárik
6.4. 10.45 Inter – Slovan „A“ Straka Martin
6.4. 8.30 Senec – Petržalka Németh ( V. Biel )

Prípravka ( PMA 2 ) 14. kolo
6.4. 9.00 Vrakuňa – D. Lužná Randa
7.4. 9.00 D. N. Ves – Scorpions Ľupták
7.4. 10.30 Karlova Ves „A“ – Vajnory Macala
7.4. 9.30 Karlova Ves „B“ – Iskra Kravárik
6.4. 12.45 Inter– BCT Straka Martin

Prípravka ( PMB 2 ) 14. kolo
6.4. 10.00 Vrakuňa – D. Lužná Randa
7.4. 10.30 Danubia – Z. Bystrica Príkopa
7.4. 8.30 Karlova Ves „A“ – Kalinčiakova Kravárik
6.4. 9.30 Karlova Ves „B“ – Jarovce Lokšík
6.4. 10.45 Inter– Čunovo Krčová
7.4. 11.00 D. N. Ves – FK Dúbravka Ľupták

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VA – 14. kolo
7. 4. 16.00 Pernek – Sološnica Bočák,Surovský, AR2, D
7. 4. 16.00 Studienka – Gajary Žilavý, Hušek, AR2, D
7. 4. 16.00 Kuchyňa – P.Š./Vysoká B Hurban, Ďurčo P., AR2, D
7. 4. 16.00 Pl. Mikuláš – Borinka Pirník, Boldižár, AR2, D
7. 4. 16.00 Suchohrad – Marianka Višváder, Gilan, AR2, D

Seniori – S5VB – 19. kolo
7. 4. 16.00 Grinava – Sv. Jur B Biháry, Hošo, AR2, D
7. 4. 16.00 Kaplná – Čataj Zborovan, Lieskovský, AR2, D
7. 4. 16.00 Blatné – Miloslavov Miško, Rusinko, AR2, D
7. 4. 16.00 Modra – Malinovo Patlevič, Mičura, Gajarský, D
7. 4. 16.00 N. Dedinka – Ch. Grob Augustovič, Huska, Strapek, D
7. 4. 16.00 Doľany – Králová p. S. B Olša M., Olša D., AR2, D
7. 4. 16.00 Vištuk – Dubová Mrva, Zárecký, AR2, D
6. 4. 16.00 Sl. Grob B – Častá Rybár, Augustovič, Biháry, D

Dorast – SD4VA – 10. kolo
6. 4. 13.30 Rohožník – Malacky Pirník, Ďurčo P.
6. 4. 16.00 Pl. Mikuláš – Pl. Štvrtok Ďurčo P., Hudy
7. 4. 13.30 Stupava – Jakubov Surovský, Bočák
6. 4. 13.00 Žolik MA – Lozorno Boldižár, Hudy v Pl. Podhradí

Dorast – SD4VB – 17. kolo
6. 4. 14.00 Modra – Báhoň Zborovan, Brejcha
7. 4. 13.30 Viničné – Limbach Križko za BFZ, Ralbovský za BFZ
7. 4. 13.30 N. Dedinka – Malinovo Huska, Strapek
7. 4. 13.30 Slov. Grob – Králová p. S. Rozinek za BFZ, Bohun za BFZ
7. 4. 13.30 B. Pezinok – Šenkvice Lazar za BFZ, Dávid M. za BFZ
7. 4. 13.30 Budmerice – Častá Křivan za BFZ, Ščepán za BFZ

Žiaci – SZVMA – 14. kolo
7. 4. 13.00 Závod – Gajary Žilavý
7. 4. 14.00 Jablonové – Malacky Ďurčo P.
7. 4. 10.00 Žolik MA B – Stupava Višváder v Záh. Vsi
7. 4. 11.00 Láb – Rohožník Gilan
6. 4. 16.00 Kuchyňa – diev. – Jakubov Pirník

Žiaci – SZVPK – 11. kolo
6. 4. 14.00 Sl. Grob – Dubová Biháry
7. 4. 10.00 Modra – Báhoň Zborovan
7. 4. 14.00 Doľany – Jablonec Olša D.
7. 4. 9.30 B. Pezinok – Šenkvice Opálek
7. 4. 10.00 Budmerice – Častá Lieskovský

Žiaci – SZVSC – 10. kolo
7. 4. 10.00 Igram – Blatné Polakovič
7. 4. 11.00 Hr. Šúr – N. Dedinka Mrva
7. 4. 10.00 Tomášov – Ch. Grob Hošo
7. 4. 11.30 Most p. B. – Králová p. S. Strapek

Žiaci – MZV – 13. kolo
7. 4. 14.00 Limbach – Modra Brejcha
7. 4. 14.30 Marianka – Šenkvice Blecha
7. 4. 14.00 V. Leváre – Pl. Štvrtok A Hušek
7. 4. 14.00 Vištuk –B. Pezinok Polakovič
6. 4. 13.30 Pusté Úľany – Kuchyňa Zárecký

Prípravka – PrMA – 11. kolo
6. 4. 14.00 Pl. Štvrtok A – Záh. Ves R /D/ v Pl. Štvrtku
6. 4. 11.00 Lozorno – Sološnica R /D/
7. 4. 9.30 Láb – Zohor R /D/
6. 4. 10.00 Pl. Štvrtok B – Jakubov R /D/
7. 4. 9.00 Stupava – Rohožník Blecha

Prípravka – PrPK – 11. kolo
6. 4. 11.00 Ch. Grob – B. Pezinok Hošo
6. 4. 13.30 PŠC Pezinok – Modra R /D/
7. 4. 10.00 Sl. Grob – Viničné R /D/
7. 4. 14.30 Jablonec – Sv. Jur R /D/

Prípravka – PrSC – 14. kolo
7. 4. 10.00 Králová p. S. B – Ivanka p. D. R /D/
7. 4. 9.30 Most p. B. – Bernolákovo R /D/
7. 4. 13.30 Kalinkovo A – Rovinka R /D/
6. 4. 10.00 N. Dedinka – Kalinkovo B R /D/
6. 4. 16.00 Malinovo – Králová p. S. A R /D/
7. 4. 13.30 Čataj – Miloslavov R /D/

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV