Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 5.- 9.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I. liga žien – 5. kolo
5.10. 13.00 Slovan – Žilina      Mosor, Rozinek, Kroneraff (Bajkalská)

I. liga juniorky – 5. kolo
5.10. 15.00 Slovan – Žilina      Kroneraff, Rozinek, Mosor (Bajkalská)

II. liga žien – 5. kolo
5.10. 11.00 K. Ves – FK Kuchyňa      Somoši (zmena UHČ)
6.10. 14.00 Láb – Trnava      Konečný (R) za ObFZ-v

SP žien – štvrťfinále
9.10. 15.00 Slovan – Topoľčany      Havrila, Ruc, Martiška (Bajkalská)
9.10. 15.00 FK Dúbravka – Orlové      Chromý, Malárik, Hrazdira

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 10. kolo
6.10. 10.00-12.30 K. Ves – Skalica      Henček, Chromý, Smirnov; Truchlý (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Seniori S4A – 8. kolo
6.10. 11.00 Danubia – BCT      Martiška, Čižmár, Hrazdira za Orlického, Hádeka, Valka; Rášo (Hrubý Šúr)
6.10. 15.30 Kalinkovo – Vrakuňa      Orlický, Hádek, Valko za Martišku, Čižmára, Hrazdiru;Pogány

Seniori S4B – 8. kolo
6.10. 15.30 Jakubov – Kostolište      Minarovič (D) za Hájeka
6.10. 15.30 Závod – V. Leváre      Hájek (D) za Minaroviča

Dorast SD3R – 10. kolo
5.10. 10.30 Iskra – Domino      Ralbovský (AR2) za Somošiho
5.10. 13.00 Báhoň – Sv. Jur      Kočický, Tanglmayer, Olša D.-nehrá sa !

Dorast MD3R – 6. kolo
9.10. 16.00 BCT – Zohor      Vašš, Smolíková – dohrávka

Dorast MD3R – 8. kolo
6.10. 12.30 BCT – Rača      Sabo, Lacena za ObFZ-m
6.10. 13.00 Šamorín-Hamuliakovo – Zohor      Janco, Orlíková za Matejovú za ObFZ-m
6.10. 13.00 Domino – Senec      Zaťko, Takáč za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 2. kolo – dohrávka
9.10. 15.30-14.00 Rusovce – FA Bratislava      Samko, Křivan – dohrávka

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 8. kolo
5.10. 10.00-11.45 Rača – Ružinov      Tanglmayer za Brodyho, Ľupták za Křivana

Prípravka (PMA1) 6. kolo
6.10. 9.00 Rača – FC Petržalka      Dano (Rača)

Prípravka (PMB1) 6. kolo
6.10. 10.00 Rača – FC Petržalka      Dano (Rača)

Prípravka (PMC) 6. kolo
6.10. 11.00 Rača – FC Petržalka      Dano (Rača)

Prípravka (PMA2) 5. kolo
5.10. 9.00 Iskra – K. Ves „B“      Kuzmová za Straku M.
6.10 9.00 D. N. Ves – Žolík Malacky      Takáč za Straku M.
6.10. 14.00 BCT – Šamorín      Lacena za Straku M.

Prípravka (PMB2) 5. kolo
6.10. 9.00 Iskra – K. Ves „B“      Ľupták za Saba
6.10 10.30 D. N. Ves – Žolík Malacky      Takáč za Straku M.
6.10. 15.00 BCT – Šamorín      Lacena za Straku M.

Prípravka (PMA3) 5. kolo
6.10. 9.30 FK Dúbravka – Čuňovo      Janco za Lovása
6.10. 12.00 FC Petržalka – Scorpions      Ľupták za Straku M. (Polygraf)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VB – 10. kolo
06.10. 15:30 Hrubý Šúr – Kráľová pri Senci (B)      Miško za Gajarského
06.10. 15:30 Kaplna – Nová Dedinka      Strapek za Patleviča, Polakovič A. za Mičuru
06.10. 15:30 Čataj – Modra      Patlevič za Strapeka, Mičura za Polakoviča A., Gajarský za AR2

Dorast SD4VA – 6. kolo
05.10. 15:30 Plavecký Mikuláš – Devínska Nová Ves      Hudy za Pirníka, AR1 za Hudyho
05.10. 15:30 Žolík Malacky – Závod      Žilavý za Surovského, AR1 za Žilavého

Dorast SD4VB – 6. kolo
05.10. 15:30 Častá – Modra      Kardelis za Opáleka

Starší žiaci SZVMA – 7. kolo
06.10. 10:00 ŠK Malacky – Závod      Surovský nehrá sa!!!

Starší žiaci SZVPK – 6. kolo
05.10. 09:30 Svätý Jur – Dolany      Brejcha za Husku
05.10. 13:30 Slovenský Grob – Dubová      Strapek za Hoša

Starší žiaci SZVSC – 6. kolo
06.10. 11:00 Most pri Bratislave – Chorvátsky Grob      Marczell nehrá sa!!!
06.10. 13:30 Kráľová pri Senci – Hrubý Šúr      R nehrá sa!!!

Mladší žiaci MZV – 6. kolo
05.10. 13:30 Šenkvice – Pezinok-Cajla      Huska za Brejchu
06.10. 10:00 Viničné – Nová Dedinka      Kardelis za Brejchu

PrMA – 6.kolo
5.10. 10,00 Rohožník – Jakubov      R
5.10. 14,00 Sološnica – Lozorno      R
6.10. 10,00 Zohor – Studienka      R
5.10. 15,30 V.Leváre – Vysoká      R
6.10. 10,30 Stupava – Závod      R

PrPK – 5.kolo
5.10. 12,00 Sv.Jur – PŠC Pezinok      Brejcha
5.10. 11,00 Viničné – Jablonec      R
6.10. 13,30 Grinava – Limbach      R
6.10. 10,00 Sl.Grob – Modra      R
5.10. 12,00 CFK Cajla – Šenkvice      R

PrSC – 6.kolo
5.10. 10,00 N.Dedinka – Rovinka      R
5.10. 10,00 Ch.Grob – Kraľova A /ihr. v Kráľovej/      R
6.10. 09,30 Most – Senec      Marczell
6.10. 11,30 Kalinkovo – Miloslavov      R
6.10. 13,30 Čataj – Malinovo      R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV