Obsadenie R a DS – PR BFZ na 5.- 6.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 9. kolo
5.10. 10.00-12.00 Senec – Šaľa      Bohun, Srna, Brody (Réca)
5.10. 10.00-12.00 Slovan – FC Nitra      Ježík, Ščepán, Ďurčo M. (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 22. kolo
5.10. 10.00-11.30 Inter – Senica      Lacena, Brody

I. liga žien – 5. kolo
5.10. 13.00 Slovan – Žilina      Mosor, Rozinek, Kroneraff

I. liga juniorky – 5. kolo
5.10. 15.00 Slovan – Žilina      Kroneraff, Rozinek, Mosor

II. liga žien – 5. kolo
5.10. 15.00 K. Ves – FK Kuchyňa      Somoši
6.10. 11.00 Sv. Jur – FK Dúbravka      Hádek, Valko
6.10. 14.00 Láb – Trnava      ObFZ-v
6.10. 15.30 Vrakuňa – Povoda      Triskal, Krčová, Kuzmová za ObFZ-m

Regionálna liga žiačok Bratislava – 5.kolo
5.10. 13.30 Slovan – Myjava      Krčová za ObFZ-m
6.10. 9.30 Sv. Jur – FK Dúbravka      Valko
6.10. 10.00 FC Petržalka – Trnava      Malárik

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 10. kolo
5.10. 10.00-12.30 Senec – Púchov      Fischer, Bláha, Parilák; Darlea(V. Biel)
5.10. 10.00-12.30 Inter – FC Petržalka      Lauer, Polakovič Ľ., Smolíková; Marczell (Drieňová)
6.10. 10.00-12.30 K. Ves – Skalica      Chromý, Henček, Smirnov; Truchlý (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 12. kolo
5.10. 10.30 ŠKP – Ružinov      Chromý, Orlický, Smirnov; Chladek
5.10. 15.30 Báhoň – Domino      Henček, Kočický, Tanglmayer; Ľupták
6.10. 15.30 S. Grob – Limbach      Vašš, Brody, Bláha; Sedlák
6.10. 15.30 Rovinka – Bernolákovo      Bohun, Lauer, Ščepán; Jablonický
6.10. 15.30 Rohožník – Stupava      Cvengroš, Smolíková, Ježík; Somoláni
6.10. 15.30 Kráľová p/S – P. Štvrtok      Havrila, Martiš, Berner; Keller
6.10. 15.30 Ivanka p/D – Inter      Tanuška, Parilák, Mosor; Banič
6.10. 15.30 Lozorno – Sv. Jur      Fischer, Kachnič, Straka; Šuran

Seniori S4A – 8. kolo
5.10. 15.30 Lamač – D. N. Ves      Zálesňák, Dobrovský, Gubančok; Sochor
6.10. 15.30 Danubia – BCT      Orlický, Hádek, Valko; Rášo
6.10. 15.30 Rusovce – Vajnory      Tanglmayer, Křivan, Polakovič Ľ.; Dadykin
6.10. 15.30 Igram – Čunovo      Gaži, Kroneraff, Olša D.; Minárik
6.10. 15.30 Jarovce – Tomášov      Ruc, Srna, Ďurčo M.; Vyletel
6.10. 15.30 Kalinkovo – Vrakuňa      Martiška, Čižmár, Hrazdira; Pogány
6.10. 15.30 Malinovo – Karlova Ves      Maretta, Dujava, Augustovič za ObFZ-v; Šuniar

Seniori S4B – 8. kolo
5.10. 15.30 PŠC Pezinok – Gajary      Ralbovský, Křivan, Valko; Príkopa
6.10. 15.30 Viničné – Jablonec      Kočický, Gosiorovský, Černý; Brody
6.10. 15.30 Jakubov – Kostolište      Chálka, Ralbovský, Malárik; Hájek
6.10. 15.30 Šenkvice – Zohor      Martinkovič st., Rozinek, Moravec; Elefant
6.10. 15.30 Jablonové – CFK Pezinok      Dávid D., Zálesňák, Lackovič; Ležovič
6.10. 15.30 Budmerice – Malacky      Koštrna, Somoši, Samko; Páchnik
6.10. 15.30 Závod – V. Leváre       Križko, Henček, Smirnov; Minarovič

Dorast SD3R – 8. kolo
5.10. 10.30 Iskra – Domino      Dujava, Martinkovič st.,Somoši
5.10. 11.00 Ivanka p/D – Rača      Hádek, Martiška, Augustovič za ObFZ-v
5.10. 13.00 Rohožník – BCT      Straka, Havrila, Koštrna
5.10. 13.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok      Čižmár, Maretta, Chálka
5.10. 13.00 Báhoň – Sv. Jur      Kočický, Tanglmayer, Olša D.
5.10. 13.00 ŠKP – Bernolákovo      Orlický, Smirnov, Gaži
5.10. 14.00 Ružinov – D. Lužná      Vašš, Gosiorovský, Hrazdira

Dorast MD3R – 8. kolo
5.10. 15.30 Ružinov – Gajary      Gosiorovský, Vašš, Hrazdira
6.10. 10.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok      Bláha, Moravec
6.10. 12.30 BCT – Rača      ObFZ-m, ObFZ-m
6.10. 13.00 Šamorín-Hamuliakovo – Zohor      Janco, Matejová za ObFZ-m
6.10. 13.00 Domino – Senec      ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 8. kolo
5.10. 10.00-11.30 Rusovce – Modra      Malárik, Černý
5.10. 10.00-11.45 D. Lužná – Domino      Chálka, Križko
5.10. 10.00-12.00 Žolík Malacky – D. N. Ves      Lackovič, Dávid D.
5.10. 10.00-11.45 Rača – Ružinov      Brody, Křivan
5.10. 11.30-14.00 PŠC Pezinok – BCT      Valko, Křivan
5.10 13.00-15.00 FA Bratislava – K. Ves      Berner, Moravec (Malinovo)
6.10. 11.30 -14.00 Ivanka p/D – Vrakuňa      Parilák, Mosor

Prípravka (PMA1) 6. kolo
5.10. 9.00 Šamorín-Hamuliakovo – Ružinov      Bočák Jo. (Hamuliakovo)
5.10. 11.00 Slovan – Inter      Adámik
6.10. 9.00 FC Petržalka – Rača      Dano
6.10. 9.00 FA Bratislava – Domino      Lovás
6.10. 10.30 K. Ves – Senec      Jaššo

Prípravka (PMB1) 6. kolo
5.10. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – Ružinov      Bočák Jo. (Hamuliakovo)
5.10. 10.00 Slovan – Inter      Adámik
6.10. 10.00 FC Petržalka – Rača      Dano
6.10. 10.00 FA Bratislava – Domino      Lovás
6.10. 9.30 K. Ves – Senec      Jaššo

Prípravka (PMC) 6. kolo
5.10. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – Ružinov      Bočák Jo. (Hamuliakovo)
5.10. 9.00 Slovan – Inter      Adámik
6.10. 11.00 FC Petržalka – Rača      Dano
6.10. 11.00 FA Bratislava – Domino      Lovás
6.10. 8.30 K. Ves – Senec      Jaššo

Prípravka (PMA2) 5. kolo
5.10. 9.00 Iskra – K. Ves „B“      Straka M.
6.10 9.00 D. N. Ves – Žolík Malacky      Straka M.
6.10. 11.00 ŠKP „B“ – D. Lužná      Kravárik
6.10. 14.00 BCT – Šamorín      Straka M.

Prípravka (PMB2) 5. kolo
5.10 10.30 Vrakuňa – Jarovce      Dano
6.10. 9.00 Iskra – K. Ves „B“      Sabo
6.10 10.30 D. N. Ves – Žolík Malacky      Straka M.
6.10. 11.00 ŠKP „B“ – D. Lužná      Barin
6.10. 15.00 BCT – Šamorín      Straka M.

Prípravka (PMA3) 9. kolo
1.10. 16.00 FC Petržalka – Danubia      Krčová
1.10. 16.00 Inter – Rusovce      Straka Martin
1.10. 16.00 FK Dúbravka – Z. Bystrica      Dano
1.10. 16.00 Čunovo – Kalinčiakova      Lovás
1.10. 16.00 Lamač – Scorpions      Ľupták

Prípravka (PMA3) 5. kolo
3.10. 16.00 Inter – Lamač      Ľupták
5.10. 10.00 Z. Bystrica – Danubia      Lovás
6.10. 9.30 FK Dúbravka – Čuňovo      Lovás
6.10. 12.00 FC Petržalka – Scorpions      Straka M.
6.10. 13.30 Rusovce – Kalinčikovo      Dano

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 7. kolo
06.10. 15:30 Malé Leváre – Studienka      Žilavý, Surovský, AR2, D
06.10. 15:30 Plavecký Mikuláš – Záhorská Ves      Pirník, AR1, AR2, D
06.10. 15:30 Suchohrad – Plavecký Štvrtok-Vysoká (B)      Kožík, Višváder, AR2, D
06.10. 15:30 FC Malacky – Sološnica      Randa, Samardžia, AR2, D
06.10. 15:30 Pernek – Kuchyňa      Hudy, Rozbora, AR2, D

Seniori S5VB – 10. kolo
05.10. 15:30 Slovenský Grob (B) – Vištuk      Augustovič, Rybár, Strapek, D
06.10. 15:30 Svätý Jur (B)– Chorvátsky Grob      Kováč, Brejcha, AR2, D
06.10. 15:30 Dubová – Grinava      Olša M., Opálek, AR2, D
06.10. 15:30 Častá – Blatné      Zárecký, Lieskovský, AR2, D
06.10. 15:30 Hrubý Šúr – Kráľová pri Senci (B)      Bočák, Gajarský, AR2, D
06.10. 15:30 Miloslavov – Dolany      Hošo, Boško, AR2, D
06.10. 15:30 Kaplna – Nová Dedinka      Patlevič, Mičura, AR2, D
06.10. 15:30 Čataj – Modra      Strapek, Polakovič A., AR2, D

Dorast SD4VA – 6. kolo
5.10. 13.00 Lamač – Malacky      Dobrovský, Gubančok
05.10. 15:30 Plavecký Mikuláš – Devínska Nová Ves      Pirník, Hudy
05.10. 15:30 Jakubov – Stupava      Višváder, Kožík
05.10. 15:30 Žolík Malacky – Závod      Surovský, Žilavý
06.10. 13:00 Jarovce – Lozorno      Srna, Ďurčo M.
Dorast SD4VB – 6. kolo
05.10. 15:30 Šenkvice – Slovesnký Grob      Huska, Brejcha
05.10. 15:30 Častá – Modra      Olša M., Opálek
06.10. 13:00 Viničné – Dunajská Lužná (B)      Gosiorovský, Černý
06.10. 13:00 Igram – Kráľová pri Senci      Kroneraff, Olša D.
06.10. 13:00 Budmerice – Pezinok-Cajla      Somoši, Samko

Starší žiaci SZVMA – 7. kolo
06.10. 10:00 Žolík Malacky – Veľké Leváre      Žilavý
06.10. 10:00 ŠK Malacky – Závod      Surovský
06.10. 10:30 Lozorno – Plavecký Štvrtok-Vysoká (B)      Kožík
06.10. 11:00 Láb – Záhorská Ves      Višváder
06.10. 13:00 Jakubov – Stupava      R
06.10. 13:30 Rohožník – Plavecký Štvrtok-Vysoká (A)      R
06.10. 13:30 Jablonové – Zohor      R

Starší žiaci SZVPK – 6. kolo
05.10. 09:30 Svätý Jur – Dolany      Huska
05.10. 13:30 Slovenský Grob – Dubová      Hošo
06.10. 10:00 Budmerice – Pezinok-Cajla      Olša M.
06.10. 13:30 Šenkvice – Jablonec      R
06.10. 13:30 Častá – Vištuk      Zárecký

Starší žiaci SZVSC – 6. kolo
06.10. 10:00 Igram – Šamorín-Hamuliakovo      Hošo
06.10. 11:00 Most pri Bratislave – Chorvátsky Grob      Marczell
06.10. 13:30 Kráľová pri Senci – Hrubý Šúr      R
06.10. 13:30 Malinovo – Tomášov      R

Mladší žiaci BA – Vidiek (MZV) – 6. kolo
05.10. 10:00 Rovinka – Bernolákovo      Randa 
05.10. 13:30 Šenkvice – Pezinok-Cajla       Brejcha
06.10. 10:00 Viničné – Nová Dedinka      Brejcha 
06.10. 10:30 Báhoň – Limbach      Polakovič A.
06.10. 13:30 Kalinkovo – Šamorín-Hamuliakovo      R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV