Obsadenie R a DS – PR BFZ na 12.- 13.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 23. kolo
12.9. 11.00-13.00 Slovan – Prešov      Tanglmayer, Křivan, Somoši (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 10. kolo
12.10. 10.00-12.00 Senec – Slovan      Valko, Hádek, Olša D. (Réca)
13.10. 14.00-16.00 Inter – Púchov      Cvengroš, Kroneraff, ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 23. kolo
12.10. 10.00-11.30 FC Petržalka – Šaľa      Jaššo, Szákall za ObFZ-m (Pankúchová)
13.10. 10.00-11.30 Slovan – Senec      Kramár, Rataj za ObFZ-m (Pasienky)

II. liga žien – 6. kolo
12.10. 12.30 FK Dúbravka – K. Ves      Gaži
12.10. 15.30 FK Kuchyňa – Vrakuňa      Lackovič
12.10. 15.30 D. Lužná – Sv. Jur      Moravec
13.10. 15.00 Láb – Myjava      Zálesňák

Regionálna liga žiačok Bratislava – 6.kolo
12.10. 13.30 D. Lužná – Sv. Jur      Moravec
13.10. 9.30 FK Dúbravka – K. Ves      Černý

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 11. kolo
12.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – N. Zámky      Brody, Kočický, Lauer; Chladek (Sklodowskej)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 12. kolo
6.10. 15.30 Kráľová p/S – P. Štvrtok      Kroneraff (AR2) za Bernera

Seniori MRB – 13. kolo
12.10. 10.30 Ružinov – Lozorno      Orlický, Srna, Ščepán; Minárik
12.10. 15.30 Sv. Jur – S. Grob      Straka, Havrila, Smolíková; Truchlý
12.10. 15.30 P. Štvrtok – Most p/B      Polakovič Ľ., Ježík, Rozinek; Somoláni
13.10. 10.00 Inter – Báhoň      Lauer, Kroneraff, Cvengroš; Príkopa
13.10. 15.30 Domino – ŠKP      Tanuška, Bohun, Mosor; Beňo
13.10. 15.30 Stupava – Kráľová p/S      Chromý, Brody, Vašš; Šuran
13.10. 15.30 Bernolákovo – Rohožník      Bláha, Fischer, Kachnič; Šuniar
13.10. 15.30 Limbach – Rovinka      Tanglmayer, Henček, Parilák; Brody

Seniori S4A – 8. kolo
6.10. 15.30 Igram – Čunovo      Berner (AR1) za Kroneraffa

Seniori S4A – 9. kolo
12.10. 9.30 BCT – Rusovce      Kroneraff, Polomský, Martiška; Keller
12.10. 15.30 Vrakuňa – Malinovo      Dávid D., Križko, Gubančok; Jablonický
13.10. 15.30 Danubia – Karova Ves      Ralbovský, Rozinek, Somoši; Sedlák (Hrubý Šúr)
13.10. 15.30 Tomášov – Kalinkovo      Kočický, Križko, Maretta; Lazar
13.10. 15.30 D. N. Ves – Jarovce      Hrazdira, Lackovič, Chálka; Hájek
13.10. 15.30 Čunovo – Lamač      Pacalaj, Malárik, Moravec; Darlea
13.10. 15.30 Vajnory – Igram      Polomský, Berner, Gosiorovský; Elefant

Seniori S4B – 9. kolo
13.10. 15.30 V. Leváre – PŠC Pezinok      Hádek, Polakovič Ľ., Samko; Mazanec P.
13.10. 15.30 Malacky – Závod      Černý, Gaži, Ruc; Vyletel
13.10. 15.30 CFK Pezinok – Budmerice      Pinček, Dujava, Havrila; Ľupták
13.10. 15.30 Zohor – Jablonové      Srna, Orlický, Olša D.; Páchnik
13.10. 15.30 Kostolište – Šenkvice      Ďurčo M., Smolíková, Martiška; Vaško
13.10. 15.30 Jablonec – Jakubov      Křivan, Ščepán, Dávid D.; Rášo
13.10. 15.30 Gajary – Viničné      Valko, Ježík, Koštrna; Marczell

Dorast SD3R – 11. kolo
12.10. 10.00 PŠC Pezinok – Iskra      Vašš, Gosiorovský, Černý
12.10. 11.00 D. Lužná – Rohožník      Ruc, Ďurčo M., Moravec
12.10. 15.30 Bernolákovo – Ružinov      Cvengroš, Berner, Bláha
12.10. 15.30 Kostolište – Ivanka p/D      Henček, Parilák, Chromý
13.10. 10.30 BCT – Vrakuňa      Moravec, Malárik, Gosiorovský
13.10. 13.00 Rača – Báhoň      Straka, Lauer, ObFZ-m

Dorast MD3R – 9. kolo
12.10. 12.00 PŠC Pezinok – Šamorín-Hamuliakovo      Gosiorovský, Vašš, Černý
12.10. 14.00 Senec – ŠKP      Ďurčo M., Ruc
13.10. 13.00 Tomášov – Domino      Križko, Maretta
13.10. 13.00 Gajary – BCT      Ježík, Koštrna
13.10. 15.00 Rača – Vrakuňa      ObFZ-m, Straka

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 9. kolo
12.10. 9.00-11.00 Vrakuňa – FA Bratislava      Križko, Gubančok
12.10. 9.00-11.00 D. N. Ves – Rača      Pacalaj, Koštrna
12.10. 9.00-10.30 Domino – Žolík Malacky      Maretta, Chálka
12.10. 9.30-11.15 Karlova Ves – PŠC Pezinok      Dujava, Hrazdira
12.10. 10.00-11.30 Modra – D. Lužná      Pinček, Malárik
12.10. 11.30-13.30 BCT – Rusovce      Polomský, Martiška
13.10. 9.30-11.00 Ružinov – Ivanka p/D      Martiška, Samko

Prípravka (PMA1) 7. kolo
10.10. 16.00 Domino – ŠKP      Lovás
10.10. 17.30 Ružinov – Slovan      Straka M.
12.10. 9.00 Inter – K. Ves      Orlíková
12.10. 9.30 Rača – FA Bratislava      Adámik
13.10. 9.00 Senec – FC Petržalka      Lupták Vl.

Prípravka (PMB1) 7. kolo
12.10. 13.30 Domino – ŠKP      Lovás
10.10. 16.00 Ružinov – Slovan      Dano
12.10. 9.00 Inter – K. Ves      Teťák
12.10. 10.45 Rača – FA Bratislava      Adámik
13.10. 10.00 Senec – FC Petržalka      Lupták Vl.

Prípravka (PMC) 7. kolo
12.10. 14.30 Domino – ŠKP      Lovás
10.10. 16.00 Ružinov – Slovan      Straka M.
12.10. 11.00 Inter – K. Ves      Orlíková
12.10. 12.00 Rača – FA Bratislava      Adámik
13.10. 11.00 Senec – FC Petržalka      Lupták Vl.

Prípravka (PMA2) 6. kolo
12.10. 9.00 D.Lužná – K. Ves „B“      Straka M.
13.10. 9.00 Šamorín – D. N. Ves      Krčová
13.10. 10.30 Jarovce – Iskra      Barin
13.10. 11.00 ŠKP – BCT      Jaššo

Prípravka (PMB2) 6. kolo
12.10. 10.15 D.Lužná – K. Ves „B“      Straka M.
13.10. 10.00 Šamorín – D. N. Ves      Krčová
13.10. 9.15 Jarovce – Iskra      Barin
13.10. 11.00 ŠKP – BCT      Teťák
13.10. 11.30 Žolík – Vrakuňa      ObFZ -v

Prípravka (PMA3) 6. kolo
12.10. 9.30 Lamač – FK Dúbravka      Lupták Vl.
12.10. 10.00 Z. Bystrica – Rusovce      Kravárik
12.10. 15.30 Danubia – Čunovo      Lovás (Domino)
13.10. 9.30 Kalinčiakova – FC Petržalka      Príkopa

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 8. kolo
13.10. 15:30 Studienka – Kuchyňa      Pirník, Hudy, AR2. D
13.10. 15:30 Sološnica – Pernek      Višváder, AR1, AR2, D
13.10. 15:30 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – FC Malacky      Kožík, Rozbora, AR2, D
13.10. 15:30 Záhorská Ves – Suchohrad      Žilavý, Surovský, AR2, D
13.10. 15:30 Malé Leváre – Borinka      Randa, Boško, AR2, D

Seniori S5VB – 11. kolo
12.10. 15:30 Kráľová pri Senci (B) – Miloslavov      Rybár, Brejcha, Augustovič, D
13.10. 15:30 Modra– Slovenský Grob (B      Olša M., Hošo, AR2, D
13.10. 15:30 Nová Dedinka – Čataj      Augustovič, Kováč, AR2, D
13.10. 15:30 Dolany – Kaplna      Habo, Zárecký, Opálek, D
13.10. 15:30 Blatné – Hrubý Šúr      Bočák, Samardžia, AR2, D
13.10. 15:30 Dubová – Častá      Huska, Polakovič A., Lieskovský, D
13.10. 15:30 Chorvátsky Grob – Grinava      Strapek, Brejcha, Miško, D
13.10. 15:30 Vištuk – Svätý Jur (B)      Patlevič, Mičura, Gajarský, D

Dorast SD4VA – 7. kolo
12.10. 14.00 D. N. Ves – Jakubov      Zaťko, Teťák, Doležal za ObFZ-m
12.10. 15:30 Závod – Plavecký Mikuláš      Surovský, Žilavý
12.10. 15:30 ŠK Malacky– Jarovce      Rozbora, Kožík
13.10. 13:00 Lozorno – Žolík Malacky      BFZ
13.10. 13.00 Stupava – Lamač      Vašš, Brody

Dorast SD4VB – 6. kolo
6.10. 13.00 Igram – Kráľová p/S      Olša D., Berner

Dorast SD4VB – 7. kolo
12.10. 13:00 Kráľová pri Senci – Budmerice      Brejcha, Hošo
13.10. 11:30 Dunajská Lužná (B) – Igram      Kardelis, Strapek
13.10. 13:00 Modra – Šenkvice      Hošo, Olša M.
13.10. 13.00 CFK Pezinok – Častá      Dujava, Havrila
13.10. 13:00 Slovenský Grob – Viničné      BFZ

Starší žiaci BA SZVMA – 8. kolo
12.10. 11:30 Stupava – Jablonové Kardelis
13.10. 10:00 Žolík Malacky – Rohožník      Žilavý
13.10. 11:00 Láb – Plavecký Štvrtok-Vysoká (A)      Konečný 55!
13.10. 12:30 Záhorská Ves – Lozorno      Kožík
13.10. 13:30 Velké Leváre – Závod      R
13.10. 13:30 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Jakubov      Rozbora

Starší žiaci SZVPK – 7. kolo
13.10. 09:30 Pezinok-Cajla – Svätý.Jur      Habo
13.10. 13:00 Vištuk – Slovenský Grob      Mičura
13.10. 13:30 Dolany – Šenkvice      Zárecký
13.10. 13:30 Dubová – Budmerice      Polakovič A.
12.10. 10.30 Jablonec – Častá      Huska

Starší žiaci SZVSC – 7. kolo
12.10. 15:00 Šamorín-Hamuliakovo – Malinovo      Strapek
13.10. 10:00 Tomášov – Kráľová pri Senci      Hošo

Mladší žiaci MZV – 7. kolo
12.10. 10:00 Pezinok-Cajla – Kalinkovo      Habo
12.10. 13:00 Šamorín-Hamuliakovo – Viničné      Strapek
13.10. 10:00 Nová Dedinka – Pusté Ulany      Marczell
13.10. 13:30 Limbach – Šenkvice      R
13.10. 13:30 Bernolákovo – Báhoň      Augustovič

Prípravka – PrMA – 7. kolo
12.10. 13.30 Závod – Rohožník      R
12.10. 10.00 Vysoká – Stupava      R
13.10. 13.30 Studienka – V.Leváre      R
13.10. 09.30 Láb – Lozorno      Konečný 55!
13.10. 10.00 Jakubov – Sološnica      R

Prípravka – PrPK – 6. kolo
12.10. 14.00 PŠC Pezinok – Šenkvice      R
13.10. 10.00 Modra – CFK Cajla      R
13.10. 10.00 Limbach – S.Grob      R
13.10. 14.00 Jablonec Grinava      R
13.10. 09.30 Sv. Jur – Viničné      Brejcha

Prípravka – PrSC – 7. kolo
13.10. 10.30 Malinovo – Kráľová „B“      R
13.10. 10.00 Miloslavov – Čataj      R
12.10. 15,30 Senec – Kalinkovo /V. Biel/      Marczell
12.10. 10.00 Kráľová „A“ – Most      R
13.10. 09.30 Rovinka – Ch.Grob      Paracková
12.10. 09.30 Ivanka – N.Dedinka      Paracková

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV