Zmeny v obsadení 6.-7.4.2013

Súťaže riadené SFZ

II. LS/M/DZ – 20. kolo
6.4. 10.00-12.15 Petržalka – Trenčín „B“ Bohun, Kočický, Križko; Jablonický ( Polygraf )

I. LSŽ-Z A+B – 16. kolo
10.4. 14.30-16.30 Petržalka – Dun.Streda Hrazdira, Henček za Jancuru, Chálka (ZŠ Pankúchova)

I. liga žien – 13. kolo
6.4. 16.30 Lady Team – Tr. Teplice Smirnov, Parilák, Koštrna (Sklodowskej ) – odložené

I. liga žiačok – 13.kolo
6.4. 14.30 Lady Team – Tr. Teplice Parilák, Koštrna (Sklodowskej ) – odložené

II. liga žien – 15. kolo
7.4. 10.00 Sv. Jur – Lady Team „B“ Kudlica, Križko, Brejcha za ObFZ-v – odložené
6.4. 12.00 K. Ves – Láb Bláha, Smolíková,Smirnov za Ralbovského, Krča

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 19. kolo
6.4. 10.30 ŠKP – Sv. Jur Lauer, Dujava, Zálesňák; Šuran – odložené

7.4. 16.00 Lozorno – Pl. Štvrtok  Likavský (D) za Beňa

Seniori MRB – 17. kolo
7.4. 10.30 Inter – Rovinka Parilák AR1 za Tanušku
10.4. 17.00 ŠKP – Ružinov Kočický AR1 za Tanušku

Seniori S4A – 17. kolo
6.4. 16.00 Lamač – D. N. Ves Dávid D., Lazar, Hrazdira; Lônčík – odložené

Seniori S4B – 17. kolo
7.4. 16.00 Budmerice – PŠC Pezinok Parilák, Křivan, Ščepán; Mazanec I. – odložené
7.4. 16.00 Jablonové – Malacky Ďurčo M., Smirnov, Maretta; Ležovič – odložené
7.4. 16.00 Závod – Báhoň Křivan AR1 za Tanušku

Dorast SD4VB – 17. kolo
7.4. 13.30 Igram – Miloslavov Chalka, Lauer – odložené
7.4. 13.30 Viničné – Kostolište Križko, Kudlica AR1 za Ralbovského – odložené
7.4. 13.30 Budmerice – Častá Křivan, Ščepán – odložené
7.4. 13.30 B. Pezinok – Šenkvice Lazar, Dávid M.- odložené
7.4. 13.30 Sl. Grob – Králova p/S Rozinek, Bohun – odložené

Dorast SD3R – 19. kolo
7.4. 10.30 Iskra – Rača Zálesňák, Lackovič, Dávid D. ( Budatínska )

Ostatné stretnutia mládežníckych súťaží BFZ- SD3R, MD3R, SZRL a MZRL, ktoré sa mali hrať v dňoch 6.-7.4.2013 sú odložené.

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VB – 19. kolo
7. 4. 16.00 Grinava – Sv. Jur B Bočák za Biháryho

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV